Event piłkarski - morderstwo zdrowej rywalizacji GvG

Status
Zamknięty.

DeletedUser5324

Guest
12_galerii.JPG
ciekawy jestem, co ten biedny człowiek zrobi jak mu spadnie gildia w rankingu... tak się starał...
a Ci paskudni twórcy gry mu wszystko chcą popsuć... :o
 

DeletedUser5869

Guest
Hmm, ten tego... Wczoraj wieczorem trafiłem w skrzynce Galerię, cieszyłem się jak głupi, że 340 potencjału dziennie dostaniemy, a tu taka świnia pod nogi... Skoro coś wypuszczacie na wersje narodowe to niech to będzie już po uwagach z bety ustalone co do wartości itd., a nie zmieniane bo podniesiono lament i płącz na forum... Nie jestem diamentowcem, ale mimo wszystko świństwo, jeśli ktoś sobie pucharki za diamenty kupił na przykład, żeby kupić galerie ,_, Albo jeszcze inaczej, naciułał skwapliwie te 4 tysiące pucharków ze strzałów, bo ryzykować ze skrzynką nie zamierzał, dumny kupił galerię... i mu się odbiera sporą część zysku.
 

DeletedUser3220

Guest
Jeszcze raz i jeszcze raz...
Beta nie zawsze wystarcza, żeby wszystko zbalansować :)
A poza tym:

Proszę wszystkich antyfanów zmian, aby zrozumieli, że gry przeglądarkowe (a już zwłaszcza takie, jak FoE) bazują na tym, że się rozwijają (a więc i zmieniają). To jest podstawa ich istnienia - brak zmian oznacza koniec gry.
 

herde

Baron
Hmm, ten tego... Wczoraj wieczorem trafiłem w skrzynce Galerię, cieszyłem się jak głupi, że 340 potencjału dziennie dostaniemy, a tu taka świnia pod nogi... Skoro coś wypuszczacie na wersje narodowe to niech to będzie już po uwagach z bety ustalone co do wartości itd., a nie zmieniane bo podniesiono lament i płącz na forum... Nie jestem diamentowcem, ale mimo wszystko świństwo, jeśli ktoś sobie pucharki za diamenty kupił na przykład, żeby kupić galerie ,_, Albo jeszcze inaczej, naciułał skwapliwie te 4 tysiące pucharków ze strzałów, bo ryzykować ze skrzynką nie zamierzał, dumny kupił galerię... i mu się odbiera sporą część zysku.
Czegoś tu nie rozumiem. Gram na becie sporadycznie, a wiedziałem już wcześniej, że Galerie wypaczają sens rywalizacji w GvG. A twórcy gry tego nie wiedzieli zanim to wypuścili? Ten "błąd" jest ewidentnie celowy i miał na celu naciągnięcie graczy na kupno diamentów.
 

Atli

Hrabia
........Ten "błąd" jest ewidentnie celowy i miał na celu naciągnięcie graczy na kupno diamentów.

I właśnie tu jest pies pogrzebany. Można balansować (czyli lekko zmieniać) parametry i o to raczej nikt nie powinien mieć pretensji, ale na litość boską nie można świadomie wypuszczać bubla a potem kroić go na pół i udawać, że dopiero teraz zauważono jego niedociągnięcia. Ludzie, którzy kupili galerie słusznie czują się oszukani - wydali pieniądze na AAA a dostali jedno małe Z. Nie mówiąc już o tym, że wątpię aby ta cała historia pomogła wizerunkowi firmy.
Atli
P.S. Proszę nie traktować mojego głosu jako kolejnego nieszczęśnika nabitego w butelkę - nie kupiłem galerii, nawet jej jeszcze nie posiadam.
 

DeletedUser12066

Guest
GvG se se se.jpg

Jak uzyskać 8500 potencjału.
GvG wkracza w nowy wymiar:D Jeden człowiek zawstydził nie jedną gildię,lub kilka razem wziętych:haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser625

Guest
Jezu Chryste. To Twoje miasto? A te domy to co to? Pierwszy raz to widzę. :p
 

DeletedUser625

Guest
Dziwnie to wygląda. :p

Ale gostek musiał na pewno kupić ze 100k diamentów na to wszystko.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Ale czy musiał? Dzisiaj nagrodą był domek za diamenty (rano), więc mógł sobie nakupić ich duuuużo ;)


A, to mój błąd :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4259

Guest
Ale czy musiał? Dzisiaj nagrodą był domek za diamenty (rano), więc mógł sobie nakupić ich duuuużo ;)

tak, był rano do kupienia diamentowy domek (za 800 pucharów), ale już wyżej pisałem, Hikari - że te budynki na screen'ie to nie są 'domki' :)
 

DeletedUser14

Guest
A możecie wysłać na Support nick tego kolesia, co ma te domki?
 

DeletedUser14

Guest
O to mi chodziło:
attachment.php
 

DeletedUser3876

Guest
albo to jest "testowe konto" członka supportu
Nope.
A co do screenów... Rozumiem, że to jest:
A)żal, że On ma, a ja nie...
b)żal, że On ma, a nie powinien mieć (chyba żebym to był ja)
C)żal, że On to ma, a nie wie co go czeka (zmiany)
D)A i C
E)A i B
:haha:
 

DeletedUser11683

Guest
Nope.
A co do screenów... Rozumiem, że to jest:
A)żal, że On ma, a ja nie...
b)żal, że On ma, a nie powinien mieć (chyba żebym to był ja)
C)żal, że On to ma, a nie wie co go czeka (zmiany)
D)A i C
E)A i B
:haha:
F) podziw - że jemu się chce :)
 

DeletedUser3876

Guest
Malo to śmieszne szczupczuś.

Ale taka prawda. Ktoś widzi takie miasteczko i już pisze do supportu, że koleś jest pewnie oszustem.
Jeżeli okazuje się, że jednak nim nie jest to z kolei jest Diamenciarzem, ma kasy jak lodu, jak On może tyle wydawać na grę, a wy mu jeszcze pomagacie itp itd.
To już jest śmieszne.
 

DeletedUser11683

Guest
Ale taka prawda. Ktoś widzi takie miasteczko i już pisze do supportu, że koleś jest pewnie oszustem.
A ktoś pisał do supportu? Zostało wrzucone na forum zdjęcie miasta jako ciekawostka a to support prosił o informację, czyje ono jest. Odwracasz kota ogonem...
 

DeletedUser12066

Guest
A ktoś pisał do supportu? Zostało wrzucone na forum zdjęcie miasta jako ciekawostka a to support prosił o informację, czyje ono jest. Odwracasz kota ogonem...

Jako ciekawostka i jako dowód na to,że GvG straciło jaki kolwiek sens. Ludziska w liczbie 50-60 osób stawiają Atamium,Obserwatorium,bez lilku koszar i fabryk,a tu jedna osoba za diaxy łoji 8500 potencjału praktycznie bez angażowania się w wojny gildi.Zaznacze że taki potencjał osiągają gildie znajdujące się na 1,2 bądź 3 miejscu w rankingu. Chylę głowe przed twórcami FoE. Znakomite posunięcie. Kasa gra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry