FoE Soccer Cup 2018 - komentarze

DeletedUser4282

Guest
Według wskazań tabeli ze strony 3 można strzelić gola już 781 energii z buteleczek :przykład dla opcji "idziesz na bramki"
gol 4 : 160+94+160+124+124+119=781
Od jutra mogą być zmiany w ilości bramek za konkretną ligę bo wchodzi automatyczne usuwanie kont. Dopiero gdy ewent się zakończy będzie 100% wiadomo za ile goli jaka liga i to na jakim serwerze.Jeśli chodzi o nagrody dnia to jest na co czekać. Spełniły się oczekiwania optymistów co do ulepszenia Tolsa jako nagrody a jeszcze ewent trwa. :)
 

Hrehory

Szlachcic
Ta tabelka jest dość samowyjaśniająca, ale tłumaczę: Więcej znaczy lepiej:p
Są dwie taktyki - albo idziesz na ilość bramek i zależy Ci na goal value (teoretycznie można wbić 6 bez kupowania), albo idziesz na ilość nagród dziennych i interesuje Cie DS value (Daily Special).
Goal value - odległość w jardach uzyskiwana za 10 napojów
DS value - procent uzyskiwany za 100 napojów
Osobiście korzystałem z tabeli http://forgeofempires.wikia.com/wik...Players_and_shots_analysis.jpg#Daily_Specials , wg mnie jaśniej opisana, dodane trzecie zero po przecinku, wyraźnie kolejność graczy itp.
Dodam, że poszedłem w DS i ledwo te 4 potrzebne ulepszenia Tolosa zebrałem, zostało mi z 1000 napojów na ŚW. Ale ze statystyki i z komentarzy wynika, że idąc na DS powinno się wygrać ok 9-10 nagród dziennych, tak więc jak ktoś idzie tylko w ŚW to ja uważam, że to dobry event. I jak się chce, to 90% graczy powinno spokojnie wygrać nagrodę główną - pytanie, czy jest tego warta:p

dzięki za wyjaśnienie - teraz wszystko rozumiem :)
niestety należę do tych, którzy niekiedy potrzebują łopatologii stosowanej ;)
jeszcze raz dzięki za cierpliwość :)
PS. Teoria już przetestowana z powodzeniem.
 

DeletedUser19629

Guest
Najgorsze jest to że tą bramkę trudno jest strzelić.No chyba że jest się Samuelem Umtiti.Bo ja na 11 strzałów nie strzeliłem żadnej.
 

DeletedUser13672

Guest
Dwa wpisy wyżej masz wszystko opisane, zasady zdobywania bramek oraz nagròd dziennych.
 

DeletedUser17530

Guest
Kiedy kończy się event, dziś czy jutro? Licznik w grze wskazuje jeszcze 24h, a w ogłoszeniu jest, że koniec 16 ipca
 

DeletedUser3

Guest
Kończy się zgodnie z licznikiem w grze. Ogłoszenie z reguły wspomina jedeń dzień wcześniej na wypadek "w razie w" :).
 
Do góry