FoE Soccer Cup - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mi się udało najtrudniejszy wykonać ale za to musiałem ponad dwa dni na to czekać.
 

DeletedUser3

Guest
Jesteśmy świadomi pewnych niedociągnięć w tłumaczeniach, zostaną one poprawione wraz z wtorkową aktualizacją do wersji 1.28.
 

DeletedUser12871

Guest
Jesteśmy świadomi pewnych niedociągnięć w tłumaczeniach, zostaną one poprawione wraz z wtorkową aktualizacją do wersji 1.28.

Witam, przydałaby się też informacja o ilości pucharów do kupienia, bo tak to tylko na ostatnim obrazku jest +20% ale ile tych pucharów się dostanie to już nie wiadomo ;)
 

DeletedUser11213

Guest
czy to jest całkowicie losowe, czy my mamy wpływ na strzał?
 

DeletedUser625

Guest
Całkowicie losowa. Pewniaka masz ale dostaniesz tylko 10 pucharów. A pozostałe zależą od tego jak często inni pudłują i wtedy pula się zwiększa.
 

DeletedUser14

Guest
Witam, przydałaby się też informacja o ilości pucharów do kupienia, bo tak to tylko na ostatnim obrazku jest +20% ale ile tych pucharów się dostanie to już nie wiadomo ;)

O tym też już wiemy i będzie tak samo naprawione w 1.28

Powinno być tak:
18n0lpc98ify.png
 

DeletedUser12805

Guest
Zawsze mnie cieszy, jak można w grze zdobyć coś dodatkowo i to niewielkim wysiłkiem. Przez miesiąc czasu na pewno uzbieram na jakąś miłą nagrodę :)
 

DeletedUser625

Guest
Daje punkty potencjału dla Gildii raz na dzień i zajmuje 3x3.
 

DeletedUser4428

Guest
Heh, pochwalcie się swoim najlepszym strzałem, bo ja dostałem 910 pucharów za to, a w skrzyni co? oczywiście 25 nowych strzałów, a już drugi raz otwieram skrzynie, za pierwszym razem było tak samo :D
 

DeletedUser11123

Guest
a niech tam pochwalę się jaki ze mnie van Basten ;) 1525
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11123

Guest
Gdyby faktycznie oceniane były umiejętności techniczne to wtedy można by tak Ciebie nazwać - ale w tym evencie decyduje wyczekiwanie na błędy sąsiadów i łut szczęścia...

rozumiem ze jak nie ma miliona emotikonów, to ciężko zrozumieć, że komentarz w temacie zabawy, może mieć charakter żartobliwy?
trochę luzu proszę, to tylko zabawa
 

wuen

Hrabia
trochę luzu proszę, to tylko zabawa
ta gra już dawno przestała być zabawą od kiedy support najpierw na coś pozwala a potem każe, od kiedy zmienia się wcześniej ustalone zasady, od kiedy namawia się graczy by wyrażali swoje opinie na forum a następnie kasuje się posty niezbyt wygodne dla supportu...
Wracając do "van Basten'a" - zauważyłem ;) i nie potrzebuję aż miliona podobnych - ale też chciałem wyrazić swoją opinię na temat radości z "bycia lepszym dzięki szczęściu" - być lepszym można robiąc coś lepiej - jeśli ktoś ma więcej szczęścia - nie jest lepszy od innych - jest szczęściarzem a nie mistrzem ;)
 

DeletedUser625

Guest
Trzeba być głupim, żeby mieć szczęście, wedle przysłowia "głupi ma szczęście". :)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jak się chwalić, to się chwalić :D
Po włączeniu gry, od razu przystąpiłem do prób pokonania bramkarza przeciwnika, 11 strzałów, wszystkie niecelne, przy okazji, z misji wpada 5 dodatkowych, wykorzystuję i dalej niecelne. Dokupiłem 11 strzałów, strzelam, strzelam, z misji kolejne 5 strzałów, wykorzystuję wszystko i ... ostatnim strzałem trafiam bramkę :D

Wpadło 1915 :p i, nie mając nic do moich sąsiadów, chciałbym, by ten wynik był najlepszy do czasu rozdania pucharu sąsiedztwa :D Ładnie wygląda, poza tym, takiego nie zdobędzie się w inny sposób, raczej, więc zawsze "wartość" mojego miasteczka wzrośnie ;) (noo, póki co, prowadzę, ale jeszcze ponad 3 dni i jestem przekonany, że ktoś to pobije).

