Event Archeologiczny 2020 - dyskusja

Borisel

Hrabia
A ja nie mogę dorwać trzech ostatnich tablic - srebrne i złote . Za to dużo glinianych się pojawia , które wykonuje dla zwojów . Ale kurde - gdzie reszta ?
 

DeletedUser22277

Guest
Jaki zapas poszedł na to? przyczajam się jeszcze :D

Wymieniłem wczoraj jakieś 2000 zwojów, a wieczorem wpadła jeszcze piąta Karuzela.

A ja nie mogę dorwać trzech ostatnich tablic - srebrne i złote . Za to dużo glinianych się pojawia , które wykonuje dla zwojów . Ale kurde - gdzie reszta?

Mi się już trafiły. Za rozwiązanie zadań ze zrebrnej dostałem Szamana, a za rozwiązanie zadań ze złotej dostałem Królewską Marmurową Bramę.
 

werty0007

Szlachcic zagrodowy
A ja nie mogę dorwać trzech ostatnich tablic - srebrne i złote . Za to dużo glinianych się pojawia , które wykonuje dla zwojów . Ale kurde - gdzie reszta ?
sa super ukryte. ja ma to samo z 1 jedna srebnatablica nr.3 bodajze. jak ja znajde i zrobie te 5 zadan, to dostane ta nagrode historyka. jestem pelen nadzieji, chociaz bardziej zdenerwowany

Wymieniłem wczoraj jakieś 2000 zwojów, a wieczorem wpadła jeszcze piąta Karuzela.



Mi się już trafiły. Za rozwiązanie zadań ze zrebrnej dostałem Szamana, a za rozwiązanie zadań ze złotej dostałem Królewską Marmurową Bramę.
no wlasnie, slyszalem o tym "szamanie", co to daje, daje bonusy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22277

Guest
sa super ukryte. ja ma to samo z 1 jedna srebnatablica nr.3 bodajze. jak ja znajde i zrobie te 5 zadan, to dostane ta nagrode historyka. jestem pelen nadzieji, chociaz bardziej zdenerwowany


no wlasnie, slyszalem o tym "szamanie", co to daje, daje bonusy?

Bez rewelacji.



+250 zadowolenia jako stały efekt.

(Epoka Modernizm)
 

Blade1984

Książę
ja zebrałem wszystkie tablice:)

sa super ukryte. ja ma to samo z 1 jedna srebnatablica nr.3 bodajze. jak ja znajde i zrobie te 5 zadan, to dostane ta nagrode historyka. jestem pelen nadzieji, chociaz bardziej zdenerwowany


no wlasnie, slyszalem o tym "szamanie", co to daje, daje bonusy?
szaman jest też o tyle fajny że potrzebuje tylko 1 ludności:)
a zmotywowany daje jeszcze kase ale to już grosze.
 

Koval92

Szlachcic
U mnie 10 karuzel wpadło z 2600 zwojów.

Tablic nie ma, ostatniej ani trzeciej od końca. Powinny sie pojawic wszystkie w evencie, losowo decyduje kto bedzie miał więcej waluty...
 

Fatherland

Książę
Zawsze jest ryzyko że lista nagród będzie inna. Już raz tak było i nie jest to żaden precedens. To ryzyko inwestycyjne.
 
Ta upragniona szachownica jest dostępna w "tajemniczej skrzyni", do kupienia za jedyne 400 diamentów, z szansą aż 15% na jej wylosowanie! Ale skrzyń można kupić 10, więc jest nadzieja, że wydając 4000 diamentów trafi się na upragniony budynek ;) Jak widać z życzeniami i pragnieniami trzeba ostrożnie, bo mogą zostać wykorzystane przeciwko życzącemu.
 

werty0007

Szlachcic zagrodowy
Ta upragniona szachownica jest dostępna w "tajemniczej skrzyni", do kupienia za jedyne 400 diamentów, z szansą aż 15% na jej wylosowanie! Ale skrzyń można kupić 10, więc jest nadzieja, że wydając 4000 diamentów trafi się na upragniony budynek ;) Jak widać z życzeniami i pragnieniami trzeba ostrożnie, bo mogą zostać wykorzystane przeciwko życzącemu.
jak to sie mowi, nadzieja umiera ostatnia, tutaj po 10-tej skrzyni
 

DeletedUser22277

Guest
Rozpoczęta druga Złota Tablica więc druga Królewska Marmurowa Brama już czeka, a dwie bramy to jak Szachownica hehe 8>
 

DeletedUser20928

Guest
Mi ta nowa fontanna poraz pierwszy dzisiaj się trafiła i to w liczbie 1 od poczadku eventu gdzie nim trafiłem to wykupiłem 6 pakietów archeologicznych po 395 zwojów :). Dobry wynik przyznam szczerze :D. A inne nagrody dnia wpadają co kawałek :D
 

Borisel

Hrabia
Ja tez postawie jeden globus dla wyglądu - fajnie wygląda . Zresztą miałem w planach na odwal zrobić ten event - a jednak udało mi się wbić balon na 9 lvl , 1 dostanę za zadania a kolejne ulepszenie do zdobycia za 13 posążków co jest dobrym wynikiem . Nawet udało mi sie ten balon fajnie wkomponować kolo wystawy światowej , wystawy sztuki i galerii sław . Nie wiem jak niektórzy ludzie maja szczęście ze trafiają na wszystkie gliniane tabliczki - chociaż udało mi sie zdobyć 2 złote tabliczki to nadal nie mam dwóch ostatnich srebrnych .
 

DeletedUser22277

Guest
Ja tez postawie jeden globus dla wyglądu - fajnie wygląda . Zresztą miałem w planach na odwal zrobić ten event - a jednak udało mi się wbić balon na 9 lvl , 1 dostanę za zadania a kolejne ulepszenie do zdobycia za 13 posążków co jest dobrym wynikiem . Nawet udało mi sie ten balon fajnie wkomponować kolo wystawy światowej , wystawy sztuki i galerii sław . Nie wiem jak niektórzy ludzie maja szczęście ze trafiają na wszystkie gliniane tabliczki - chociaż udało mi sie zdobyć 2 złote tabliczki to nadal nie mam dwóch ostatnich srebrnych .

Ja tak samo nie nastawiałem się jakoś specjalnie żeby robić wszystkie zadania na tym evencie no i Statek Powietrzny jest na 9(Edit: już na 10 poziomie) tak jak u Ciebie więc chcę go ulepszyć (na koniec jeszcze jedno ulepszenie i jest max) ,też ze względu na gildię którą mam bo dobry bonus towarowy, Taki poranek z drugą Marmurową Bramą już wystarczająco cieszy :)



Druga nagroda Historyka (więc jeszcze poryję w ziemi), jest już bez awatara, ale ja i tak nie zmieniam więc mi wszystko jedno.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20434

Guest
Pytanie dnia: Którą nagrodę zamienili na to dzisiejsze ,,cudo"
 
Do góry