Event drużynowy 2023 - komentarze

Zasadniczo da się w tym evencie ugrać dużo, w ten czy inny sposób. Ja np. się rozpędziłam i zrobiłam dawnym stylem 3 miasta z pełnym odblokowaniem skrzyń za 1400 klejnotów (wzorując się na dawnych eventach Patryka), więc podstawowe ulepszenie i ciut zapasu na kolejne mam w kieszeni. Ale chciałabym oba złote ulepszenia, dostępne za 300 i 325 zadań. W dalszym ciągu jest to możliwe, bo jeszcze kilka dni przede mną, a już sporo nadrobiłam, także wystarczy cierpliwość i umiejętne rozłożenie zadań w evencie. Czy jest do tego potrzebny poradnik? Jak ktoś pierwszy raz przechodzi event tego typu - jak najbardziej. Jak kolejny - kwestia przypomnienia sobie mechanizmu i specyficznych zasad.

Czy dałabym radę osiągnąć 2 pałace , gdybym się nie rozpędziła? W tym momencie patrząc, myślę że tak. Czy za wydaniem diamentów dałabym radę zdobyć ich więcej? Z całą pewnością.
Jest to, jakby nie patrząc, event korzystny dla obu stron. Gracze mogą zdobyć dużo, jeśli nawet nie więcej (kwestia pazerności, że tak wprost to nazwę), a i firma może na tej wprost nazwanej pazerności zarobić. I tu pojawiają się możliwe kombinacje, zależne od umiejętności/znajomości systemu/zamożności gracza:
- 2 wilki syte i 2 owce całe
- wilk syty i 2 owce całe
- 2 wilki syte i owca cała
- wilk syty i owca cała
- co najmniej jedno ze zwierząt pozostaje niezaspokojone.

Myślę, że system lig odpowiednio pasuje to tego podziału.