Za to co zarobiłem, kupiłem sobie złotą skrzynkę a w niej galeria sław, a teraz dokupiłem, bo się pojawił, sklepik kibica :) Już jestem zadowolony z eventu, jeszcze tylko puchar wspominany przeze mnie i ta wieża zwycięstwa i chyba z unikalnych eventowych przedmiotów, to by było na tyle :) (oczywiście, jak starczy punkcików, nie pogardzę zestawem do renowacji, by utrzymywać moje eventowe budynki na czasie, czy też świątynią wiedzy, by szybciej się rozwijać :p )
 

DeletedUser11123

Guest
tutaj komentujemy event i tylko do niego się odnosiłem w kwestii zabawy oraz wyraziłem radość z fartownego strzału i tyle, nigdzie nie pisałem jakiego kunsztu to wymagało

Guanabana znam to powiedzenie. znam tez jeszcze jedno: "milczenie jest złotem"
 

DeletedUser5324

Guest
na początku mi się podobało, bo na 10 strzałów szybko uzbierałem na dwie skrzynie - dostałem galerię sław i dodatkowe piłki - fajnie - ale następne 44 strzały już były niecelne... chyba lepiej brać za 10 pewniaka - w końcu to około 200-240 pucharów dziennie - za kilka dni na pewno starczy na jakiś budynek... a że event ma trwać dość długo, to w końcu na coś się dozbiera...
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
na początku mi się podobało, bo na 10 strzałów szybko uzbierałem na dwie skrzynie - dostałem galerię sław i dodatkowe piłki - fajnie - ale następne 44 strzały już były niecelne... chyba lepiej brać za 10 pewniaka - w końcu to około 200-240 pucharów dziennie - za kilka dni na pewno starczy na jakiś budynek... a że event ma trwać dość długo, to w końcu na coś się dozbiera...

Starczyć starczy, ale poza zwykłymi nagrodami jest też puchar sąsiedztwa, za najwyższą jednorazową wygraną, więc czasem można ustrzelić przy duużej puli taką nagrodę, której, raczej w inny sposób nie powinno się zdobyć ;) Poza tym, gratuluję, że tak szybko Ci się ustrzeliło tyle pucharów :) Co do niecelności, to nie masz co narzekać :D są osoby, co w ogóle nie trafiły nic (chodzi mi ciągle o te strzały z 5%-owymi szansami), a Ty już dwukrotnie ustrzeliłeś, więc powinieneś się cieszyć, mimo tych 44 niecelnych prób.

PS, póki co, jest to mój czwarty event, zaczynałem od zimowego (gdzie jeszcze nie do końca wiedziałem co i jak, ale zadania wszystkie z niego ukończyłem, bez żadnej jednak specjalnej nagrody, poza ikonką bałwana z której korzystam), a z każdym kolejnym eventem jestem coraz bardziej zadowolony (zbieram doświadczenie), już w pierwszy dzień mogę powiedzieć, że ten event będzie dla mnie udany :D
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Guanabana "musiał" coś napisać - idzie na rekord "największa ilość postów na forum" ;)

W tym to raczej nie ma szans :haha:

Mi się event podoba. Mimo, że nie uzbierałem jeszcze na nic, to jednak powoli ta liczba pucharów rośnie :p
Mam nadzieję, że tym razem trafię na to co chcę, a nie jak na Becie... :)


Guana, się nie zapędzaj z tym białym rumakiem :haha:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry