Dyskusja o wersji 1.90

Status
Zamknięty.

DeletedUser16652

Guest
Bardzo podobają mi się zmiany odnośnie nadwyżki PR. Teraz będzie można swobodnie tym zarządzać bez myślenia, czy nie uzbiera mi się 10PR i czas mi się zresetuje. Bardzo dobra będzie też zmiana, którą chcecie zrobić odnośnie informowanie ikoną czy są wolne miejsca w tawernie. Dzięki temu wiem, któremu znajomemu w danym momencie kliknąć ikonę odwiedzenia jego tawerny. Bez tego to tylko raz dziennie przechodziłem po znajomych, gdy motywowałem budynki. Odnośnie jednostek nie wypowiem się, bo nie jestem jeszcze w Arktycznej Epoce. Dobra robota. Dziękuję za te zmiany i to co planujecie zrobić.
 

DeletedUser7525

Guest
Pasek PR był potrzebny i to dobra zmiana.
natomiast tekst o pozytywnym odbiorze odebraniu bonusu dla dział kinetycznych brzmi jak "wiadomości na TVP"
Gram na Becie i jakoś tego zachwytu nie widziałem :(
Widać PISiewicze są nawet w Inno :(
To jest manipulacja faktami :(
Jak zpiepszyli balans jedostek z Arktcznej to powinni je poprawić a nie cofac się do dział kinetycznych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
WSTYD dla Inno :(((((((((((((((((((((((((((((((((
 

bartekmod

Książę
robot zwiadowczy już teraz stanowi problem, zbyt łatwo i szybko niszczy działo... a teraz co? działo obrona w dół, a robot zwiększony bonus przeciw działu... chyba w jednym uderzeniu działo będzie padać
 

DeletedUser15643

Guest
robot zwiadowczy już teraz stanowi problem, zbyt łatwo i szybko niszczy działo... a teraz co? działo obrona w dół, a robot zwiększony bonus przeciw działu... chyba w jednym uderzeniu działo będzie padać

robot zwiadowczy od teraz w jednym ruchu przemierza całe pole bitwy i od razu atakuje działa, które po tej "rewolucji" nadają sie już jedynie do muzeum: padają po 2 uderzeniach zadanych przez każdą jednostkę, a biorąc pod uwagę "przeładowanie" to już tylko jednostka dla samobójców
- przykre, ale prawdziwe :( (na becie pozbyłem się już dział, w Arktyce nie mają szans z żadną jednostką)


dziwi (mówiąc delikatnie...) fakt, że wprowadza nam się zmianę nie dając niczego w zamian, bo gdy na becie niszczono działa kinetyczne, Gracze mieli już dostęp do nowych jednostek (głównie chodzi mi o artylerię plazmową), natomiast tutaj obdarowuje się nas ulepszonymi jednostkami arktycznymi z którymi nie będziemy mieli czym tak naprawdę walczyć...

zadowolenie Graczy dobrym najwyższym, tak siorp? :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7795

Guest
Działo kinetyczne teraz nadaje się do utylizacji, bo nie do walki przeciw jednostkom z Arktyki.
Gracze z Przyszłości współczuję wam. Może jakąś rekompensatą dla was byłoby to jakby działo kinetyczne atakowało nie co drugą turę a w każdej turze.

Plusy tej aktualizacji to zwiększona ilość PR możliwych do zebrania i zapamiętywanie przez grę czasu, który został do regeneracji PR.

Poczekam trochę i potem zobaczę te liczne posty dotyczące "poprawienia" statystyk działa kinetycznego.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Surogat był zdecydowanie zbyt słaby, dlatego nieco go poprawiliśmy:
I to rozumie, niczym mi się tak dobrze nie walczy jak p-lotką ze współczesności. Teraz Surogat (cokolwiek to jest, surogatka to zastępcza matka a surogat, zastępczy ojciec?) To taka super zastępcza p-lotka.

A i za bardzo się nie przyzwyczajajcie, bo za jakiś czas może się wszystko pozmieniać.
 

DeletedUser15643

Guest
Surogat był zdecydowanie zbyt słaby, dlatego nieco go poprawiliśmy:
I to rozumie, niczym mi się tak dobrze nie walczy jak p-lotką ze współczesności. Teraz Surogat (cokolwiek to jest, surogatka to zastępcza matka a surogat, zastępczy ojciec?) To taka super zastępcza pelotka.

tylko że o ile pelotką można grandzić we współczesności i nie tylko, to surogatem można se co najwyżej... posurogacić?

A i za bardzo się nie przyzwyczajajcie, bo za jakiś czas może się wszystko pozmieniać.

