FoE Soccer Cup 2016 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
Przypadkiem kliknąłem skrzynię - wypadło boisko
Brawo TY.
Byś poczekał trochę to za 550 miałbyś średnia pakę PR (5) to by Ci zostało jeszcze 150 pucharów na opicie tak korzystnego zakupu.

Tak na marginesie, to z zakupem skrzynek warto poczekać do ostatniego dnia ewentu, bo to nagroda gwarantowana i nie zniknie, a może po drodze trafi się coś lepszego.
 

DeletedUser16737

Guest
Macie może taki problem, że otworzycie skrzynkę w tym evencie i nie dostaniecie nagrody która z niej wypadła? Wypadła mi wieża sygnałowa, trybuny, i zestaw do renowacji, a nic nie dostałam :/ Miałam tak kilka razy, a znowu dziś z ciekawości znów otworzyłam i wypadła mi wieża sygnałowa, tyle że tym razem pojawiła się w inwentarzu.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Powinny być w inwentarzu, jeśli nie ma to prawo klik -> support a dalej podążaj za białym królikiem.

A pod wieczór szykujmy przyjęcie albowiem odwiedzą nas łotry, będzie impreza na 5000 pucharów.
 

DeletedUser16730

Guest
Czy na becie była świątynia wiedzy saute? A jeśli tak to po ile sobie winszowali za nią?
 

DeletedUser16730

Guest
A faktycznie, raz zaspałem akurat wtedy. Co w sumie za tę cenę w tym momencie niespecjalnie mi szkody narobiło.
 

DeletedUser13591

Guest
Powalające. A kiedy będziemy mogli puszczać sygnały z wieży na zamku królowej?:?

Tak w ogóle przypadkowo machnęłam skrzynkę. Na szczęście pędzel wpadł uf....
 

DeletedUser14756

Guest
Wiadomo coś czy kryjówka łotrzyków pojawi się drugi raz u nas w tym ewencie? (i ewentualnie szacunkowo kiedy?)
 

DeletedUser14756

Guest
Ufff... to się uspokoiłem, bo to jedyna rzecz która mnie interesuje z tego zdarzenia, a zabrakło mi nieco pucharków :D
 

DeletedUser15643

Guest
a mnie interesują tylko wieżyczki ze strażnikami :haha: - reszta to pic na wodę fotomontaż

(bo resztę mam...)
 

DeletedUser15643

Guest
były pierwszego dnia, gdy nie było pucharków :)
- ale jeszcze będą
 

kasia2389

Arcyksiążę
Będą, będą jak te dziki u Pawlaka i Kargula :)

Dane histeryczne dla ciągłości:
Narzędzia
Teraz Trybuny
Boisko
Wieża sygnałowa tylko 400
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
się doczekałam ;)
Szczęściarz :)

W godzinach: 4-10 Pojawi się ponownie, długo wyczekiwana, po wielu sukcesach w kraju i za granicą, wreszcie u nas, wspaniała, niepowtarzalna, świątynia, krynica wiedzy za jedyne 6250.

A potem najlepsza ozdoba, dająca już w brązie 100 zadowolenia z jednej kratki za jedyne 100 pucharów STATUA FENIKSA

A wieczorkiem wieża zwycięstwa.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6586

Guest
Jak dla mnie najgorszy event jaki widziałem w życiu (może mało widziałem;)). Co tu jeszcze o evencie... ...hmm, za dalsze słowa dostał bym "banana", więc to tyle z mojej strony na temat foe sucker cup.:p
 
Do góry