P.S.
Błędy zawsze się zdarzają, wszyscy jesteśmy ludźmi. Coś się przegapi, o czymś zapomni, gdzieś źle kliknie i już okazuje się, że bez diamentów event jest nie do zrobienia na takim poziomie, na jakim byśmy chcieli. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. To, czego zdobycie teraz zajmuje nam prawie miesiąc eventu, za rok będzie dostępne jako dodatek do kolejnego. Co się odwlecze, to nie uciecze.
Już w pierwszym poście napisałem że będzie event na bogato. co nie zmienia faktu że ludzie mają problem z tą mechaniką. Ja ją uwielbiam , bo uważam że wynagradza za wkład pracy jak żaden inny i poziom rozwoju konta nie ma wpływu na powodzenie w nim.
Ponad to odpisywałem Azulenie , która miała jakiś problem , służąc podpowiedzią.
To że ktoś nie wie czegoś i przez to osiąga może mniej, nie traktuję jako okazji do pokazania że ja coś wiem lepiej. A już jak ktoś próbuje mnie obrażać za pomoc ....to wiesz.
No widzisz. Jeśli twoim celem jest osiągnięcie 300-325 to zakup skrzyń za 1400 uważam za błędne. Dlatego że miast a raczej zadań zrobisz tyle na ile pozwoli ci waluta. Wydatek 1400 to zdobycie szybko Dworu , ale ty chcesz Pałac i Złotą Tawernę Bohaterów( Legendarną Kwaterę) ale ten wydatek to również 2 miasta czyli 66 zadań mniej na linii postępu. Powielenie tego jeszcze bardziej oddala cię od wyznaczonego celu a przybliża do sięgnięcia do portfela jeśli swój cel chcesz mimo to osiągnąć. Tak samo pisałem że zamknięcie pierwszego miasta po osiągnięciu 1mln to błąd bo wydanie waluty na menagerów a nie osiągnięcie maximum zadań do postępu to strata tej waluty. Pisząc to wcale nie mam na celu wykazać jaka jesteś niedojda tylko podpowiadam. Rozumiem że kto pracuje itd nie ma zbyt dużo czasu na event i to może budzić w nim frustrację. Ja tez wstaję o 6.00 do pracy , wracam o 17.30 ( teraz mam tylko kilka dni wolnego) i.......myślałem że przez to będzie kiepsko, ale robiąc 1 miasto na 2 dni wykalkulowałem że Pałac się zrobi. Ale znalazłem rozwiązanie które pozwala mi zdobyć dużo więcej. Gram na komputerze ale ściągnąłem sobie na telefon apkę dzięki której w pracy mogę kliknąć i rozwijać miasto. ( to kolejna podpowiedź dla wszystkich którzy nie mają czasu :)) W tym momencie wiedziałem że przez 20 dni mogę zrobić 20 miast , jedynym ograniczeniem jest waluta. Ile zatem można osiągnąć bez kasy wystarczy zobaczyć na linię postępu po przeliczeniu tych miast. Ale pojawił się jeszcze jeden możliwy cel , który może będzie wymagał inwestycji.
Nie zawsze robię wszystko według instrukcji. np autor poradnika w pierwszym mieście radzi Woźnicę podnieść tylko do 2 poziomu , ja robiłem 3 żeby miasto robiło się szybciej. Będąc w pracy nie pamiętam wszystkich kroków w postępie miasta więc wówczas robię trochę na czuja chyba że już jestem na etapie dobijania do 300 Bankiet -Woźnica.
Więc......
Jeśli ktoś ma problem z tym że podpowiadam to może niech uda się do psychologa. Jak ktoś chce ponarzekać że firma wyciąga od nas kasę to może najpierw niech zobaczy ile można wyciągnąć bez kasy by nie wyjść na ignoranta.
No i ja nikogo nie obrażam.
Miłej gry wszystkim.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
W tym momencie wiedziałem że przez 20 dni mogę zrobić 20 miast , jedynym ograniczeniem jest waluta.
Jest jeszcze jedno... Konsekwentne ignorowanie zadań z kierownikami (bo pominąć się nie da), prowadzi wprost do zablokowania wszystkich 3 slotów. Można wtedy poczekać na możliwość uruchomienia kolejnego miasta lub wydać nieco klejnotów na podwyższenie sprawności automatu. Wybrałam wersję bardziej rozrzutną i mam zrobionych 355 zadań. Srebrną ligę przy ilości czasu, jaki poświęcam na grę, uważam za sukces.
Lubię mechanikę tego eventu. Uważam go za najbardziej "sprawiedliwy". Efekty uzależnione od umiejętności/chęci planowania, a nie od szczęścia. Warto zapoznać się z poradnikami, ale nie traktujmy ich jako instrukcji, zwalniających z konieczności z samodzielnego myślenia.
 
Jest jeszcze jedno... Konsekwentne ignorowanie zadań z kierownikami (bo pominąć się nie da), prowadzi wprost do zablokowania wszystkich 3 slotów. Można wtedy poczekać na możliwość uruchomienia kolejnego miasta lub wydać nieco klejnotów na podwyższenie sprawności automatu. Wybrałam wersję bardziej rozrzutną i mam zrobionych 355 zadań. Srebrną ligę przy ilości czasu, jaki poświęcam na grę, uważam za sukces.
Lubię mechanikę tego eventu. Uważam go za najbardziej "sprawiedliwy". Efekty uzależnione od umiejętności/chęci planowania, a nie od szczęścia. Warto zapoznać się z poradnikami, ale nie traktujmy ich jako instrukcji, zwalniających z konieczności z samodzielnego myślenia.
Z grubsza zadania robię według schematu , ale nie zawsze. Chęć poprawienia czasem bierze górę :) Nie wiem czy coś z tego poprawienia wychodzi bo nie liczę dokładnie czasu. Chodzi o zgranie zadania podniesienia poziomu budynku np 150 lub 200 tak by nie marnować ich wcześniej. Ale to sporadycznie jak mnie najdzie. Kontroluję tylko ligę i tyle. A że jest mocno złota to nie ma co poprawiać :).
Przyszła mi do głowy jeszcze jedna podpowiedź. Standardowo w eventach każdy chce zdobyć budynek gł. Ale tu Pałac, oczywiście jest dobry, ale daje on oprócz bonusów jeszcze coś co wydaje mi się cenniejsze. Kawałki Zestawu uczt i baśni. I tu wniosek jest następujący. Żeby zdobyć go szybciej i więcej pasowałoby mieć 2 i więcej Pałaców+ oczywiście BG jak to z kawałkami się dzieje :) Tu jest jeszcze coś , ale o tym po evencie :)
 

