FoE Soccer Cup - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser12587

Guest
Nagrody będą się zmieniały w jakiejś ustalonej kolejności? Czyli np w 1 rundzie nagrodą będzie studnia życzeń, w 2 medale itd. Czy po pierwszym przejściu wszystkich możliwych nagród(skoro zmieniają się co kilka godzin), znowu będzie taka sama kolejność? Lub po prostu to jest losowane i może być teoretycznie ta sama nagroda np w rundzie 1 i 2?
 

marzetrix

Szlachcic
Mam nadzieje że dostanę innego piłkarza, niż tego beznadziejnego na becie :p Chociaż teraz to już pewnie w ogóle nie będzie chciał mi strzelać goli :)
 

DeletedUser7261

Guest
Hmm.
Wyznaczony jest limit dzienny strzałów? Bo przyznam szczerze, że trochę nie rozumiem tego eventu.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Masz 11 piłek (chyba pojawiają się tak jak PR, pisanki itd.), ale możesz dokupić za diamenty, więc nie - nie ma limitu :)
 

DeletedUser625

Guest
Co godzinę tak jak PR i Pisanki pojawia się jedna piłka. Maks jest 11. Za 8 diamentów możesz kupić 1 piłkę. Ponadto za każde wykonane zadanie eventowe otrzymujesz do ekwipunku paczkę 5 piłek.
 

DeletedUser

Guest
wkoncu ;3 sie doczekalismy! teraz ludzie beda bardziej no-lajfic zamiast isc na miasto to beda w karne nawalac xD
 

DeletedUser5495

Guest
Nagrody są za zdobyte puchary. Są różne i zmieniają się co 6 godzin. Są studnie, paczki PR, itd plus parę nowych prezentów jak Hall of Fame dająca co 24h punkty potencjału do rozwoju gildii, zmotywowana oczywiście podwaja bonus. Jest też wieżyczka zwycięstwa (1x1) lipna - dająca medale ... uwaga ... raz na tydzień po kilkanaście sztuk w zależności od epoki (np. modern 16 sztuk na tydzień ) hehehehe
 

DeletedUser625

Guest
Ej nie taka lipna. Jakby tyle ile by zmieściło się na powierzchni Zamku z Deal to dają więcej na tydzień niż sam zamek. :p Przeliczyłem to.
 

DeletedUser625

Guest
Różnorakie. Budynki z poprzednich eventów, budynki z tego eventu, złoto, młotki, medale, plany do obserwatorium itd. Coś pominąłem? Jeśli tak to proszę o sprostowanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4259

Guest
Ej nie taka lipna. Jakby tyle ile by zmieściło się na powierzchni Zamku z Deal to dają więcej na tydzień niż sam zamek. :p Przeliczyłem to.

Zamek z Deal na 10 poziomie daje 130 medali/dobę, więc w tydzień zbierzesz 130x7=910 medali, tak?

a ponieważ ma on powierzchnię 7x7=49 pól, czyli 49 wieżyczek w postmodernie daje: 49x17=833 medali/tydzień

no chyba że stosowałeś inną matematykę?
 

DeletedUser9756

Guest
Czyli jeśli sąsiedzi spudłują to jednocześnie i nam nagrody rosną?
Czy ktoś na becie trafił dwa najtrudniejsze strzały :??
Mi się nie udało ani razu :\
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Tak, spudłują - nagrody rosną, to coś jak Koło Fortuny z eventu letniego :)
Mi się udało 1 raz, ale wydałem z 400 diamentów na strzał, aby się udało :haha:
 

DeletedUser

Guest
Czyli jeśli sąsiedzi spudłują to jednocześnie i nam nagrody rosną?
Czy ktoś na becie trafił dwa najtrudniejsze strzały :??
Mi się nie udało ani razu :\

jak np ty spudlujesz to rosnie pula o 5 i z kazdym nie trafieniem rosnie pula dopoki ktos z twoich sasiadow nie trafi do bramki-on zabiera cala pule i idzie na jego konto
 

Hikari36

Polonista
Polonista
jak np ty spudlujesz to rosnie pula o 5 i z kazdym nie trafieniem rosnie pula dopoki ktos z twoich sasiadow nie trafi do bramki-on zabiera cala pule i idzie na jego konto

Nie tylko o 5, im mniejsze szanse na trafienie (czyli 20,10 i 5%) tym więcej pucharów się dokłada. Za pudło przy strzale z szansą 5% dokładasz do puli 15 pucharów za strzał (oczywiście nie swoich tylko generowanych przez system) :)
 

DeletedUser625

Guest
no chyba że stosowałeś inną matematykę?

Zapomniałem, że zwiększyli ilość medali zamkowi, sugerowałem się starą wartością 109, a nie 130. Faktycznie teraz zamek wypada lepiej.

- - - Zaktualizowano - - -

Czyli jeśli sąsiedzi spudłują to jednocześnie i nam nagrody rosną?
Czy ktoś na becie trafił dwa najtrudniejsze strzały :??
Mi się nie udało ani razu :\

Mój rekord 1350 pucharów na 5% strzale :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fajnie . Kolejny event , tym razem związany z piłkarskim świętem . Z opisu zapowiada się ciekawie
... a nagrody ? .... dobrze że są ( gorzej gdyby ich zabrakło ) , chociaż myślę że nie one tutaj są najważniejsze . Liczy się dobra zabawa i pewnie sporo , niezapomnianych emocji . Oby event , jak i mistrzostwa świata przyniosły ich jak najwięcej
 

DeletedUser10574

Guest
Tutaj w temacie opisywaliście, że w bardzo prosty sposób można zdobyć dużo medali ? Jak to wygląda ? Same medale za małą ilość pucharków ? I jak często ta nagroda się powtarza ?
 

DeletedUser625

Guest
Już to zostało zmienione i liczba medali została trzykrotnie zmniejszona za tę samą cenę w pucharach.
 

DeletedUser

Guest
Ja na serwerze Beta wygrałem dziadka do orzechów i parę monet oraz młotków.
 

herde

Baron
Zamek z Deal na 10 poziomie daje 130 medali/dobę, więc w tydzień zbierzesz 130x7=910 medali, tak?

a ponieważ ma on powierzchnię 7x7=49 pól, czyli 49 wieżyczek w postmodernie daje: 49x17=833 medali/tydzień

no chyba że stosowałeś inną matematykę?
Poza tym Zamek daje coś jeszcze oprócz medali... Dla mnie te wieżyczki są beznadziejne.
 

DeletedUser625

Guest
Poza tym Zamek daje coś jeszcze oprócz medali... Dla mnie te wieżyczki są beznadziejne.

Panie i Panowie z przyjemnością oznajmiam, że porządnie zwiększyli ilość medali z tych wieżyczek w Modernizmie jest obecnie 50 na tydzień, mało tego wieżyczki nie wymagają drogi tak jak wcześniej wymagały.
 
Status
Zamknięty.
Do góry