Dyskusje o postępach w grze

Devine111

Baron
Z drugiej strony zauważ ile dodatkowo PR (pokazane te przy "śwince") musi właściciel perły dorzucić od siebie jakby wpłaty byłyby tylko na 1.0. A tak inwestor njako robi za niego. Nic przy tym nie traci a zyskuje: medale, plany, czasem również PR.
Ale pamiętaj o tym ze autor tego całego bezsensownego wątku nie rozumie czym jest inwestycja. Przez te 15 stron przewinęło się to nie raz, jednak nijak to wpłynęło na niego. To, że wpakowanie tych 20 000+ prków, znacznie ułatwia grę się nie liczy, bo trzeba wpakować 20 000 prków+. Wystarczy spojrzeć na jego opis ,, ARKA JEST GŁUPIA ! Stale brakuje mi towaru . ma ktoś ? :) Jestem w epoce postępowej , motywuję i siadam do tawerny , daję miejsca w perłach za 1,0 (tyle ile zwrot bez arki) i jestem aktywny . mój główny świat to F , Jestem zainteresowany planami wyroczni delfickiej ". Oto wiadomość, którą dostałem po udzieleniu mu rady odnośnie surowców.

FOEEEE.PNG
 
Ostatnia edycja:

Busterion

Baronet
Ja myślę że zdał sobie już sprawę z błędów we własnym rozumowaniu. Ale nakręca to wstydząc się przyznać że był w błędzie :)
 

chemik12

Wicehrabia
Wiesz , umieściłem zrzuty wpłaty i wycinka mojego skarbca by pokazać innym czytającym że jednak warto się zastanowić nad tym jak "kolega" gra i czy jest to warte uwagi. Tli się jeszcze iskierka nadziej ,że jednak przejrzy na oczy i się w końcu @Tymek2007sims zastanowi nad tym. Dlaczego tak myślę? Bo jeszcze kilka miesięcy temu zarzekał się że nie postawi absolutnie żadnej perły - chyba jednak jest zmiana bo postawił kilka pereł. Co do wyboru nie będę dyskutował, ale zawsze to światełko w tunelu ;)
Tak jak większość tu obecnych graczy, ja również pomału tracę cierpliwość. Nie mniej czytanie tych "rewelacji" powoduje że pojawia się uśmiech na mej twarzy już od rana.
 

Diablo Czysta

Szlachcic zagrodowy
Witam Panie Tymoteuszu. Pytam, bo mam zagwozdkę i nie wiem jak grać dalej. Na który poziom najlepiej podnieść Koloseum i ile Tarasów Rolnych produkujących towary postawić? Oraz czy według Pana, opłaca się robić osady? Pozdrawiam.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
wróciłem na forum . mam nadzieję że będę miał tyle czasu co wcześniej . mama mi pozwala co jakiś czas jednak nie na cały dzień :( tak mnie gra wciągnęła że bym siedział , a mama myśli że jestem uzależniony . jakbym mógł to zrobił bym w grze więcej .
No to idziemy ... modernizm zaliczę pewnie w 2020
mam tu na wstęp pytanie . po wejściu do modernizmu i renowacji tarasów jakie towary będą produkowały ? przetworzone czy kolonialną ?
 

Uriel UwU

Baron
Ex-Team
(F)No Tymek2007sims ma świetne podejście do gry to głównie dzięki niemu zbudowałem wyrocznie delficką tylko szkoda że mam ją jakoś 30 poziomów wyżej :b
I rzeczywiście Arka jest gupia , najlepsze perły to Świątynia Lotosu oraz wyrocznia delficka :D
 
Do góry