FoE Soccer Cup 2016 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
Nie.
Oczywiście może zaistnieć ewentualność, że na serwerach iive się pojawi.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14598

Guest
Czy w evencie beda do wygrania budynki produkcyjne ktore normalnie mozna kupic za diamenty ? bo budynki dajace monety juz dwa razy sie pojawily
 

DeletedUser16753

Guest
Cześć :) Plany do Obserwatorium pojawiły się już jeśli się nie mylę, dwa razy. W mojej gildii jest to dosyć rozchwytywana perła i sam wspieram kilka, ale brakuje mi ostatniego planu i tu rodzi się moje pytanie. Czy w najbliższym czasie będą jeszcze plany do tej perły? Widzę, że jest tutaj użytkownik, który wie co kiedy będzie, więc postanowiłem zalogować się na forum i zapytać :)
 

kasia2389

Arcyksiążę
Oczywiście może zaistnieć ewentualność, że jeszcze się pojawią.
W ostateczności możesz:

1. kupować złote skrzynki
2. kupić brakujący plan za diamenty
 

DeletedUser14756

Guest
Ej, a co z kryjówką łotrów? wrzucili 2 razy na początku eventu, że niemożliwe (przynajmniej dal mnie) było nazbieranie pucharków w tak krótkim czasie, a teraz mam 7k i nic... ktoś wie coś kiedy i o której mniej więcej się pojawi? (bo widzę w tej dyskusji, że kasia2389 zna rozkłąd jazdy :))
 

DeletedUser13172

Guest
Z rana na pewno jej nie będzie, bo będzie
wieża sygnałowa
 

DeletedUser7795

Guest
Możliwe, że kryjówki już nie będzie. Przecież to znany "chłyt matenkindody".
Chcesz kryjóweczkę to na puchary wydaj gotóweczkę.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Możliwe, że kryjówki już nie będzie.
Z całą pewnością będzie bo mi nie zależy, jak uzbierałem na kryjówkę na testowym to nie było, Puchary wydałem na światynię i dwie skrzynki, i co jest wielce interesujące z obydwu wypadły światynię.

Za to sklep kibica będzie z całą pewnością po 16:00.
 

bartekmod

Książę
chciałbym przeprosić wszystkich sąsiadów za moje niecne czyny, które obecnie popełniam... ale musze Was rabować - wynika to z treści nikczemnego zadania eventowego ;) przecież nie poświęce bezmyślnie towarów na przekupywanie
 

Borisel

Hrabia
Bartek ty brutalu - podziel się ;D tak przy okazji będą kiedyś jeszcze wieże sygnałowe ? bo holera jasna udało mi się kupić tylko jedno a na więcej nie miałem pucharów - resztę wydawałem na skrzynki (co zresztą nie jest żle - boisko piłkarskie , 2x piłki , św. wiedzy, wieża sygnałowa) wiec nie wiem czy nazbierać troche pucharów i liczyć na to ze znowu sie pojawią ;)
 

DeletedUser8110

Guest
Pochwalcie się - ile pucharów udało już się Wam uzbierać? ;)
 

bartekmod

Książę
12,8k pucharów na najlepszym świecie
ale mam inny przelicznik - 4 kupione Studnie Życzeń, uzbierane na 3 kolejne, na kolejnych 3 światach mam już 65-80% potrzebnych pucharów + na 1 SŻ na głównym gdzie jednak mam inne wydatki

Borisel chętnie, ale rabuje na pobocznych światach więc nie mam jak się podzielić, jak dotrę na głównym do tego miejsca to chyba mi zaliczy z automatu bo mape mam skończoną? czy wtedy bez wyboru pozostanie mi plądrowanie? jak to jest Siorp?
 

kasia2389

Arcyksiążę
A bladym świtem świątynia inspiracji, ta od planów dla UK na przyszłość po rozwodzie.
Najwięcej uciułałem w Tajlandii, gdzie wchodzę 4 razy na dzień i mi nie zależy 8,2K.

A swoją drogą kto wpadł na ####cenzura### pomysł, aby przycisk odbierania pucharów znajdował się nad przyciskami kupna itemów.
Jak ktoś ma szwankującą myszkę (podwójny klik wielokrotnie opisywany na forum), to może całkiem przypadkiem kupić worek monet albo podwójną szanse albo skrzynie. PARANOJA, wystarczyło przesunąć kilka milimetrów wyżej.
 

DeletedUser15643

Guest
A swoją drogą kto wpadł na ####cenzura### pomysł, aby przycisk odbierania pucharów znajdował się nad przyciskami kupna itemów.
Jak ktoś ma szwankującą myszkę (podwójny klik wielokrotnie opisywany na forum), to może całkiem przypadkiem kupić worek monet albo podwójną szanse albo skrzynie. PARANOJA, wystarczyło przesunąć kilka milimetrów wyżej.

wiesz, ja już przywykłem i nawet zbytnio nie kląłem, gdy kilka razy kliknęła mnie się absolutnie niezamierzona "podwójna szansa" (która przy okazji niczego nie podwoiła...)
 

DeletedUser13172

Guest
4k- kupione drapacze i zapewne dalej pójdzie na drapacze :)
A swoją drogą kto wpadł na ####cenzura### pomysł, aby przycisk odbierania pucharów znajdował się nad przyciskami kupna itemów.
Jak ktoś ma szwankującą myszkę (podwójny klik wielokrotnie opisywany na forum), to może całkiem przypadkiem kupić worek monet albo podwójną szanse albo skrzynie. PARANOJA, wystarczyło przesunąć kilka milimetrów wyżej.
To samo mam na telefonie. Z duszą na ramieniu klikam w zamknięcie informacji o trafionych pucharach. Dlaczego tego komunikatu nie można zamknąć poprzez klik gdziekolwiek na grze?
 
Do góry