FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

kasia2389

Arcyksiążę
Jeżeli na serwerze innym niż D pojawił się błąd polegający na pominięciu ligi brązowej i srebrnej to proszę to zgłość do suportu przez konto w grze. Ja zgłosiłem już na D.
Po pierwsze to wszyscy maja taka sama tabelę.
A po drugie tabela jest wyliczana w/g algorytmu i suport nie będzie jej ręcznie ustawiał.
A po trzecie skąd masz pewność, ze to błąd a nie właściwość?

W 47 poście wyraziłem swój pogląd o algorytmie wyliczającym.

Oczywiście to tylko moja opinia.
 

DeletedUser4282

Guest
Po pierwsze to wszyscy maja taka sama tabelę.
A po drugie tabela jest wyliczana w/g algorytmu i suport nie będzie jej ręcznie ustawiał.
A po trzecie skąd masz pewność, ze to błąd a nie właściwość?

W 47 poście wyraziłem swój pogląd o algorytmie wyliczającym.

Oczywiście to tylko moja opinia.
1) Każdy serwer ma swoją tabele lig. Gram na wiec niż jeden serwerze dlatego to wiem.
2)Tabela jest w/g algorytmu i to suport wie co robić
3)Zgłosiłem to do suportu na serwerze D i odpowiedzi : " Dziękuje za kontakt z obsługą gry .Przekaże problem, zgłoszę do naprawy"
4) Zgłosiłem ten błąd na serwerze Arvahall.
5) 29 06 zmniejszenie studni jako nagroda dnia. Co do terminu tej nagrody pomyliłem się o bardzo mało.
Warto mieć tą nagrodę ale to tylko moja opinia.:D:haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18940

Guest
Czy po zakończeniu eventu , wszyscy gracze znajdujący się przykładowo w srebrnej lidze otrzymują komplet nagród za srebrna ligę?
 

DeletedUser19987

Guest
To mój pierwszy event w grze, nie znam mechaniki innych, ale już się połasiłam na kilka całkiem niezłych nagród. Dla świeżaka na serwerze to całkiem nieźle zrobiony kawał eventu, dostałam już furę PR co mi jest bardzo na rękę. Gdyby tylko nie zadania z oddawaniem tony zaopatrzenia.
 

Artur Underwood

Szlachcic
Daily reward predictions: 23rd: Winners Plaza 24th: Hall of Fame / 25th: Ornate baths / 26th: Wishing Well 27th: Renovtion kit / 28th: Contestant's estate / 29th: Wishing Well Shrink kit 30th: Winners plaza / 1st July: Tholos of Idols / 2nd: Hall of Fame 3rd: Rogue Hideout / 4th: Wishing Well shrink kit / 5th: Shrine of Knowledge 6th: Renovation kit / 7th Winner's Plaza / 8th: Athlete living quarters 9th: Contestant's Estate / 10th: Tholos upgrade kit / 11th Tholos of Idols 12th: One up kit / 13th: Arena of victors / 14th: Tholos upgrade kit 15th: Ornate Baths / 16th: Shrine of Knowledge
takie info krąży, ciekawe czy prawda
 

OliverJr.

Hrabia
100% pewności nie ma, ale póki co idą dzienne zgodnie z tą listą, zobaczymy czy będzie jutro galeria sław
 

DeletedUser19746

Guest
Taki mi się nasunęło pytanie.
Na podstawie załączonego obrazka - ile goli trzeba mieć strzelonych żeby znaleźć się w srebrnej lidze :idiot: ?

c98ce5834c847295fe3d17e199bf037d.png
 

DeletedUser19746

Guest
Z punktu widzenia nauk ścisłych wszystko się zgadza nie można mieć strzelonych 4,5 bramek więc srebrna liga jest pusta (zero graczy).
Jak błyskotliwie spostrzegł kolega darkknight strzelenie 1 gola daje awans do złotej ligi :-)
Jednak mam niejsne uczucie, że ktoś chce nas dopieścić od tyłu na platformie programistycznej i jeszcze dobrze by było żebyśmy za te pieszczoty zapłacili realną gotówką.
 

DeletedUser19790

Guest
Event ściśle zrobiony pod tych płacących, lub mających tony diamentów. Ktoś grający krótko i nie inwestujący góry kasy, ma raczej małe szanse na jakiś sensowny poziom Tholosa. Utrzymać się w Złotej lidze jest niemożliwe bez diamentów. Nie jest to fair, i chyba od razu powinni napisać iż Liga Złota nie jest zależna od goli, tylko od bez ściemy władujesz 10k diamentów, masz Złotą Ligę, po co ta farsa? Kolejna gra P2W. Owszem, bez tego da się żyć, tak samo jak da się żyć be FoE. Zostaną sami starzy gracze z milionem multikont.
 

DeletedUser

Guest
Event ściśle zrobiony pod tych płacących, lub mających tony diamentów. Ktoś grający krótko i nie inwestujący góry kasy, ma raczej małe szanse na jakiś sensowny poziom Tholosa. Utrzymać się w Złotej lidze jest niemożliwe bez diamentów. Nie jest to fair, i chyba od razu powinni napisać iż Liga Złota nie jest zależna od goli, tylko od bez ściemy władujesz 10k diamentów, masz Złotą Ligę, po co ta farsa? Kolejna gra P2W. Owszem, bez tego da się żyć, tak samo jak da się żyć be FoE. Zostaną sami starzy gracze z milionem multikont.
Niestety to było wiadome iż ta gra nie odbiega normą od tych "darmowych" gdzie do pełni szczęścia trzeba płacić i to słono. Znacznie taniej wychodzą gry płatne.
 

OliverJr.

Hrabia
Płacz na forum cd, za srebrną lige też dostajesz ulepszenie, nie było jeszcze w dziennych do wylosowania ulepszenie, jak się wtedy nie uda nic trafić to można pomarudzić. Nawet wtedy to za zadania masz 2 ulepszenie, z bramek dostaniesz 4, za srebrną lige 1 to już masz Tolosa na 8poziomie bez wydawania diaksów
 

DeletedUser7795

Guest
@endrius69 chodzi o to, że jak nie masz kupy diamentów to wiele nie zdziałasz w tym evencie. Kiedyś nie trzeba było wydawać realnej gotówki aby zdobyć dobre nagrody. Kto chciał mieć więcej to kupował diamenty. Do kieszeni InnoGames nie wpłynęło wtedy tyle pieniędzy ile chcieli więc zmienili eventy tak abyśmy wydali jak najwięcej pieniędzy.
 

OliverJr.

Hrabia
Ale powiedz mi czego wiele nie zdziałam? Na koniec eventu zobaczymy na którym poziomie będzie Tolos, diaksy zbieram na rozszerzenia, tu nawet 1 nie użyje
 

DeletedUser

Guest
Płacz na forum cd, za srebrną lige też dostajesz ulepszenie, nie było jeszcze w dziennych do wylosowania ulepszenie, jak się wtedy nie uda nic trafić to można pomarudzić. Nawet wtedy to za zadania masz 2 ulepszenie, z bramek dostaniesz 4, za srebrną lige 1 to już masz Tolosa na 8poziomie bez wydawania diaksów

Nie wiem jak Ci wyszło że da radę dobić 8 poziom. Mam w tej chwili 53 zadanie za sobą, 4 gole strzelone, 379 napojów w zapasie, 165 napojów i kolejny gol. Jakim cudem wbije 8 poziom? Za ligę? Wątpię czy dobije do srebrnej, więc jak Ci wyszło, że bez diaksów wbijesz 8 poziom? Jak dojdę do 6, no może przy ogromnym farcie do 7 to będzie cud.

Ale, nie łamie się, bo podobno 10 lipca nagrodą dnia będzie ulepszenie. Z szansą na trafienie bliską zeru, na pewno wbije 10 poziom :) Pozdrawiam optymistów.
Nie spinam się, bo eventy w każdej grze "darmowej" są zawsze tylko dla płacących, więc tylko nadmieniam dla faktu iż nie dla psa kiełbasa.
 

OliverJr.

Hrabia
Na 3 stronie jest tabela, których podań używać aby jak najtaniej strzelać bramki. Do zebrania łącznie jest ok 7000, koszt gola to ok 1100 więc jest lekki zapas nawet aby te 6 bramek załadować co da 4 ulepszenia. Na koniec te 6 bramek zapewne wystarczy aby załapać się do srebrnej ligi więc 1 ulepszenie powinno być. Dalej, mając te 7000 czy trochę mniej to będzie duża ilość podań/szans na wylosowanie ulepszenia/ i nawet przy takim niskim % powinno jakieś wpaść. Podobna sytuacja była z mostem w evencie karnałowym, niby nierealne a na koniec skończyłem z 4 dodatkowymi ulepszeniami w inwentarzu. Jedyny warunek do całości to cierpliwe zbieranie a nie przewalenie napojów na mniejsze nagrody i stosowanie się do tabelki z 3 strony. Pozdro dla cierpliwych :)
 

DeletedUser17733

Guest
Myślicie, że tak jak w przypadku ostatnich eventów będzie można dostać po FoE Soccer Cup 2018 ulepszenie Tolosa Bożków w Codziennym wyzwaniu albo jakimś innym przyszłym wydarzeniu?
 
Do góry