Auraya

Hrabia
Przyszła mi do głowy jeszcze jedna podpowiedź. Standardowo w eventach każdy chce zdobyć budynek gł. Ale tu Pałac, oczywiście jest dobry, ale daje on oprócz bonusów jeszcze coś co wydaje mi się cenniejsze. Kawałki Zestawu uczt i baśni.
to bardziej obserwacja niż podpowiedź :) jeśli należy się do grona wybrańców testowych, to jeszcze kuszące może być zakupienie skrzynki za stówkę... i wtedy całe miasto obstawić pałacami
Chodzi o zgranie zadania podniesienia poziomu budynku np 150 lub 200 tak by nie marnować ich wcześniej.
te zadania są sprytnie umiejscowione na osi czasu, zazwyczaj wcześniej pojawia się jakieś zadanie polegające na wygenerowaniu iluś tam zasobów. więc pojawia się dylemat.
Lubię mechanikę tego eventu. Uważam go za najbardziej "sprawiedliwy". Efekty uzależnione od umiejętności/chęci planowania, a nie od szczęścia.
też go bardzo lubię. ale ja mam szczęście w postaci śmieci: do tej pory dostałam 900 klejnotów, a jeszcze został tydzień
 

Borisel

Hrabia
A ja sobie zakupię skrzynkę za stówkę - będzie i drugi pałac a dodatkowo sceny błazna i zagajniki grilla . Sam sobie event jest dobry - wymaga tylko chwilowej uwagi , by podnosić poziomy budynków i wykonywać jak najwięcej zadań - nic skomplikowanego . Event można zrobić mając złoty budynek główny + kolejny złote ulepszenie budynku z poprzedniego roku . 9/10 - za cenę złotej skrzynki minus - można było dać trochę mniejszą cenę .
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
mam szczęście w postaci śmieci: do tej pory dostałam 900 klejnotów, a jeszcze został tydzień
Gratki. :D Ja znalazłam 5-6 po 25 lub 50 klejnotów. Za to jestem w grupie testowej, która ma podwójną linię nagród dodatkowych. Skoro już potraktowano mnie, jak królika doświadczalnego, to też pozwoliłam sobie przetestować wartość linii płatnych. Efekt nie zapiera tchu, ale jest:
2 tawerny bohaterów na poziomie legendarnym (przed eventem jedna stała sobie na zwykłym 10 poziomie)
2 pałace (pierwszy stoi, z drugim czekam na pakiety, zestawów trochę mi szkoda), na trzeci pałac pewnie mi zabraknie
1 zagajnik na grilla też stoi, drugi mam jeszcze szansę zdobyć
2 sceny błazna (jedna stoi, na drugą szukam miejsca)
Każdy może sam ocenić, czy mu się opłaca zainwestować. ;)
 
Gratki. :D Ja znalazłam 5-6 po 25 lub 50 klejnotów. Za to jestem w grupie testowej, która ma podwójną linię nagród dodatkowych. Skoro już potraktowano mnie, jak królika doświadczalnego, to też pozwoliłam sobie przetestować wartość linii płatnych. Efekt nie zapiera tchu, ale jest:
2 tawerny bohaterów na poziomie legendarnym (przed eventem jedna stała sobie na zwykłym 10 poziomie)
2 pałace (pierwszy stoi, z drugim czekam na pakiety, zestawów trochę mi szkoda), na trzeci pałac pewnie mi zabraknie
1 zagajnik na grilla też stoi, drugi mam jeszcze szansę zdobyć
2 sceny błazna (jedna stoi, na drugą szukam miejsca)
Każdy może sam ocenić, czy mu się opłaca zainwestować. ;)
Gratuluję ......portfela :)
Właśnie na takich graczy liczą twórcy :)
Za darmo można mieć wszystko to co wypisałaś ( a nawet więcej ) oprócz drugiej Złotej Tawerny (druga dopiero za 775) , ale dla odmiany jest jedna rzecz której w skrzynce za kasę nie dostaniesz :)
Czy zatem Złota Tawerna warta jest 100, niech każdy sam sobie oceni :)
 

Azulena

Baron
Nie. Dlatego nie korzystam z poradników. Mechanika eventu jest znana od dawna i doskonale wiadomo, których zadań nie opłaca się robić. Odniosłam się do postu @Azulena , w którym przeczytałam, że 3 "odradzanych" kierowników blokuje zadania.
No niestety, nie raz - gram na 3 światach, w każdym próbuję coś zdobyć w tym evencie i w każdym miałam taką sytuację.

Korzystam z "poradnika" - ale głównie z tej części, dotyczącej wydawania klejnotów na nadzorców. Oszczędzanie klejnotów, wydaje mi się racjonalne, więc staram się to robić - dlatego byłam wściekła za każdym razem, kiedy to spotkałam. W rezultacie MUSIAŁAM wydać klejnoty, aby pójść dalej z zadaniami.
Pomimo powtarzania się tej mechaniki, dla mnie to nadal czarna magia. :p Może dlatego, że jej n i e n a w i d z ę.... I nie tylko ja. ;)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Gratuluję ......portfela :)
Właśnie na takich graczy liczą twórcy
Chyba niepotrzebny ten sarkazm. Nie ma nic niewłaściwego ani w zakupie, ani w oczekiwaniu dochodu z komercyjnej gry. Wyliczyłam wszystko, co "zyskałam" przy tej okazji.

Za darmo można mieć wszystko to co wypisałaś ( a nawet więcej ) oprócz drugiej Złotej Tawerny (druga dopiero za 775) , ale dla odmiany jest jedna rzecz której w skrzynce za kasę nie dostaniesz :)
Pewnie tak, ale przecież z tym nie dyskutuję. Dałam graczom możliwość samodzielnej, szybkiej oceny opłacalności, bez spisywania i liczenia kolejnych nagród z płatnej linii.
 
Chyba niepotrzebny ten sarkazm. Nie ma nic niewłaściwego ani w zakupie, ani w oczekiwaniu dochodu z komercyjnej gry. Wyliczyłam wszystko, co "zyskałam" przy tej okazji.


Pewnie tak, ale przecież z tym nie dyskutuję. Dałam graczom możliwość samodzielnej, szybkiej oceny opłacalności, bez spisywania i liczenia kolejnych nagród z płatnej linii.
Ale żaden sarkazm :) trochę z uśmiechem. Wcześniej napisałem "kto bogatemu zabroni" ale ....stworzyłem nowy komentarz.
 

