Dyskusje o postępach w grze

Tymek2007sims

Wicehrabia
Się pozamienia na handlu. :)
i mam tak ciężko pracować ? aż tak to nie będzie :) jestem co prawda członkiem licznej grupy , gdzie się wymienia towar i zdjęliby oferty ale tam są tylko uczciwe i 900 nie zdobędę
ale skoro napisałaś , że oferta jest bezterminowa to poczekam aż będę w moderniźmie i będzie fajnie ;)
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
No tak, bo przecież wszyscy mają koło ciebie skakać tak żebyś przyszedł na gotowe.
mam inną propozycję
spróbuję zdobyć ten tran będzie ciężko ale może nawet 2 tys . w zamian chcę by kasia2389 postawiła wyrocznię , rozwinęła do 10 lvl a ja bym wziął 1 miejsca za 1,0 i plany ;) co wy na to ?
 
Ta wyrocznie ma jakieś właściwości narkotyczne czy coś, bo Twoja faza na nią jest tak ogromna, że zaczynam się zastanawiać czy czegoś nie przegapiłam, gdy ją wprowadzali :D
 

smerfova

Baron
nie jestem pewien . jak mówiłem jeszcze koło 1,5-2 miesięcy w postępowej . potem zobaczycie jak szybko dojdę dalej
Uwierz, że nie dasz rady tak szybko.
Żeby odblokować technologie we współczesności potrzeba po 400-600 surki z 3 czy 4 epok, więc, znając Twoje braki, możesz mieć z tym problem.
 

Ferdinand

Baron
Oj tam, nie studźcie chłopakowi zapału, ja tam chętnie poczekam i popatrzę jak to będzie szybko przechodził przez epoki :]

Tymku ale nie zapominaj o Wyroczni!! Rozwiń ją jak najlepiej!!
 

ertv

Szlachcic
Tymku lepiej słuchaj rad doświadczonych graczy. Tymbardziej ,że nikt nie będzie tobie dawał złych rad bo co by to dało?
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
Uwierz, że nie dasz rady tak szybko.
Żeby odblokować technologie we współczesności potrzeba po 400-600 surki z 3 czy 4 epok, więc, znając Twoje braki, możesz mieć z tym problem.
to sporo , tak mogę mieć z tym problem . ale jakoś się to rozwiąże np kupując za 20 pr z reliktów :D
Tymku ale nie zapominaj o Wyroczni!! Rozwiń ją jak najlepiej!!
oczywiście , nie zapominam . rzecz w tym że mam ją na 11 poziomie , 12 jest odblokowaany ale na 13 już nie mam planów :(
Tymku lepiej słuchaj rad doświadczonych graczy. Tymbardziej ,że nikt nie będzie tobie dawał złych rad bo co by to dało?
jakby ktoś mi dawał złe rady to nic by to nie dało . pamiętajcie że wy wolicie siedzieć długo w jednej epoce i mnie do tego nakłaniacie , ale ja wolę iść szybko przez epoki . i tu jest dalej kłótnia o niepotrzebną arkę , rozwój pereł na 100+ lvl , zmianę gildii i postoje . widzicie że nie zamierzam robić takich rzeczy , to tylko spowolni mój właściwy rozwój :)

i uprzedzająć pytania - na 9.00 mam rozrpoczęcie roku w szkole , dlatego żeby coś zrobić w grze jestem tak wcześnie ;)
 

