FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

DeletedUser13672

Guest
Byl event wioseny byly ulepszenia I nie trafily do dziennych w dziennych masz tylko lvl 1 ulepszen mostu tez nie ma w dziennych a wiec I tego nie bedzie w dziennych
 

goodcat

Rycerz
Czemu myślicie, że będzie ulepszenie tolosa w nagrodzie dnia, skoro na becie nie było? I to jeszcze znacie (?) datę?
 

DeletedUser17614

Guest
A liga złota to tylko dla tych co kasę wydają?!!! Już drugi raz mnie przeniosło do srebrnej. Jedna wielka sciema. Na koniec ewentu pewnie wyląduje w hobbystycznej
 

hddk

Hrabia
Podziękuj innym graczom, że strzelają gole :-) To nie Ciebie przenoszą, próg złotej ligi rośnie wraz z ilością goli zdobytych przez górny 1% graczy. Jeśli masa ludzi kisi napoje na 10 i 14 lipca, to wtedy próg może jeszcze skoczyć.
 

goodcat

Rycerz
Jasne, ciekaw jestem tylko czemu jesteście pewni, że będzie ulepszenie, skoro nic na to nie wskazuje. Po prostu jestem ciekaw źródła informacji.
 

OliverJr.

Hrabia
Nikt tu pewny nie jest, a co wskazuje hmm... może lista, którą zapewne widziałeś na poprzedniej stronie. Ważne źródło jeśli się sprawdzi? Nie każdy musi wszystko wiedzieć
 

goodcat

Rycerz
Lista, która jest dwie strony wcześniej, to ta sama którą sam wkleiłem i nie ma tam ulepszenia tolosa.
Tak, źródło jest ważne, nawet ważniejsze od informacji w tym wypadku.
No ale nie ważne, nikt nie potrafi powiedzieć nic konkretnego, no to wróżymy z fusów dalej. Mam nadzieję, że macie rację :)
 

DeletedUser7795

Guest
@neo..30
dlatego nie warto brać udziału w czymś co zostało stworzone głównie dla graczy z grubym portfelem. Szanse od pewnego czasu nie są wyrównane. Płacisz to masz.
 

DeletedUser19629

Guest
Następny event sięgnął dna.Te studnie życzeń to zakłady produkcyjne dla leniwców.DNO.
 

DeletedUser7795

Guest
@Kair55 studnie życzeń dają też diamenty więc warto je mieć. Jak ktoś ma jeszce Błękitną Galaktykę to może ona podwoić diamenty ze studni.
 

DeletedUser18601

Guest
Zacytuję komentarz z poprzednich eventów: ,,dawno się tak nie obłowiłam... śmieciami". O ulepszeniu tolosa do 10 poziomu nawet nie wspomnę...
 

DeletedUser20069

Guest
witam. Czekamy do 10 lipca - chwila prawdy już wkrótce
 

Hrehory

Szlachcic
cześć,
muszę przyznać, że nie ogarniam tej tabelki ze strony 3, rozumiem, że słuzy do optymalizacji, ale jak konkretnie?
 

DeletedUser20028

Guest
cześć,
muszę przyznać, że nie ogarniam tej tabelki ze strony 3, rozumiem, że słuzy do optymalizacji, ale jak konkretnie?
Ta tabelka jest dość samowyjaśniająca, ale tłumaczę: Więcej znaczy lepiej:p
Są dwie taktyki - albo idziesz na ilość bramek i zależy Ci na goal value (teoretycznie można wbić 6 bez kupowania), albo idziesz na ilość nagród dziennych i interesuje Cie DS value (Daily Special).
Goal value - odległość w jardach uzyskiwana za 10 napojów
DS value - procent uzyskiwany za 100 napojów
Osobiście korzystałem z tabeli http://forgeofempires.wikia.com/wik...Players_and_shots_analysis.jpg#Daily_Specials , wg mnie jaśniej opisana, dodane trzecie zero po przecinku, wyraźnie kolejność graczy itp.
Dodam, że poszedłem w DS i ledwo te 4 potrzebne ulepszenia Tolosa zebrałem, zostało mi z 1000 napojów na ŚW. Ale ze statystyki i z komentarzy wynika, że idąc na DS powinno się wygrać ok 9-10 nagród dziennych, tak więc jak ktoś idzie tylko w ŚW to ja uważam, że to dobry event. I jak się chce, to 90% graczy powinno spokojnie wygrać nagrodę główną - pytanie, czy jest tego warta:p
 

OliverJr.

Hrabia
Masz 3 możliwości podania, porównaj z tabelką i to podanie co jest najwyźej na liście to graj np 124, 160 i 85. Najwyżej w tabelce jest 160 to grasz to. Strzeliłem dopiero 2 bramki i już 2 ulepszenia wylosowane :)

Ps i 3 wylosowane lekko, na koncie ponad 4000 + to co dojdzie jeszcze, co tu zrobić teraz
 

DeletedUser17535

Guest
jak się chce, to 90% graczy powinno spokojnie wygrać nagrodę główną - pytanie, czy jest tego warta:p
Nagroda główna jest na pewno lepsza, niż 4 świątynie wiedzy (zajmuje tyle samo, daje więcej, wymaga mniej drogi). Jeśli zaś dla kogoś takie coś jest nic niewarte, to nic nie będzie warte.
 
Do góry