Futryna

Rycerz
Gratuluję ......portfela :)
Właśnie na takich graczy liczą twórcy :)
Za darmo można mieć wszystko to co wypisałaś ( a nawet więcej ) oprócz drugiej Złotej Tawerny (druga dopiero za 775) , ale dla odmiany jest jedna rzecz której w skrzynce za kasę nie dostaniesz :)
Czy zatem Złota Tawerna warta jest 100, niech każdy sam sobie oceni :)
Najgorsze co można komentować to wydawanie przez drugą osobę JEGO pieniędzy. Jeden wyda na fajki, inny na wódkę, trzeci na diamenty. Albo na złotą linię Wolność Panie kolego Prince.
Żeby nie było, event super, przespałem 3 dni i złota liga uciekła, a szkoda bo to cudo 1x1 to prawdziwy diament
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wcześniej napisałem "kto bogatemu zabroni" ale ....stworzyłem nowy komentarz
Nie rozumiemy się. Portfel nie jest żadnym kryterium. To, co napisałam, to INFORMACJA aktualna przy osiągnięciu 350 zadań. Może być pomocna, ułatwić podjęcie decyzji. Tyle, i tylko tyle. Patrząc na wymagania lig na moim głównym serwerze, to zdecydowana większość graczy dociągnie do tej (lub przybliżonej) ilości. Dlatego przy tej właśnie liczbie zadań ją podałam.
 
Najgorsze co można komentować to wydawanie przez drugą osobę JEGO pieniędzy. Jeden wyda na fajki, inny na wódkę, trzeci na diamenty. Albo na złotą linię Wolność Panie kolego Prince.
Żeby nie było, event super, przespałem 3 dni i złota liga uciekła, a szkoda bo to cudo 1x1 to prawdziwy diament
Ja nie mam problemu z tym że ktoś wydaje pieniądze w grze. Mój komentarz na ten temat nie jest wyrazem zazdrości , wręcz przeciwnie w żartobliwy sposób pogratulowałem. Powstał trochę jako odpowiedź na wiele i często pojawiających się komentarzy że twórcy gry wyciągają kasę od ludzi. Pokazując że wskazane osiągnięcia można uzyskać bez nich. Jest więc czysto informacyjny dla innych graczy a nie wytknięciem komuś wydawania kasy tym bardziej że dobrze wiem że Agatonka kupuje skrzynki nader często. Więc .... twój komentarz pod moim adresem jest nietrafiony , ale rozumiem że mierzysz innych swoją miarą. Co do reszty , zgoda.
 
Ostatnia edycja:

Marik

Książę
Ja nie mam problemu z tym że ktoś wydaje pieniądze w grze. Mój komentarz na ten temat nie jest wyrazem zazdrości , wręcz przeciwnie w żartobliwy sposób pogratulowałem. Powstał trochę jako odpowiedź na wiele i często pojawiających się komentarzy że twórcy gry wyciągają kasę od ludzi. Pokazując że wskazane osiągnięcia można uzyskać bez nich. Jest więc czysto informacyjny dla innych graczy a nie wytknięciem komuś wydawania kasy tym bardziej że dobrze wiem że Agatonka kupuje skrzynki nader często. Więc .... twój komentarz pod moim adresem jest nietrafiony , ale rozumiem że mierzysz innych swoją miarą. Co do reszty , zgoda.
Strasznie dużo złośliwości z twojej strony, poniekąd można odnieść wrażenie że żal D* ściska. Jeden wyda kase i napisze opinie, drugi nic nie wyda i da swoją. Żartować trzeba umieć. Swoją drogą nie przyszło ci do głowy że robiąc miasta z głową + wykupienie złotej skrzyni da dużo więcej niż 1 legendarną tawernę? 3 ulepszenia tawerny na bank można zdobyć + postawić ze 3 pałace. Lipa z matematyką ja tu widzę więcej budynków za tą ,,stówę,,
 

Borisel

Hrabia
W sumie obawiam się jednego - czy wydatek 100 zł będzie opłacalny np za 1,5- 2 lata , skoro mogą wymyślić kolejny budynek eventowy , który będzie lepszy . Pamiętacie kolosy czy areny ?
 