Borisel

Hrabia
Ok - dajmy już spokój . Niech chłopak gra jak chce - prędzej czy później dojdzie asteroidowej epoki . o ile nie znudzi mu się gra . Niech gra swoim sposobem i niech się cieszy z gry , jak mu się podoba . Nie wiem tylko po co założyłeś ten temat - przechwalać się możesz na forum rodzinnym , w gildii czy wśród znajomych . Jak pewnie zauważyłeś te "osiągnięcia" nie robią dużego wrażenia na nas - wręcz można je potraktować z politowaniem czy podśmiewaniem . Ciekawi mnie również , czy w gildii jesteś "przydatny" - robiąc wyprawy , pola chwały , gvg czy handel/pomoc innym członkom gildii . Oraz jak daleko stoisz z mapą .
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
Ciekawi mnie również , czy w gildii jesteś "przydatny" - robiąc wyprawy , pola chwały , gvg czy handel/pomoc innym członkom gildii . Oraz jak daleko stoisz z mapą .
w gildii jestem założycielem - liczy ona aktualnie 6 członków . mój wkład to 48 negocjacji na tydzień w WG , 35 na sezon w GPC (co daje 1 prowincję w srebrnej)
staram się rozwijać też gildię w miarę możliwości . wczoraj , po naliczeniu punktów z GPC wpadły kolejne 2 poziomy i zmniejszył się koszt budynków - są już 4 % tańsze :) . co do GVG spróbowałem , zająłem sektor 3 dni później inna gildia wyrzuciła mnie z mapy . pomoc / handel staram się jednak inni nie są aż tak aktywni jak ja . wrzucam też każdą rozwijaną prze ze mnie perłę z miejscami na 1,0 , ale z powodu małej aktywności nikt nie bierze . na mapie jestem na postępie , właśnie zdobyłem Ucerię , mam 9/10 prowincji i czekam na zwiad do kolejnej
Oj chłopie, będziesz piszczał tylko jeszcze o tym nie wiesz :D
czy na pewno będę ? wiem że są towary przetworzone , ale wiem też że jest handel i targowisko , w ostateczności kupowanie towaru za PR
dam sobie radę :) w końcu z drogą 2x2 sobie poradziłem , to również nie powinien być problem
 

Blade1984

Książę
Niech sobie gra jak chce, niech sobie leci przez epoki, jesli to go jara i kręci. Skończy epoki i to bedzie jedyne co w tej grze osiagnie. A tymczesem kto gra na F i ma go w sąsiadach to cóż miłego plądrowania ;) może to go troszkę pokory nauczy.
 
Ostatnia edycja:

Tymek2007sims

Wicehrabia
zbieram produkcję na czas chyba ze jestem w szkole lub jest w nocy więc nie łatwo będzie
poza tym mam ponad 50 % w obronie i 20 % w ataku armii obronnej (hipodrom z eventu piłkarskiego i wieże taktyka) więc ... powodzenia
Skończy epoki i to bedzie jedyne co w tej grze osiagnie
osiągnę dużo więcej niż myślisz , tylko dajcie mi czas , jak dojdę do pasa to będziesz mi zasdrościć :] a nie , będzie nowa epoka , to dalej ! :)
 

mayder

Baronet
osiągnę dużo więcej niż myślisz , tylko dajcie mi czas , jak dojdę do pasa to będziesz mi zasdrościć :] a nie , będzie nowa epoka , to dalej ! :)

Tylko że z tym jest taka zależność że jak masz dobrze rozwinięte miasto we wczesnej epoce to przeskoczenie kilka epok do przodu to kwestia minut o ile się przygotowałeś, natomiast rozwinięcie słabego miasta w którejś z końcowych epok zajmie nawet i rok więc ja nie wiem z czego tak się cieszysz bo epoki ci się skończą a miasto będzie kulawe pod względem jakiejkolwiek wydajności.
 

Blade1984

Książę
osiągnę dużo więcej niż myślisz , tylko dajcie mi czas , jak dojdę do pasa to będziesz mi zasdrościć :]
czego miałbym Ci zazdrościć? słabego miasta czy miejsca w rankingu TOP 10tysiecy?
poza tym mam ponad 50 % w obronie i 20 % w ataku armii obronnej (hipodrom z eventu piłkarskiego i wieże taktyka) więc ... powodzenia
powodzenia to tobie życze z taką armią obronną :haha: :haha: :haha: :haha:
 
Dajcie już chłopakowi spokój. Nie widzicie, że sarkazmu i ironii to on nie rozumie ani trochę, za to od naszych rad robi się arogancki i zarozumiały (co w sumie jest zabawne, bo wychodzi na to, że jego miasto jednocześnie wymiata i... wiadomo co robi). Niedawno czytając, że jest w gildii, dziwiłam się, że gildia go nie wspiera. Teraz widzę, że owa gildia ma 6 osób a Tymek jest założycielem, a to wszystko wyjaśnia :D Ale coraz mniej bawi przekonanie, że za 20 PR i 12 poziom wyroczni da się podbić świat, Prędzej my się zestarzejemy, a ten świat się skończy, dajmy więc temu pokój. Tylko raz na miesiąc relacjonujcie postępy z Tymkowego miasta na F :D
 
Do góry