FoE Soccer Cup 2016 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@Wojtek24PL podpisuję się pod Twoją poprzednią wypowiedzią i pod tą również.
Dostałem boisko piłkarskie. :o będę miał aż 2 PR dziennie... kurde jeszcze nigdy się tak nie obłowiłem


Jeżeli w evencie letnim również będą te ^)!*%&^@*( skrzynki to ja mam w nosie takie eventy.
Gracze ze wszystkich serwerów narodowych mogliby się zbuntować i przez cały event w ogóle nie wchodzić na FoE. Ciekawe co wtedy zrobiłoby InnoGames :?

Ale nie każdy marudzi i nie każdemu przeszkadza taki event. Są osoby (w tym ja), które lubią się pobawić w takim evencie, nawet jak nie uda się dostać tego co się chce, jestem zadowolony z możliwości jakie ze sobą niesie ten event ;)

Każdy ma swój smak. Dla mnie teraz jest gorzej, bo można się naklikać w tym evencie i ogólnie dostać w nagrodę jedno wielkie NIC, a nawet można stracić jeszcze trochę diamentów.

Pamiętaj, zawsze masz możliwość strzelania pewniaków. Jeden strzał = 10 pucharów. Jeden dzień = 24 strzały = 240 pucharów. 30 dni (?) = 720 strzałów = 7200 pucharów. Do tego z paczek za zadania kilkaset pucharów. To by wyszło pewnie ponad 11 skrzynek (albo jak kto woli, jakieś nagrody pewne, gdyby coś się po drodze trafiło) ;) To nie jest takie nic, a i diamenty nie są potrzebne przy takim podejściu do gry.

To, że możesz nie trafiać i możesz dostać "wielkie NIC" w nagrodę, to już tylko i wyłącznie Twoja decyzja o szybszym zarobku ;)
 

DeletedUser14757

Guest
Miałem dylemat czy skusić się na świątynię w promocyjnej cenie czy jednak strzelić sobie kilka skrzynek :D
Wynik - 10 strzałów: 2 świątynie, pędzel, boisko, siatka z piłkami, 2 wieżyczki i 3 sektory ;P
 

DeletedUser15570

Guest
Czy sasiedztwa sa jednolite? Tzn chodzi mi czy te xx osob z mojego sasiedztwa ma te same osoby jak ja, czy to jest indywidualne?

Drugi raz widze ze koles walnal za 2500 pucharow prawie, ale jakos jak patrze po pasku, to w moim sasiedztwie nic sie nie dzieje, i malo kto ponad 300-500 wychodzi :/ Jakos dziwne, ze co rozdanie to mial najpierw 2450 chyba, a teraz 2410, wyjatkowy fart albo moze on ma lepszych sasiadow.
 

DeletedUser13591

Guest
Dokładnie. Przyznaję, że dzisiaj wydałem 10 diamentów na dodatkowy strzał ale się opłaciło. Dostałem 1.880 pucharów.
Tylko 10? Ja już chyba ze 2 tysiaki wydałam moich zdobycznych nie kupionych, odstawionych na czarną godzinę diamencików.
Rot już na nie nie patrzę :haha:
 

kasia2389

Arcyksiążę
W tym temacie nuda jak w polskim filmie...


ja wolę wydać diamenty na coś innego np. plan perły lub teren.
No to to akurat zestaw obowiązkowy.
Można jeszcze przekuć diamenty w piłki, piłki w puchary, puchary w medale a medale w teren.

Dziś w programie "Zawsze po 22" piosenkę Głeboka Studzienka zaśpiewa zespół Forgowskie Słowiki.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
@kluzi81 mi plany z motywacji wpadają rzadko. Nie wiem czy Strażnik Żywiołów zamiast zwiększać szanse na plan to je obniża ;/
 

DeletedUser16730

Guest
Prawdę mówiąc też się dziwię, że ktoś walczy o plany, z samych motywek mam średnio 3-4 dziennie, czyli więcej od surek.
Natomiast gra skutecznie mi buduje paranoje w innym wymiarze. Moja studnia nie spełnia życzeń, produkuje tylko monety i młotki. Dzisiaj nawet się wahałem czy brać za puchary, ale wziąłem w końcu żeby się przekonać czy pierwsza nie jest popsuta...
Jednak chciałem o czym innym. Tak patrzę na te nagrody i ich ceny i tak sobie myślę... czy nie warto by było przy ustalaniu wartości poradzić się zaawansowanych/doświadczonych graczy co jest realnie warte w odniesieniu do pozostałych nagród? Począwszy od nagród za puchary (vide PR),a kończąc np. na kapitanie który w końcowej fazie daje dużą paczkę PR lub łucznika dalekosiężnego (sic).
 

kasia2389

Arcyksiążę
1. Kupno brakującego planu może wynikać z ogólnej koncepcji gry np. budowa kolejnej perły ofensywnej.
2. Studnie podczas ewentów należy zdobywać na wszystkich światach oprócz tego na którym się gra, bo tam zdobywa się świątynie wiedzy. studnia ma ok 1% na wylosowanie diamentów więc jedna studnia to nic, ale jak będzie 100, to średnio raz dziennie wpadnie 50 diaxów.
3. W każdej "loterii" 99% nagród to nic nie znaczące wypełniacze.

A po południu znowu plan, ale tym razem obserwatorium a potem skrzynka narzędzi.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
350 pucharów za JEDEN plan Obserwatorium to po prostu śmiech :haha:
 

DeletedUser3

Guest
No to nie kupuj :). Może Gracze mniej zaawansowani, którzy dopiero niedawno dołączyli do gry, będą zainteresowani. Ech... problemy pierwszego świata...;].
Niemniej, cieszymy się, że poprawiliśmy humor!
 

DeletedUser16750

Guest
Bardzo tanio akurat. Za pierwszym razem kilka kupiłem, brakowało na koniec dwóch. Dziś kupiłem jeden i brakuje też jednego. Także nie jest źle, normalnie trzeba się "narobić" żeby zdobyć plany obsa.
 

DeletedUser16422

Guest
Czy w bezpośrednich nagrodach pojawi się zestaw do renowacji?
 
Do góry