Wszystko zależy jakie kto ma podejście do pieniądza. Kogoś stać to kupi teraz i za dwa lata też. Nie ma w tym nic złego. W perspektywie 2 lat aktualne eventówki za pewne będą co najwyżej względne. No chyba, że wprowadzą do nich "platynowe" ulepszenia
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wszystko zależy jakie kto ma podejście do pieniądza. Kogoś stać to kupi teraz i za dwa lata też. Nie ma w tym nic złego. W perspektywie 2 lat aktualne eventówki za pewne będą co najwyżej względne. No chyba, że wprowadzą do nich "platynowe" ulepszenia
Raczej o to, jakie kto ma podejście do gry.
1. Budowanie miasta nie jest celem. Celem jest posiadanie jak najsprawniejszego narzędzia do gry. Nie kupuję budynków, ale określony bonus.
2. Gra nie ma określonego końca, więc trzeba wyznaczać sobie cele krótko i długoterminowe. Dla mnie celem krótkoterminowym jest przejście V etapu WG na szybkiej walce. Celem długoterminowym wzmocnienie obrony w ataku (na Tytanie walczymy szybkimi, więc skuteczność zależy również od tego parametru)
Jeżeli chodzi o strategię eventową... W tym evencie znowu są ligi. Warto celować w złotą, ale tam jest miejsce tylko dla 1% graczy. Błędem jest zakładanie, że wystarczy dobrze rozegrać event i jest gwarancja na cokolwiek. Jest tylko szansa. Ten 1% graczy może rozegrać go równie dobrze lub lepiej niż ja. Wtedy zacznie się licytacja na użyte diamenty. Kupienie złotej linii nagród jest rozwiązaniem pewniejszym. Jak to zauważył @Marik, to nie jest kwestia wyboru pomiędzy dobrą rozgrywką, a kupieniem nagród. Ilość nagród dodatkowych jest wprost proporcjonalna do ilości zrobionych zadań.
Pominę milczeniem dziwne teksty, jakie padały wcześniej. Tak czy inaczej, trzymam kciuki za @Prince of Wolf. Może bez użycia diamentów uda mu się złapać złotą ligę.
 
Strasznie dużo złośliwości z twojej strony, poniekąd można odnieść wrażenie że żal D* ściska. Jeden wyda kase i napisze opinie, drugi nic nie wyda i da swoją. Żartować trzeba umieć. Swoją drogą nie przyszło ci do głowy że robiąc miasta z głową + wykupienie złotej skrzyni da dużo więcej niż 1 legendarną tawernę? 3 ulepszenia tawerny na bank można zdobyć + postawić ze 3 pałace. Lipa z matematyką ja tu widzę więcej budynków za tą ,,stówę,,
Strasznie dużo złośliwości? Raczej odpowiadam na złośliwości. Rozumiem że jeśli się kogoś nie zna to można odnieść mylne wrażenie , ale ja nie mam zamiaru tłumaczyć każdemu że źle odbiera to co napisałem. Nic mi nic nie ściska bo sam czasem wydaję kasę jeśli uważam że coś jest tego warte i nie uważam jak 99% ludzi za złe że IG próbuje na tym zarobić. Wskazując że budynki jakie można kupić w tej 100 są do zdobycia za darmo , a nawet więcej ...nie wytykam Agatonce że głupio kasę wydała. Jej kasa , jej decyzja. Tak dokładnie Agatonka będę starał się utrzymać złotą ligę , wspomniałem wcześniej , nawet jeśli będzie oznaczało to konieczność inwestycji.
A póki co miłej gry wszystkim. ( bez złośliwości :) )
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Jest więc czysto informacyjny dla innych graczy a nie wytknięciem komuś wydawania kasy tym bardziej że dobrze wiem że Agatonka kupuje skrzynki nader często.
Nie chciałabym źle odebrać tego, co piszesz. Sprecyzuj proszę powyższą wypowiedź. Z tego, co pamiętam, to kupiłam skrzynki dwukrotnie, ale pewnie wiesz lepiej. Nawet grając na innym serwerze...
będę starał się utrzymać złotą ligę , wspomniałem wcześniej , nawet jeśli będzie oznaczało to konieczność inwestycji.
Jeżeli mogę, to poproszę o wytłumaczenie pojęcia
...nie wytykam Agatonce że głupio kasę wydała. Jej kasa , jej decyzja.