świente słowa
 

DeletedUser675

Guest
Zegar odliczający czas do dodania Punktu Rozwoju nie będzie już resetowany po zdobyciu lub przekroczeniu 10 Punktów Rozwoju. Jeżeli na przykład powinieneś otrzymać Punkt Rozwoju za 15 minut i otworzysz dużą paczkę Punktów Rozwoju, a tym samym przekroczysz 10 PR na pasku - po ich wydaniu licznik nie powróci do 60 minut, a zacznie w miejscu, w którym przerwał poprzednie odliczanie (w tym przykładzie 15 min).

Limit pozwalający na zebranie tylko jednej produkcji Punktów Rozwoju po przekroczeniu 10 Punktów Rozwoju na pasku został podniesiony, teraz punkty z produkcji można zbierać aż do granicznej wartości 99 PR. Powinno to pozwolić każdemu na swobodny zbiór produkcji w swoim mieście.
To chyba najlepsza zmiana we wszystkich zmianach w ciągu ostatniego roku : )
 

DeletedUser16773

Guest
Odnośnie jednostek zdania nie mam, bo jeszcze mi do nich daleko, ale reszta zmian i poprawek super! Duży plus za obsługę PR i informowanie czy można usiąść w tawernie znajomego :)
 

DeletedUser16773

Guest
"nasi developerzy pracują nad kolejnymi usprawnieniami dla Tawerny znajomych takimi jak ikona, która pokazuje czy można zająć miejsce w Tawernie znajomego, czy też nie"
więc w najbliższym czasie powinno się pojawić.
 

DeletedUser16773

Guest
pochwalisz (lub nie... bo na pewno nie zrobią tego tak, jak życzą sobie Gracze) gdy sie pojawi... masz na to duuużo czasu
Wolę pochwalić, nawet jeśli tylko cos jest w planach, widząc, że zmiany i poprawki idą w dobrym kierunku; niż uprawiać tak powszechne na tym forum malkontenctwo i narzekanie na wszystko.
 

DeletedUser15643

Guest
Wolę pochwalić, nawet jeśli tylko cos jest w planach, widząc, że zmiany i poprawki idą w dobrym kierunku; niż uprawiać tak powszechne na tym forum malkontenctwo i narzekanie na wszystko.

jeżeli nie rozróżniasz zwracania uwagi na notoryczne błędy, niedoróbki, wszechobecne bugi od malkontenctwa, to pozostaje mi tylko Ci współczuć
- bo idąc Twoim tokiem rozumowania mogę napisać, że Ty dla odmiany wazelinujesz (lub złożyłeś podanie o staż) - dlaczego niby mam chwalić za coś, co dla większości Graczy jest sprawą oczywistą i po prostu powinno być zrobione "od zawsze"? to tak jakby chwalić pracownika za to, że łaskawie przyszedł do pracy... no ale może przyjdzie jeszcze taki czas, że trzeba będzie chwalić IG za to, że da się jeszcze w tę grę w ogóle grać...
 

DeletedUser8110

Guest
Proszę o powrót do tematu i zaprzestanie przepychanek. :)
 

DeletedUser17314

Guest
Działo i tak przez ,,przeładowanie,, strzela co drugi raz to jeszcze teraz obnizają jego działanie, to niech strzela co 1 jak inne jednostki.
 

Toudi01

Szlachcic
omfg nie prosciej by bylo zostawic dziala tak jak sa a tylko innym jednostka podniesc wartosci bo teraz roboty zajma stanowisko dzial i bedzie tak samo tylko zamiast dzial kazdy bedzie atakowac robotami albo zrobili to specjnie zeby wiecej ludzi do arktyki przeszlo bo jak narazie kazdy mial arktyke gleboko gdzies a teraz musi do niej wejsc bo wojo z ep zrobili do D
A i jeszcze wyprawy gildyjne dostana po pupie bo ludzie nie zrobia wszystkich walk bo dziala duzo pomagaly wiec znow inno strzelilo se w stope
 
Ostatnia edycja:

bartekmod

Książę
A i jeszcze wyprawy gildyjne dostana po pupie bo ludzie nie zrobia wszystkich walk bo dziala duzo pomagaly wiec znow inno strzelilo se w stope

im mniej zrobią tym więcej uleczą i wskrzeszą jednostek za diamenty, a to więcej kasy :D to zbyt silne działo było dla inno strzałem w stope bo nie trzeba było diamentów ruszać na wyprawy
 

Toudi01

Szlachcic
bo ja wiem masz do wyboru albo duzo strat z wojem i wydanie diaxow plus surke na negocjacje a dostac w nagrode za zrobienie 3 lvl plany lub olac wyprawe i wojo zostawic na gvg lub sasiadow i nie musisz wydawac diaxow i tracic sure na negocjacje
 

DeletedUser

Guest
to w jakich tawernach jest taca na stole ? ups , czyżby przyparafialnych ?:haha:

taca.png

właśnie na to czekaliśmy , a nie na jakieś tam kolorowe krzesła
 
Status
Zamknięty.
Do góry