Dyskusje o postępach w grze

Ferdinand

Baron
Przyszła mi do głowy myśl... ostatnio ktoś zastanawiał się czy temat nie można zamknąć i w odpowiedziach ktoś napisał, że przez słowo klucz "dyskusja" może być ciężko ale... co jeśli nikt Tymkowi nie będzie już więcej odpowiadał w tym temacie? Z dyskusji powstanie jakby nie patrząc monolog, nie będzie to powód do zamknięcia tematu?

Tymek Twoja armia obronna jest tak silna, że aż do pasa czekaj! HOLA!! nawet aż do Wenus, Merkurego czy nawet Plutona nie musisz już jej rozwijać!! Mówię Ci!! :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
Tymek Twoja armia obronna jest tak silna, że aż do pasa czekaj! HOLA!! nawet aż do Wenus, Merkurego czy nawet Plutona nie musisz już jej rozwijać!! Mówię Ci!! :haha: :haha: :haha: :haha:
hmm ... może i tak ale na pewno ją rozwinę . podczas eventów można wygrać budynki dające również inne korzyści i przy okazji . w ostateczności postawię rytualne płomienie .
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
Po co Ci budynki eventowe? Przecież pisałeś, że 40 PR na dzień Ci wystarczy?
to że wystarczy to nie znaczy że nie mogę więcej ! przecież jak mam mieć za darmo (dwa pierwsze eventy kiepsko ale potem z łatwością wyrabiam się z zadaniami) to czemu nie ? daję radę , ale chyba lepiej mieć 45 na dzień niż 40 ? itd
poza tym - budynki eventowe jak willa ostatnio nieraz dają sporo towaru ;)
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
po prostu odpowiadam tak jak sądzę - logicznie , na pytania . to chyba proste że nawet jak zbiory są wystarczające to zwiększenie ich nie zaszkodzi tak przy okazji ? zwłaszcza że podczas eventów dobre budynki są od razu
 

BlueUnicorn

Szlachcic zagrodowy
Ok, ostatni post. Tymek dalej nie czujesz ironii...

I raczej nie zrozumie.
Jest takie zaburzenie (zespół, syndrom), które charakteryzuje się deficytami społecznymi, ograniczoną elastycznością, przywiązaniem do rutyny, nierozumieniem sarkazmu, ironii, przeności i żartów. Zazwyczaj nie przeszkadza to w zwykłym funkcjonowaniu, ale takie osoby są uważane za ekscentryków.

Tu trzeba albo odpowiadać bardzo dosłownie, albo (lepiej) wcale.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
nie do końca .
jeden z nich stoi opuszczony więc nie można powiedzieć że gram bo nawet tam nie zaglądam
kiedyś należał do mojego brata , który ma 7 lat jak mu pokazałem grę . mama mu zabroniła i od tego momentu nic . nie wchodziłem od ponad miesiąca
i mam też świat poboczny co nie jest akurat tajemnicą
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
kolejny niezły interes
po raz 1 próbuję 4 poziomu wyprawy , i zabrakło mi surowców
kupiłem (po 50 szt !) gumy , przędzy , koksu , materiałów wybuchowych , blachy ocynkowanej , benzyny
wiecie ile zapłaciłem ? 25 PR :) za taką ilość , super :D
 

Devine111

Baron
300 surowców z niskiej epoki w zamian za 25 prków, interes życia zrobiłeś. Wychodzi 8,3/100, podczas gdy na F, na którym grasz możesz bez mniejszego problemu wyłapać 100 sztuk marsa za 7 prków i pozamieniać w dół. Milionerem byś był. Jestem praktycznie pewien, że w tym wątku było to już polecane, a na czacie na pewno pisane nie raz o tym jak zdobyć surowce, ale po co słuchać rad doświadczonych, przecież wiesz lepiej.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
może i jest to dobry pomysł z kupieniem 100 marsa . powiem jednak , że ja widzę korzyść w tym interesie
ale jakiś oszust napisał że ma ale da za 50 PR (2 razy więcej) to ja mu napisałem że 40 max i zrezygnował . więc aż taki to nie jestem ;)
 
Zastanawiam się jak trzeba być naiwnym by nie zauważyć iż jest to troll-konto. Formułowanie wypowiedzi mające na celu przypominać styl 13-sto latka, a niestety od razu widac w tym celowe działanie starszego stażem i wiekiem gracza. Celowe pisanie o rzeczach które nakręcają niektórych, ludziska, to jest fake, i radze dać sobie spokój, za jakiś czas pewnie poczytamy lub obejrzymy film na YT jak to łatwo jest wkręcić maniaków FoE i jak łatwo sprawić by no-lifom ciśnienie podnieść.
 

Tymek2007sims

Wicehrabia
nie wiem o co wam chodzi . naprawdę mam 13 lat . co do miasta , tak istnieje i dobrze się rozwija . gildia liczy 6 osób , mam dobre budynki eventowe (ostatnio zdobyłem stodołę , poletko słoneczników i pszenicy) tylko towaru brakuje
potrzebuję towaru coraz więcej dlatego , że ktoś z gildii poprosił mnie o odblokowanie 4 poziomu wypraw , jak zawsze odblokowywałem 3 . stwierdziłem że ten jeden raz mogę spróbować powyżej 48/48 . no i zaczęły się braki z towarem
trudno w to uwierzyć ale on naprawde tak gra.
dlaczego trudno w to uwierzyć ? przecież gram normalnie . jestem w wysokiej epoce , mam kilka pereł , niezłe budynki . czego (poza towarem) mi brakuje ?
 
Do góry