Gdy już uda mi się właściwie zrozumieć, to może spróbujemy jednak podyskutować merytorycznie na temat eventu i ewentualnych inwestycji.
Nikogo ani nie namawiałam, ani nie zniechęcałam do zakupu dodatkowej linii nagród. Podałam informację, potem również motywację wyboru takiej a nie innej inwestycji.
 
Nie chciałabym źle odebrać tego, co piszesz. Sprecyzuj proszę powyższą wypowiedź. Z tego, co pamiętam, to kupiłam skrzynki dwukrotnie, ale pewnie wiesz lepiej. Nawet grając na innym serwerze...

Jeżeli mogę, to poproszę o wytłumaczenie pojęcia



Gdy już uda mi się właściwie zrozumieć, to może spróbujemy jednak podyskutować merytorycznie na temat eventu i ewentualnych inwestycji.
Nikogo ani nie namawiałam, ani nie zniechęcałam do zakupu dodatkowej linii nagród. Podałam informację, potem również motywację wyboru takiej a nie innej inwestycji.
1. Nie musimy grać na tym samym serwerze , sama piszesz w dyskusjach eventowych gdy kupujesz skrzynkę. Być może moja wypowiedź jest tu przesadzona ponieważ dość świeżo w pamięci pozostają twoje zakupy. Trochę to jest takie łapanie za słówka szczególnie że nie ma to dla mnie żadnego znaczenia.
2. konieczność inwestycji ...no znowu łapanie za słówka. W tym wypadku potoczne określenie które nie dotyczy tylko i wyłącznie do sięgnięcia do portfela. Może również oznaczać konieczność użycia diamentów.
3. darmo to w tym wypadku tylko i wyłącznie "zasobami" eventowymi.
4. jeśli nie wiedzieć czemu wszyscy atakują mnie że coś napisałem o tym że kupiłaś skrzynkę to trudno więc w zdaniu wyjaśniającym nie wspomnieć znowu o Tobie. Znowu nic nieznacząca dla mnie kwestia o którą tak drobiazgowo się ...nie wiem przyczepiasz?
A teraz ....ze swojej strony próbowałem prowadzić merytoryczną rozmowę, wskazując różnice, wyrażając swoje zdanie , nie przymuszając nikogo do niczego. Za co jestem zaczepiany, określany "mądralą" itd . Więc wybacz nie porozmawiamy już merytorycznie. Nawet jeśli nasze rozmowy mogły pomóc wielu innym graczom a nie piszącym tutaj. W końcu przecież i tak każdy gra jak chce i nikt nikomu nie udowadnia że mojsza jest najmojsza.
Miłej gry zatem i powodzenia.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
A teraz ....ze swojej strony próbowałem prowadzić merytoryczną rozmowę,
Szczególne poczucie humoru. :haha:

Z jednym się zgadzam:
nasze rozmowy mogły pomóc wielu innym graczom a nie piszącym tutaj
Z naciskiem na mogły, gdyby to była rozmowa o grze, a nie personalne wycieczki.
Wracam więc do punktu wyjścia: przy 350 zaliczonych zadaniach ilość nagród ze złotej i srebrnej linii nagród efekty nie są spektakularne. Jak to wygląda u mnie, to kilka postów wyżej zamieściłam listę. Event jeszcze trwa, więc ilość zebranych nagród wzrośnie proporcjonalnie do kolejnych zaliczonych zadań w mieście.
 

