Event Archeologiczny 2020 - dyskusja

Kremator

Szlachcic zagrodowy
troche lipa, że zmienieli nagrody w czasie eventu. Teraz nie wiadomo co robic. Szachownica byla oglaszana ze bedzie do wygrania czy nie?
 

Markiz.

Książę
Nikt niczego nie zmieniał. Nagrody zawsze są niewiadomą. "Odgadując" jakie będą, można się opierać na tych, które były podczas testów na becie, ale przecież nikt nigdy nie napisał, że zawsze muszą być takie same. Jeśli twórcy gry uznają, że jakaś nagroda była na becie za wiele razy, lub że była niepotrzebnie dostępna, to mogą ją usunąć i dać w zamian inną.
Po to są testy.
 

midh

Wójt
Nikt niczego nie zmieniał. Nagrody zawsze są niewiadomą. "Odgadując" jakie będą, można się opierać na tych, które były podczas testów na becie, ale przecież nikt nigdy nie napisał, że zawsze muszą być takie same. Jeśli twórcy gry uznają, że jakaś nagroda była na becie za wiele razy, lub że była niepotrzebnie dostępna, to mogą ją usunąć i dać w zamian inną.
Po to są testy.
teoretycznie tak ale ..... generalnie event pokrywa sie z beta, nagrody dzienne poza zmiana kolejnosci rowniez, inno doskonale sobie zdaje sprawe, ze zmiana tych nagrod bez zapowiedzi, szczegolnie kluczowej i nalepszej jaka jest szachownica musi wywolac ogolne niezadowolenie, frustracje i byc moze nawet bunt graczy. To nie jest do konca tak, ze opinia i zadowolenie graczy jest nieistotne
 

DomLuk

Wójt
Wczorajszej nagrody nie było na becie, teraz gra nam niespodziankę zrobiła dadzą czy nie dadzą szachownice bo jak jedno zmienili to mogą zmienić i to.
Nic ryzykuje i tak nie ma co za bardzo losować.
 

Hexar

Szlachcic zagrodowy
Obrone zawsze da się przejść, taka już ta gra, łotry dają kolosalną przewage w ataku.
No ale tak na poważnie, czy będzie ta szachownica czy nie? 5.4k zwojów czeka
 

bartekmod

Książę
Ta upragniona szachownica jest dostępna w "tajemniczej skrzyni", do kupienia za jedyne 400 diamentów, z szansą aż 15% na jej wylosowanie! Ale skrzyń można kupić 10, więc jest nadzieja, że wydając 4000 diamentów trafi się na upragniony budynek ;) Jak widać z życzeniami i pragnieniami trzeba ostrożnie, bo mogą zostać wykorzystane przeciwko życzącemu.

Jakiej tajemniczej skrzyni i gdzie ją znaleźć bo przeglądam wszystkie evetowe okienka i nigdzie takiego czegoś nie widzę?
 

OliverJr.

Hrabia
Zostało 6 nagród, pewne się wydają: zestaw do renowacji, świątynia wiedzy, ulepszenie wystawy, ulepszenie wieży zwycięstwa. Studnia hmm, na becie niby nie było ale nie pamiętam eventu bez tej nagrody. Balon albo Szachownica? Się w tego balona chyba zrobimy

ps dodatkowo szachownica była w ofercie specjalnej, tam chcieli diaksy a tu za friko dadzą hmm
 

DeletedUser22277

Guest
Event zakończony sukcesem przed czasem, Statek Powietrzny na 11 poziomie, a w schowku jeszcze 3 ulepszenia. ale handlarzowi się spodobają :D Jeszcze w ogóle się niespodziewałem że dzisiaj będzie Karuzela jako nagroda dnia więc wpadło siedem sztuk. Teraz czas się zastanowić co nimi zastąpić heh.

(Edit: 7xKaruzela)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OliverJr.

