FoE Soccer Cup - Dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser11758

Guest
Jeśli skończysz event przed końcem to można dalej strzelać gole ?. Po skończeniu piłki nie uzupełniają się i trzeba je później kupować ?. .
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zależy co rozumiesz poprzez słowa "skończysz event" ;)

Logicznym mi się wydaje, że event dla każdego kończy się 13(?) lipca i wtedy dopiero piłki nie będą się uzupełniać (kupić też nie będzie można, jedynie kupne będą puchary, jak komu braknie do nagrody - przez tydzień, czyli do 20. lipca).

Jeśli chodzi Ci o skończenie zadań eventowych, to one nie mają wpływu na zakończenie eventu (tzn. po skończeniu zadań, po prostu żadnego zadania więcej nie dostaniesz, ale strzały będą się uzupełniać i strzelać będziesz dalej mógł (do tego 13. lipca).

Ale mówię, to na logikę :D (nie jestem pewny co do dat, ale wydaje mi się, że takie są).
 

DeletedUser675

Guest
Ile jest zadań? Jestem na zadaniu w którym muszę wykonać 32 strzały. Dużo ich jeszcze jest? :)
 

DeletedUser11683

Guest
Ile jest zadań? Jestem na zadaniu w którym muszę wykonać 32 strzały. Dużo ich jeszcze jest? :)
Dużo. Ostatnie to bodajże 42 strzały (a przybywają po 1 strzale na zadanie), a w międzyczasie pojawiają się też zadania dodatkowe na 20 strzałów.
 

DeletedUser675

Guest
To chyba nie da się zrobić wszystkich przed 13 lipca;)
A może to tak specjalnie? To znaczy liczba zadań jest nieograniczona? Czy jest ograniczona i na końcu jest jakaś większa nagroda?
 

DeletedUser4259

Guest
To znaczy liczba zadań jest nieograniczona? Czy jest ograniczona i na końcu jest jakaś większa nagroda?

jest ograniczona
po ostatnim zadaniu (bodaj 'oddaj 42 strzały'), za wykonanie którego dostajesz 'nagrodę główną', czyli wieżyczkę pseudozwycięstwa, dostałem jeszcze 2 standardowe zadania powtarzalne (czyli 20 strzałów i zbierz 4 razy 24-godzinną produkcję) następuje coś takiego:

end.jpg

oczywiście ilość możliwości oddawania strzałów na pasku nadal przybywa (do 13 lipca)
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
To chyba nie da się zrobić wszystkich przed 13 lipca;)

Jest to możliwe ;) I trochę się zgodzę, że z pomocą piłek ze skrzyni (trochę sporą pomocą - 3 razy wylosowałem piłki). Mam teraz zadanie na 39 strzałów, a więc bez pośpiechu powinienem zdążyć ze wszystkimi zadaniami przed 13. lipca ;) Bez pomocy możliwe, że też dałoby radę ugrać, tylko bez żadnych strat strzałów (tj. po oddaniu określonej ilości strzałów, kończyć zadanie, a nie oddawać kilka strzałów do zadania, w którym brakuje innego celu, a strzały są zakończone - zdarzało mi się tak parę razy, głównie przez produkcję 24-godzinną na 20 strzałów :D )
 

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
Może ktoś zaobserwował po jakiej nagrodzie zazwyczaj pojawiają się medale? Bo bym chciał sobie upolować jeszcze trochę, a nie wiem kiedy się ich spodziewać.
 

DeletedUser4259

Guest
Może ktoś zaobserwował po jakiej nagrodzie zazwyczaj pojawiają się medale? Bo bym chciał sobie upolować jeszcze trochę, a nie wiem kiedy się ich spodziewać.

Twój tok myślenia jest błędny: nie patrz na kolejność nagród, są losowe i nieprzewidywalne

mogę tylko powiedzieć, że dzisiaj medali nie będzie
bo... jeżeli ktoś znowu nie namiesza w skrypcie, będą wyglądały następująco (w kolejności po obecnej paczce zaopatrzenia):

- Duża paczka Punktów Rozwoju (1250 pucharów)
- Sklep kibica (1000)
- Galeria sław (4000)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

trupek1000

Zespół FoE
Moderator forum
No to skoro jesteś w stanie powiedzieć co powinno dziś być, to znaczy, że może jednak jakiś schemat jest i da się mniej więcej określić kiedy można się spodziewać medali? :p
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
mogę tylko powiedzieć, że dzisiaj medali nie będzie
bo... jeżeli ktoś znowu nie namiesza w skrypcie, będą wyglądały następująco (w kolejności po obecnej paczce zaopatrzenia):

Powiesz mi, kiedy będą domki za diamenty? ;) Zawsze siedzę w pracy jak są i nie mogę na nie trafić :(
 

MadameCommando

Zespół FoE
Supporter
:haha:

Co się zaloguję to jakieś dziadki do orzechów, studnie, czy inne zegary słoneczne;/ a ja tylko domki chcę. Jak nie trafię, to będę musiała wydać puchary na łotrów.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Hahaha, żebym to miał takiego farta przy większych kumulacjach :D
Przed chwilą, oddałem strzał lobem (5% szans na trafienie), nietrafiony (pula wzrasta do 115). Następnie drugi strzał i gol. Myślę sobie, mając jeszcze 6 strzałów, raczej nic nie trafię lobem, to przerzuciłem się na strzały w róg bramki (10% szans na trafienie). Pula wynosiła 80 i trafiłem :D Uśmiałem się, ale, że inne mnie nie interesują, to strzelałem dalej w róg bramki i ... od razu po wyzerowaniu puli, trafiłem kolejny raz :D W sumie wyszło na to, że 3 razy z rzędu, trafiłem strzałami, gdzie szansa na trafienie wynosiła 5% i w dwóch przypadkach 10% :p Szkoda, że na 3 takie trafienia, wygrałem "tylko" 265 pucharków :p Ale lepsze to, niż nic ;)
 

DeletedUser4259

Guest
Iro55:

(odpiszę tutaj, ponieważ Twój temat został zamknięty):

też kilka razy wylosowałem plany Obserwatorium (i to mając toto wybudowane na chyba względniejszym poziomie od Twojego) - i nie płaczę

do kogo tak naprawdę masz pretensje? do Losu?
 

DeletedUser5869

Guest
Zbieram puchary na Kryjówkę Łotrów, mam 3000, paczę - kryjówka ... A diamentów starczy tylko na 1000, razem 4000 :( Kiedy byli poprzedni łotrzy? Jest szansa, że do 20 się jeszcze raz pojawią? Do tego czasu na pewno uzbieram.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Zbieram puchary na Kryjówkę Łotrów, mam 3000, paczę - kryjówka ... A diamentów starczy tylko na 1000, razem 4000 :( Kiedy byli poprzedni łotrzy? Jest szansa, że do 20 się jeszcze raz pojawią? Do tego czasu na pewno uzbieram.

Myślę, że jest to więcej niż prawdopodobne :p

Wydaje mi się (ale głowy nie dam sobie za to uciąć), że przez ten tydzień od zakończenia strzelania, do końca wydawania pucharów za nagrody, każdy rodzaj nagród się przewinie, jaki tylko jest możliwy do zdobycia.
 

DeletedUser1950

Guest
Powiem tylko tak: królem strzelców zawsze pierwszy głupi lepszy, albo jakis zagubiony Jasio, nie widze tego inaczej, sępy zawsze zaczynają żyłować przy ok 300-500 a to za mało, żeby nie było ja mimo że zaliczam się do tej drugiej grupy własnie zostałem królem strzelców(1135) ale zrobiłem to własnie w stylu głupiego jasia, wróciłem prosto spod prycha i pierwszym strzałem trafiłem ;p
 

DeletedUser7261

Guest
Gdyby tylko nagroda była tego warta :> A tak to każdy może wygrać i każdy może dostać dość, moim zdaniem, przeciętną nagrodę. Choć zapewne dużo osób lubi, gdy mają coś, czego inni w swym dobytku nie posiadają.
 
Status
Zamknięty.
Do góry