midh

Wójt
jakiś czas temu Prince prowadził podobną narrację i szczerze miałem dość jego urojonych twierdzeń odnośnie postępu w ewencie i zdobyczy w postaci kolejnej nagrody głównej dopóki nie dotarło do mnie najważniejsze : DARMO dla Princea nie oznacza tego samego co dla wszystkich ...darmo dla Princea oznacza bez realnej gotówki ...czyli jeśli pisze, że zdobywa drugą nagrodę główną albo trzecią DARMO to nie wydał na nią ani złotówki ale wydal kilka kilkanaście tysięcy diamentów, które zdobył DARMO w trakcie gry
 
jakiś czas temu Prince prowadził podobną narrację i szczerze miałem dość jego urojonych twierdzeń odnośnie postępu w ewencie i zdobyczy w postaci kolejnej nagrody głównej dopóki nie dotarło do mnie najważniejsze : DARMO dla Princea nie oznacza tego samego co dla wszystkich ...darmo dla Princea oznacza bez realnej gotówki ...czyli jeśli pisze, że zdobywa drugą nagrodę główną albo trzecią DARMO to nie wydał na nią ani złotówki ale wydal kilka kilkanaście tysięcy diamentów, które zdobył DARMO w trakcie gry
O i to jest przykład merytorycznej rozmowy. I co ja mam delikwenta prostować? Że nigdy nie wydałem kilkunastu tys diamentów? A wiec nie mogłem o tym pisać. Policz sobie ile waluty się dostaje, ile wydaje się na miasto , ile czasu zajmuje jego zrobienie. I koniecznie napisz to sobie na kartce , to pomaga w przyswajaniu faktów. W tym evencie nie wydałem 1 diamentu i 1 grosika. A więc DARMO jest Pałac i DARMO będzie drugi. Bo do odbioru jeszcze jest udoskonalenie z linii zadań + udoskonalenie + złoty z ligi. A event jeszcze nieskończony. DARMO z pałaców będą budynki które można kupić ze skrzyni i DARMO będą mogły być kolejne pałace za budynek ze złotej ligi co również przełoży się w DARMOWE kolejne budynki. Nadążasz czy jeszcze za trudno. Jedyną niewiadomą jest ile ludzie zrobią na ligi.
A teraz możesz wylewać swoje urojone frustracje na mnie. Mam to gdzieś, tak samo czy ogarniasz czy nie i czy mnie obrażasz czy nie.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
O i to jest przykład merytorycznej rozmowy. I co ja mam delikwenta prostować? Że nigdy nie wydałem kilkunastu tys diamentów? A wiec nie mogłem o tym pisać. Policz sobie ile waluty się dostaje, ile wydaje się na miasto , ile czasu zajmuje jego zrobienie. I koniecznie napisz to sobie na kartce , to pomaga w przyswajaniu faktów. W tym evencie nie wydałem 1 diamentu i 1 grosika. A więc DARMO jest Pałac i DARMO będzie drugi. Bo do odbioru jeszcze jest udoskonalenie z linii zadań + udoskonalenie + złoty z ligi. A event jeszcze nieskończony. DARMO z pałaców będą budynki które można kupić ze skrzyni i DARMO będą mogły być kolejne pałace za budynek ze złotej ligi co również przełoży się w DARMOWE kolejne budynki. Nadążasz czy jeszcze za trudno. Jedyną niewiadomą jest ile ludzie zrobią na ligi.
A teraz możesz wylewać swoje urojone frustracje na mnie. Mam to gdzieś, tak samo czy ogarniasz czy nie i czy mnie obrażasz czy nie.
to nie jest przykład merytorycznej rozmowy.
Z twoich wypowiedzi, aż bije poczucie wyższości i "lepszości" z uwagi, iż robisz event "darmowo", a inni płacą.
Jakby Ci co płacą byli gorsi, albo pójście na "łatwiznę" było gorsze.


Ja zawaliłem na starcie bo robiłem po staremu plan z 5 miastami - co drugie miasto pakiet skrzynek i miało być ulepszenie na maksa. (tak się robiło daaawno temu przy pierwszym evencie w tym stylu), troche tego żałuje, troche nie. Zainwestowałem te 100 zł i będą 2 pałace i 2 tawerny ulepszone do złota, dla mnie opłacalny deal
 
Do góry