Event drużynowy 2023 - komentarze

piotresz

Hrabia
Rozpoznamy to w czwartek na żywo ale tak na początek pierwsze pytanie - to będzie kopia mechaniki z Patryka ;< czy z początkowego układu na Becie :D ?
A może jeszcze cos ciekawszego wymyślono :o?
 
To w końcu jak ten event się nazywa?
Na forum podane, że drużynowy
w grze przygodowy.
 

Załączniki

  • event.JPG
    event.JPG
    40,6 KB · Wyświetlenia: 11
Drużyna będzie miała Przygody
;):haha:
drużyna pierścienia ;)
dla niewiedzących o czym mówię: trylogia J.R.R. Tolkiena

Rozpoznamy to w czwartek na żywo ale tak na początek pierwsze pytanie - to będzie kopia mechaniki z Patryka ;< czy z początkowego układu na Becie :D ?
A może jeszcze cos ciekawszego wymyślono :o?
mechanika z Patryka, z tego co widziałem...
 

piotresz

Hrabia
a jak wygladal poczatkowy uklad? bo z tego co widzialam to chyba tylko zmiana grafiki patryka
Graficznie faktycznie wyglądało tak samo, nowością było to, że wóz transportowy pusty poruszał się szybciej niż ładowny.
W Patryku jest preferowany awans głównego kierownika i tego od transportu od razu na 3 poziom, reszta 1 lub 2 max.
Na Becie by uzyskać najlepszy układ podnosiło się od startu do 4 poziomu. Pozostałych tylko na 1 poziomie ewentualnie kierownika nr 2 do drugiego poziomu bo szybko pojawiał się w cząstkowych zadaniach. ja miałem standardowo 4412111. Niektórzy nawet nie robili ostatniego kierownika = 4411110 Miasto robiło się w mniej niż 24h.
O ile dobrze pamiętam dostawało się też dość dużo klejnotów więc większość graczy bardzo szybko postawiło główne budynki i mimo tego 4 poziomu kierowników wcale nie odczuwało się braku klejnotów.
 
Zapowiada się impreza na bogato :) Budynki świetne , do tego upg. Tawerny B. A wszystko dla wszystkich bo w tym evencie dotychczasowy rozwój konta nie ma wpływu na powodzenie w evencie.
 

Borisel

Hrabia
Te ulepszenie do tawerny bohaterów - skąd można wytrząsnąć ? I jeśli mechanika tego eventu jest podobna do patryka - to jaką kombinacją robić ten event - na max lvl tych z wozem i organizatorem imprezy , a reszta 1-2 lvl ?
I czy ktoś wyliczył , czy da radę zdobyć wszystkie ulepszenia na nagrodę główną bez otwierania dodatkowych skrzynek za walutę eventową ? Czyli nie otwierać skrzynek niż darmowa , a walutę eventową trzymać na ulepszenia pracowników ?
 

Auraya

Hrabia
Zapowiada się impreza na bogato :) Budynki świetne , do tego upg. Tawerny B. A wszystko dla wszystkich bo w tym evencie dotychczasowy rozwój konta nie ma wpływu na powodzenie w evencie.
mnie się podoba mechanika, ale większość narzeka :D choć bez dobrze rozwiniętego miasta nie zrobisz szybkich zadań odpowiednio szybko, a trzeba mieć zapas ok 1k kryształków niemal od razu

Te ulepszenie do tawerny bohaterów - skąd można wytrząsnąć ?
to była nagroda za 325 zadań chyba
I czy ktoś wyliczył , czy da radę zdobyć wszystkie ulepszenia na nagrodę główną bez otwierania dodatkowych skrzynek za walutę eventową ?
zawsze były dwie drogi: 1) robienie 4-5 miast powoli + kupowanie 6 skrzyń w promce; 2) robienie 10+ miast z wybieraniem tylko tej darmowej
opcja 2 powinna pozwolić na zdobycie nad-maksymalnego ulepszenia. trzeba od razu zdecydować, którą drogą się idzie i wtedy odpowiednio zarządzać i awansować managerów
 
"W tym evencie spróbujemy czegoś nowego z dodatkowymi liniami nagród. Dostępny będzie teraz jeszcze jeden dodatkowy poziom nagród dla tych, którzy szukają jeszcze bardziej legendarnych nagród!" Można poprawić tę treść. Trochę za dużo nagród! :)

"Tawernę Bohaterów można będzie ulepszyć do Legendarnej Loży". Tymczasem w nazwie budynku jest Legendarna kwatera. Czy to są różne budynki?
 

Marik

Książę
czy można nazwać nagrodą coś, co trzeba sobie kupić?
Prowadzą testy A/B więc możesz nie mieć możliwości ich kupienia. To troche dziwne robić testy a/b jednocześnie szukając ciągle kasy. Nagrody bardzo fajne, ale event ehhh co roku mnie skręca jak mam go robić
 
Do góry