Event Archeologiczny 2020 - dyskusja

Legenda wojownika

Wicehrabia
widzę że teraz z ataku przeszliście na obronę dla mnie obrona to bezsens ale kto co lubi ;) + za produkcję towarów do skarbca . Co do wyglądu budynku mam wrażenie że już kiedyś było coś identycznego ...
 

damianp6

Szlachcic zagrodowy
Czy będzie wiadomo, że na danej planszy nie ma już nagród czy trzeba odkopać dokładnie wszystko?
 

chemik12

Wicehrabia
Tylko przyległe do pustego, już odkrytego terenu będziesz widział czy coś jest czy też nie. W tym zaciemnionym już nie - może ale nie musi być.
 

Koval92

Szlachcic
zrobiłem questa "wybuduj 1 budynek produkcyjny z obecnej epoki", wybudowałem zakład szewski (jestem we wczesnym średniowieczu).
Nie zaliczyło tego questa wcale. Budynki produkcyjne pokazuje mi, że produkują te "młotki" (zaopatrzenie).
Czy tam jest błąd w zadaniu? Mam budowac manufakture czy co?

Ok juz wiem, zalicza do questa sam MOMENT postawienia budynku, żeby się budował, a nie moment wybudowania. Chyba zacząłem budować nim miałem tego questa.
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Szlachcic
W porównaniu z Betą obniżono nagrodę za 45 zadań z 1200 do 800 zwojów i podniesiono cenę dużego zestawu narzędzi z 330 na 395 zwojów.

Nie wiem co oni mają do cięcia tych eventów ale oni we wszystkich grach innogames to ostatnio robią
Firma miała chyba bardzo złe wyniki finansowe za ostatni rok...
 

werty0007

Szlachcic zagrodowy
mam pytania co do dwoch zadan
25. Wymień X przedmiotów u handlarza. LUB Ukończ X 8-godzinnych cykli produkcyjnych.
ile jest tych cykli po 8h?
29. Zbierz X zdarzeń losowych. LUB Ukończ X produkcji w budynkach z obecnej epoki. ORAZ Zapłać X monet.
ile trzeba wykonac produkcji w budynkach z obecnej epoki? nie wiem czy nie dostawic z 3 budynki zeby skonczyc wczesniej
 

OliverJr.

Hrabia
mam pytania co do dwoch zadan
25. Wymień X przedmiotów u handlarza. LUB Ukończ X 8-godzinnych cykli produkcyjnych.
ile jest tych cykli po 8h?
29. Zbierz X zdarzeń losowych. LUB Ukończ X produkcji w budynkach z obecnej epoki. ORAZ Zapłać X monet.
ile trzeba wykonac produkcji w budynkach z obecnej epoki? nie wiem czy nie dostawic z 3 budynki zeby skonczyc wczesniej
Przed rozpoczęciem eventu z reguły stawiam kilku kowali aby takie zadania nie robiły zatorów, a X to zależy od Twojej epoki.
Co do zadania 29 to w arktycznej było 10 takich produkcji, szybko idzie wystrzelać 5-minutówkami
 

Koval92

Szlachcic
Te questy są centralnie pod wysoko rozwiniętych graczy, jak ktoś nie ma tych budynków co dają tonę rzeczy naraz to potem masakra... Albo tych ulepszeń na wojsko... Wczoraj 200 towarów do gildii musiałem dać, tyle to ja miałem zapasów z 5-6 dni produkcji... a to jeden quest.

Młotków też ciągle brakuje a questów powtarzalnych na nie nie widać.
W ogóle kto powymyślał te questy powtarzalne co trzeba płacić złoto i młotki a dostaje się ich 2x mniej niż się dało? Pierwszy raz widzę takie coś na oczy
 

OliverJr.

Hrabia
Te questy są centralnie pod wysoko rozwiniętych graczy, jak ktoś nie ma tych budynków co dają tonę rzeczy naraz to potem masakra... Albo tych ulepszeń na wojsko... Wczoraj 200 towarów do gildii musiałem dać, tyle to ja miałem zapasów z 5-6 dni produkcji... a to jeden quest.

Młotków też ciągle brakuje a questów powtarzalnych na nie nie widać.
W ogóle kto powymyślał te questy powtarzalne co trzeba płacić złoto i młotki a dostaje się ich 2x mniej niż się dało? Pierwszy raz widzę takie coś na oczy
Towary to wystawiaj oferta+zwrotna i w gildii ktoś zdejmie
 

kasia2389

Arcyksiążę
W ogóle kto powymyślał te questy powtarzalne co trzeba płacić złoto i młotki a dostaje się ich 2x mniej niż się dało? Pierwszy raz widzę takie coś na oczy
Piszesz, masz w Epoce Kosmicznej Pas Asteroid nie ma takiego zadania powtarzalnego.
A to jest najlepsze:
1588792848030.png
 

mastika

Wicehrabia
Te questy są centralnie pod wysoko rozwiniętych graczy, jak ktoś nie ma tych budynków co dają tonę rzeczy naraz to potem masakra... Albo tych ulepszeń na wojsko... Wczoraj 200 towarów do gildii musiałem dać, tyle to ja miałem zapasów z 5-6 dni produkcji... a to jeden quest.

Młotków też ciągle brakuje a questów powtarzalnych na nie nie widać.
W ogóle kto powymyślał te questy powtarzalne co trzeba płacić złoto i młotki a dostaje się ich 2x mniej niż się dało? Pierwszy raz widzę takie coś na oczy
To normalne, że rozwiniętym graczom jest łatwiej robić te questy. Nie od razu Rzym zbudowano. W ubiegłym roku wiało mizerią w moim mieście (zacząłem grę w lutym) i nie dawałem rady robić wszystkich zadań eventowych. Nieukończona pagoda, wystawa światowa dociągnięta tylko do 5 poziomu... ale przecież dla słabo rozwiniętego zawodnika +5PR dziennie czy bonusy nawet z nieskończonej pagody to spory kopniak do przodu w rozwoju. Tak że ten, wytrwałości i cierpliwości odrobinę, a następne eventy będą dla Ciebie dużo łatwiejsze do skończenia. I uwierz mi, pierwszy w którym wykonasz wszystkie zadania przyniesie Ci masę frajdy :)
 

Koval92

Szlachcic
To normalne, że rozwiniętym graczom jest łatwiej robić te questy. Nie od razu Rzym zbudowano. W ubiegłym roku wiało mizerią w moim mieście (zacząłem grę w lutym) i nie dawałem rady robić wszystkich zadań eventowych. Nieukończona pagoda, wystawa światowa dociągnięta tylko do 5 poziomu... ale przecież dla słabo rozwiniętego zawodnika +5PR dziennie czy bonusy nawet z nieskończonej pagody to spory kopniak do przodu w rozwoju. Tak że ten, wytrwałości i cierpliwości odrobinę, a następne eventy będą dla Ciebie dużo łatwiejsze do skończenia. I uwierz mi, pierwszy w którym wykonasz wszystkie zadania przyniesie Ci masę frajdy :)

Mam nadzieję. Przychodzę z elvenaru, gdzie teraz nowi gracze mają przewalone. Firma miała ewidentnie słabe wyniki finansowe i masakrycznie nam wszystko ucięli. U was na razie się nie zapowiada. Mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz i kiedyś będzie łatwiej ;)
Na razie mam budynek na 4 poziomie, to chyba dość dobry wynik jak na wczesne średniowiecze...
 
Do góry