FoE Soccer Cup - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7261

Guest
No cóż, no cóż.. Dziś wykorzystałem sumiennie zbierane puchary na skrzynie i wypadło mi wszystko co mogło wypaść :D Jeden z bardziej udanych eventów. Zestawy renowacji, galerie, świątynie, czego może dusza zapragnąć:>
 

wuen

Hrabia
A u mnie totalna bzdura:
pgxqusa

i to 2 razy :mad:
- straciłem 1200 pucharów na coś czego nie mogę wykorzystać!!
Żeby było śmieszniej - piłek nie ma w inwentarzu !! - czyli zostałem wprowadzony w błąd bo opis wyraźnie informuje, że powinny tam się znaleźć...
Czy jest szansa na jakąś rekompensatę??

p.s.
na innych światach to samo - pierwsza wymiana -> piłki - więc kolejne odłożę na czas gdy będą jakieś gadżety do kupienia
p.s. II
gdyby efekty mojej pracy były porównywalne do tego co robią "programiści" Inno to raczej nie miałbym co liczyć na godziwe zarobki a jedynie na zasiłek...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3220

Guest
A u mnie totalna bzdura:
pgxqusa

i to 2 razy :mad:
- straciłem 1200 pucharów na coś czego nie mogę wykorzystać!!
Żeby było śmieszniej - piłek nie ma w inwentarzu !! - czyli zostałem wprowadzony w błąd bo opis wyraźnie informuje, że powinny tam się znaleźć...
Czy jest szansa na jakąś rekompensatę??

p.s.
na innych światach to samo - pierwsza wymiana -> piłki - więc kolejne odłożę na czas gdy będą jakieś gadżety do kupienia
p.s. II
gdyby efekty mojej pracy były porównywalne do tego co robią "programiści" Inno to raczej nie miałbym co liczyć na godziwe zarobki a jedynie na zasiłek...

Są w Inwentarzu przecież.
A po zakończeniu Eventu każda paczka strzałów zostanie zamieniona na małą paczkę punktów rozwoju.
 

slimjim2

Baronet
Zagapiłem się i nie dość że paczki strzałów zostały mi w inwentarzu, to teraz jeszcze można je wylosować kupując skrzynię. Coś tu nie halo, mogliby chociaż poprawić, że wylosuje się mała paczka strzałów. Była o tym mowa wcześniej, że taka zamiana będzie miała miejsce? Czyżbym nie doczytał?
 

DeletedUser3

Guest
Dwa posty wcześniej. Zamiana będzie miała miejsce jak zamknie się sklep.
 

DeletedUser

Guest
- straciłem 1200 pucharów na coś czego nie mogę wykorzystać!!
Czy jest szansa na jakąś rekompensatę??
Normalnie 4PR dostaniesz a 4PR jak wiadomo są lepsze od 4 planów Obserwatorium ;)

Poezja :[

P.S. Nie piszcie tylko o "hejtowaniu" gdyż jako Polak używam POLSKIEGO języka, a w nim nie występuje słowo "Hate", prawda? I chyba w Regulaminie Forum jest coś wspomniane o używaniu POLSKIEGO języka?
 

DeletedUser4428

Guest
Normalnie 4PR dostaniesz a 4PR jak wiadomo są lepsze od 4 planów Obserwatorium ;)

Poezja :[

P.S. Nie piszcie tylko o "hejtowaniu" gdyż jako Polak używam POLSKIEGO języka, a w nim nie występuje słowo "Hate", prawda? I chyba w Regulaminie Forum jest coś wspomniane o używaniu POLSKIEGO języka?

Todako już tak nie przesadzaj, język ciągle się zmienia ;)
 

wuen

Hrabia
Również uważam, że trend (ukierunkowanie) na zwroty obcojęzyczne jest swoistą nowomodą...
Coraz częściej rodacy chadzają do supermarketów zamiast do dużych centrów handlowych, w sprawie urlopu rozmawia się z szefem HR a nie kadrowcem - internetowe fora i komunikatory oraz portale społecznościowe to już w ogóle ołtarzyki anglojęzycznych zwrotów - a nasz język oferuje tyle zwrotów na jakieś zjawisko, że angielski przy nich to jak pismo klinowe przy kaligrafii...

- - - Zaktualizowano - - -

Dwa posty wcześniej. Zamiana będzie miała miejsce jak zamknie się sklep.
Bryfft - ok - zamiana worków z piłkami, które ktoś zostawił - ale co z workami, które ktoś teraz dostanie w ramach zakupu złotej skrzyni?!?!
Pokazałem na załączonym obrazku, że pomimo zakończenia "eventu" dostałem worek a on nie znalazł się w inwentarzu - dlaczego?!?!?
Co w tym przypadku?!?!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4259

Guest
Bryfft - ok - zamiana worków z piłkami, które ktoś zostawił - ale co z workami, które ktoś teraz dostanie w ramach zakupu złotej skrzyni?!?!
Pokazałem na załączonym obrazku, że pomimo zakończenia "eventu" dostałem worek a on nie znalazł się w inwentarzu - dlaczego?!?!?
Co w tym przypadku?!?!

sprawdź w inwentarzu małe paczki PRów
u mnie koleś z gildii wylosował dzisiaj worek piłek i w inwentarzu znalazł od razu 5 małych paczek PRów
 

wuen

Hrabia
ricky - faktycznie - są małe paczki :)
Szkoda, że dowiadujemy się tego od graczy a nie w oficjalnym komunikacie supportu (grupy wspomagającej)

//Pisała o tym Ashantess, która działa w supporcie właśnie :)//Dani
 

DeletedUser3

Guest
To jest forum dla graczy, gdzie gracze pytają i gracze udzielają odpowiedzi sobie nawzajem i nie zmieni się to w najbliższej przyszłości. Taka jest rola tego forum. Mam nadzieję, że to wyjaśnia Twoją wątpliwość.
 

DeletedUser

Guest
Czy mi się wydaje ? czy nie mam farta ? ale od kilku dni wypatruję medali żeby kupić w sklepie lecz nie pokazują się.Owszem młotki,monety są a medali nie ma :) zawsze szło za koleją a teraz medali nie ma:) pewnie z oszczędności:) za tanio kosztują.
 

DeletedUser6921

Guest
Witam ;)
Czy świątynię wiedzy można dostać teraz jedynie ze skrzyni za 600 czy można liczyć na to, że pojawi się w eventowym sklepie? Nie widzę jej w spisie nagród, ale wydaje mi się, że raz widziałam ją do kupienia. Mogłam oczywiście mieć przywidzenia. Czas leci, więc nie wiem czy czekać dalej czy od razu liczyć na ogromne szczęście w skrzyni? Pomóżcie proszę ;)
Pozdrawiam.
 

DeletedUser3

Guest
Przypominam, że sklep zostanie zamknięty tej nocy! :) Ostatnia szansa na wydanie pucharów.
 

DeletedUser4614

Guest
kojarzycie czy da się splądrować MEDALE Z WIEŻA ZWYCIĘSTWA ?
 

DeletedUser625

Guest
Nie da się. Możesz splądrować tylko Hall of Shame i Fan Shop jeśli chodzi o budynki z tego eventu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry