FoE Soccer Cup 2016 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser8110

Guest
Borisel chętnie, ale rabuje na pobocznych światach więc nie mam jak się podzielić, jak dotrę na głównym do tego miejsca to chyba mi zaliczy z automatu bo mape mam skończoną? czy wtedy bez wyboru pozostanie mi plądrowanie? jak to jest Siorp?
W takim przypadku, ten konkretny warunek zadania zostanie zaliczony.

A swoją drogą kto wpadł na ####cenzura### pomysł, aby przycisk odbierania pucharów znajdował się nad przyciskami kupna itemów.
Jak ktoś ma szwankującą myszkę (podwójny klik wielokrotnie opisywany na forum), to może całkiem przypadkiem kupić worek monet albo podwójną szanse albo skrzynie. PARANOJA, wystarczyło przesunąć kilka milimetrów wyżej.
Faktycznie w szale klikania czy w przypadku nieco posiadania nadgorliwej myszki można czasami kliknąć dwa razy. Nie omieszkamy wspomnieć o tym twórcom eventu. :)
 

DeletedUser13910

Guest
Czy poprzednio przycisk nie znajdował się w tym samym miejscu? Wtedy też przekazaliście?
 

DeletedUser14756

Guest
ej, no weźcie dajcie legowisko Łotrzyków w końcu :<
już 7k pucharków mam ponad, a tu nic, i tylko kiszenie i czekanie aż się pojawi
 

DeletedUser7795

Guest
Kryjówka łotrów była już dwa razy na początku eventu. Jest możliwe, że się już nie pojawi ale mam nadzieję, że jednak będzie.
 

DeletedUser14756

Guest
Bardzo pocieszające... "na początku eventu" ta... pierwsza kryjówka - miałem 1000pucharków, druga kryjówka - miałem 4500 pucharków... takie troche dawanie prztyczka w nos dlagraczy
 

DeletedUser16693

Guest
Ależ szalony weekend. Najpierw światynia wiedzy, a teraz kryjówka. :)
 

DeletedUser14756

Guest
Chwalcie Pana bo jest wielki. Jak nie będzie kryjówki to napisze zażalenie xD
 

DeletedUser15075

Guest
Raz jeszcze bulwersujacy tekst... tworcow gry bo na temat tlumaczen juz sie nie wypowiadam, szkoda slow. (Tlumacz jeszcze nie nauczyl sie dobrze angielskiego a juz zapomnial jezyk polski...).
Zadanie:
- 24 strzaly!
- zbierz... /2025
a tekst wprowadzajacy:
... sporo jeszcze do zrobienia... LAPOWKI DLA SEDZIOW...

BRAWO FoE.
PS. Na kilku swiatach juz to zadanie poza mna. A ze teksty wprowadzajace pomijam, wiec przez przypadek dopiero na swiecie C (dla mnie najmniej istotnym) taki tekst dostrzeglam. Wplywa to u mnie na ocene gry, oczywiscie NEGATYWNA.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Jak rozumiem, jest to bulwersujący tekst, ponieważ chodzi o zbieranie towaru, a w tekście mowa o łapówkach, czyli powinno w zadaniu chodzić o płacenie?
//E.
z tego co kojarzę, to po wypełnieniu zadania wyjaśniło się dlaczego nie płaciliśmy

I pamiętaj, że zdania daje Rinbin, a każdy wie (każdy kto czytał kiedykolwiek jego teksty z zadań), do uczciwych obywateli to on z pewnością nie należy :)
//E2.
W sumie, to i wypominanie komuś nieumiejętnego posługiwania się językiem polskim, samemu nie pisząc perfekcyjnie jest trochę nie na miejscu (i nie mam tu na myśli polskich znaków, bo zdaję sobie sprawę że są osoby które korzystają z klawiatury w języku innym niż polski i wklepywanie polskich znaków byłoby męczące)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16605

Guest
No to przegapiłam Świątynię Wiedzy :( a taki był plan i tyle zachomikowanych pucharów
:(:(:(
Pewnie już kolejny raz jej nie będzie.
Jakie są wasze doświadczenie w tej kwestii z poprzednich lat - pojawiała się więcej niż 2 razy?
 

DeletedUser16693

Guest
No to przegapiłam Świątynię Wiedzy :( a taki był plan i tyle zachomikowanych pucharów
:(:(:(
Pewnie już kolejny raz jej nie będzie.
Jakie są wasze doświadczenie w tej kwestii z poprzednich lat - pojawiała się więcej niż 2 razy?

Kryjówka była 3 razy, wiec mysle że szansa jest że i światynia pojawi sie trzeci raz.
 

kasia2389

Arcyksiążę
A tymczasem po 16 będzie wieża sygnałowa.

tiHCz3x.gif

To tylko 400 pucharów sztuka, do nabycia w każdej ilości. Biedronka zaprasza na promocję. Oferta ograniczona czasowo, tylko do 22.
 

DeletedUser16605

Guest
Kryjówka była 3 razy, wiec myślę że szansa jest że i świątynia pojawi się trzeci raz.
Tylko, że świątynie są 3 ;)
A ponieważ nie śledzę na bieżąco, to może ktoś podpowie, czy była już świątynia inspiracji?
 

DeletedUser7795

Guest
@kasia2389 myślę, że Świątynia inspiracji kosztowała 4.250 pucharów chociaż mogę się mylić, bo widziałem ja tylko raz.
 
Do góry