Event Archeologiczny 2020 - dyskusja

OliverJr.

Hrabia
Super, drugi raz zestaw do zmniejszania studni, a samej studni nie było... w co tu pójść, w św na sprzedaż czy zawsze przydatne zestawy do renowacji hmm
 

DeletedUser22277

Guest
Event "owocny". Wystawa dobita do 10lvl, 8 karuzel i kupa śmieci. Niestety z tabliczkami nie mam szczęścia. Znaczy mam, ale akurat nie na tym świecie co bym chciał ;)
Szachownica może być, ale nie musi. Może czakają na ostatni dzień jak wszyscy będą wystrzelani, albo dadzą jakiś badziew dla tych co chomikują zwoje w nadziei. :p

Dla mnie jak najbardziej owocny, Statek na 11 poziomie (2 ulepszenia sprzedane i jeszcze trzeci czeka na ostatnim zadaniu), 9 Karuzel, 4 Globusy i masa innych rzeczy. Nie miałem się za niego specjalnie zabierać bo w nagrodzie nie ma bonusa militarnego, ale wyszło tak jak jest, a dla mnie jest bardzo dobrze 8>
 

DomLuk

Wójt
Dobra nikt nie powiedział że szachownica 100 % nagroda ta miała być każdy liczył na cud ze będzie.
Mnie bardziej te Twoje muzeum wpieniło losowość to jakaś kpina po 16 szt. co niektórych, a np. złotego zero.
To kto powiedział ze ja gorszy i gra mi nie dała tak samo jak Januszowi sąsiadowi kurła.
 

Ridali

Szlachcic zagrodowy
Mi brakuje 'srebnej glinianej tablicy 3'. Wykonałem wszystkie zadania, kupowałem za zwoje tylko największe paczki narzędzi. Zdobyłem nawet jedno dodatkowe ulepszenie statku powietrznego oraz 50 pkt PR za złote bożki. Innych tabliczek w sumie znalazłem 36 (z czego prawie wszystkie misje wykonane), a brakuje ciągle tej jednej, po północy będę mógł dokupić jeszcze paczkę za 195 zwojów, ale wątpię żeby się udało :( ;<
 

DeletedUser17535

Guest
Proponuję w kolejnym ewencie dać na becie zestawy japońskie, karuzele, szachownice, rotundy, pociągi, a jak już się gracze nastawią na ewent i nagrody to na live medale, wieże zwycięstwa i ich ulepszenia; no może dodatkowo jeszcze średnie paczki zaopatrzenia i monet.
 

Borisel

Hrabia
Kurde - o co chodzi z tymi glinianymi tablicami ? Brakuje mi jednej a szedłem jak burza - i co mam zrobić ? Niektórzy ją zdobyli , a ja jestem już na etapie zdobycia kolejnego ulepszenia (po drugim balonie ) i nadal tego nie ma . Powinni naprawić to twórcy bo to jakiś lekki żart jest
 

Fatherland

Książę
Nie pierwszy i nie ostatni zapewne Nas wydymali z nagrodami, możliwe że teraz "balansują" eventy, ale że Berlin nic nie wiedział, mając tak blisko do Hamburga?
 

Koval92

Szlachcic
Udało się zrobić budynek na 11 poziom ;)
Niestety nie pokazały się tablice wszystkie więc nagrody historyka nie ma, co jest trochę niesprawiedliwe. Wszystko było odkrywane i po prostu ich nie ma.
Trzymam kciuki za kolejny event, tu i tak zrobiłem o wiele więcej, niż myślałem, że się uda.
 

bartekmod

Książę
Podsumowując gliniane tablice dostałem je w następujących ilościach: 11, 5, 3, 5, 1, 0, 4, 1... ja rozumiem losowość, ale żeby przez cały event nie móc trafić kompletu ośmiu tablic po 1 razie to troszeczkę niefajny ten algorytm
 
Do góry