Hrabia
Event zakończony sukcesem przed czasem, Statek Powietrzny na 11 poziomie, a w schowku jeszcze 2 ulepszenia. ale handlarzowi się spodobają :D Jeszcze w ogóle się niespodziewałem że dzisiaj będzie Karuzela jako nagroda dnia więc wpadło pięć sztuk. Teraz czas się zastanowić co nimi zastąpić heh.
Ja póki co w dokach, na monecie wypadł orzeł więc czekam dalej. Jak szachownicy nie dadzą to nie patrze więcej na listy z testowego
 

DeletedUser22277

Guest
Ja póki co w dokach, na monecie wypadł orzeł więc czekam dalej. Jak szachownicy nie dadzą to nie patrze więcej na listy z testowego

Sam jestem ciekawy czy będzie, jeśli już była do wylosowania w skrzyni za diamenty. Jeśli nie to i tak się najadłem 8>
 

Kremator

Szlachcic zagrodowy
ja postanowilem troche poklikac w karuzele i 40 szt wypadlo na 3 serwach. Na C wpadlo az 18 :) zostawilem sobie jakis margines na szchownice, ale jak nie bedzie to i tak nie ma dramatu, bo do przodu jestem :) Eventy to zawsze jakas loteria :) bedzie to bedzie, a jak nie to sie u handlarza kupi :)
 

OliverJr.

Hrabia
Będzie św to pozbieram i na handel. Przy dzisiejszym balonie szanse na szachownice bliskie 0%.

Szachownica i tak zaraz okaże się słaba przy placu zwycięzców lvl2. Oczywiście wszystkie jakie miałem to sprzedałem xd
 

DeletedUser20434

Guest
Będzie św to pozbieram i na handel. Przy dzisiejszym balonie szanse na szachownice bliskie 0%.

Szachownica i tak zaraz okaże się słaba przy placu zwycięzców lvl2. Oczywiście wszystkie jakie miałem to sprzedałem xd
Skoro do wszystkiego dodają teraz drugi poziom, to w niedalekiej przyszłości MOŻE pojawić się drugi poziom dla szachownicy
 

mayder

Baronet
ja postanowilem troche poklikac w karuzele i 40 szt wypadlo na 3 serwach. Na C wpadlo az 18 :) zostawilem sobie jakis margines na szchownice, ale jak nie bedzie to i tak nie ma dramatu, bo do przodu jestem :) Eventy to zawsze jakas loteria :) bedzie to bedzie, a jak nie to sie u handlarza kupi :)

Jakąś konkretną taktykę na losowanie obrałeś, czy po prostu tak "na oko"?
 

Kremator

Szlachcic zagrodowy
Jakąś konkretną taktykę na losowanie obrałeś, czy po prostu tak "na oko"?
tak,kazda kratke odkrywałem :p a tak na serio to za duzo by tlumaczyc :) nie marnuj jak nie jestes pewny czy cos bedzie :) lec jak najdalej z mapa, a pozniej odkrywaj tam gdzie sie oplaca. tzn robilem taki tunel na srodku a pozniej dookola niego odkrywalem
 

mayder

Baronet
tak,kazda kratke odkrywałem :p a tak na serio to za duzo by tlumaczyc :) nie marnuj jak nie jestes pewny czy cos bedzie :) lec jak najdalej z mapa, a pozniej odkrywaj tam gdzie sie oplaca. tzn robilem taki tunel na srodku a pozniej dookola niego odkrywalem

Czyli tak jak planowałem :p. A ile miałeś zwojów na świat?
 

Von Grun

Wicehrabia
Event "owocny". Wystawa dobita do 10lvl, 8 karuzel i kupa śmieci. Niestety z tabliczkami nie mam szczęścia. Znaczy mam, ale akurat nie na tym świecie co bym chciał ;)
Szachownica może być, ale nie musi. Może czakają na ostatni dzień jak wszyscy będą wystrzelani, albo dadzą jakiś badziew dla tych co chomikują zwoje w nadziei. :p
 
Do góry