Dyskusja o wersji 1.90

Status
Zamknięty.

DeletedUser15643

Guest
bez przesady, ja mam bonus 99% i Wyprawy w Arktycznej spokojnie skończyłem (bez jakiejś tam tawerny i oczywiście bez negocjacji)
 

DeletedUser14403

Guest
No to pojecia nie mam jak to kolego zrobiłeś ,chyba masz magiczną moc do zielonych nie należę w walkach a nie daje rady .
 

DeletedUser15643

Guest
o magicznej mocy nic mi nie wiadomo, natomiast mam 4-letnią praktykę w walkach "manualnych"


na ostatni konflikt (zresztą jak na większość w 3 etapie) polecam 2 plazmy + 2 fortece + 4 łotry
 

DeletedUser14403

Guest
dziwne gram juz 4 lata 21000 walk i jakoś ostatniej walki ukończyć nie moge ,choć dobieram wojsko na wszystkie sposoby ,pierwszą wygrywam ,ale w drugiej walce juz nie mam szans .Oczywiście gdybym miał choc 10 diamentów to juz dawno wyprawa była by zakończona przez negocjacje .
 

DeletedUser15643

Guest
fortece musisz przytrzymywać w 1 ruchu, plazmami wykańczasz plazmy (zaczynając od drugiej z kolei ofkors)
 

DeletedUser

Guest
Dodam jeszcze krótko, że mam bonus do ataku 127 % ,specjalnie za 8.000 srebrników kupiłem +30 % w tawernie co razem daje bonus 157 % ,pytam się obsługi gry JAKI TRZEBA MIEĆ DO CHOLERY BONUS DO ATAKU ABY ZAKOŃCZYĆ WYPRAWY ? szlag mnie trafia ,koniec z wyprawami ,mam tego dziadowania dość ,moze o to właśnie chodziło .
ja mam bonus 164 / 91 i końcowe walki negocjowałem (jak nigdy !) czuje się okradziony z surowca i to w imię czego ? popsutej "świątyni defektów" (4 lvl) ? na 48 walk / negocjacji jeden podłej jakości relikt a w nim 5 szt woja jakości reliktu :mad:

to niesamowite , żeby nie zostały wprowadzone jakieś zmiany w piramidzie , piszę z wieloma graczami , którzy dokładnie mają ten sam problem co ja

ostatecznie pożegnałem piramidę , wyrywając tą pseudoperłę z trawnika ;)
faktycznie , rezygnacja z katorgi w piramidzie okaże się znacznie efektywniejsza dla mnie i dla gildii ponieważ skupię się na atakach GvG i naturalnie sąsiadach , z tego są wymierne korzyści a nie jakaś pseudo loteria okupiona aż takim ogromem strat wojska i surowca :haha:
i jeszcze coś wspominaliście o ewentualnej rozbudowie piramidy , dodaniu rundy "hard core" :? no gratuluje kreatywności i poczucia humoru:haha: wtedy gracze równie dobrze będa mogli założyć na siebie wirtualny pas szachida i rzucić się w tą rundę z okrzykiem "allach akbar" ! :haha:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bzzzz4

Szlachcic
u mnie ten sam problem jak wiadomo mam 166 tysiecy walk i gram ponad 4 i pół roku ale wypraw 3 poziomu też nie mogłem przejść żebym nie wiem jakie wojsko wziął nie da się gdyby nie negocjacje wogóle bym tego nie ukończył niestety tak zrobili żeby za diamenty negocjować albo wojsko leczyć do 2 walki czy kupić stracone inno zrobiło się pazerne na diamenty taka jest prawda
 

DeletedUser15181

Guest
Ja mam bonus 200/180 wyprawy jeszcze jak cię mogę ale mapa kontynentu to już hardkor,
 

DeletedUser

Guest
stach-mar , ma absolutnie racje ! potencjał militarny gracza wykorzystany na mapie GvG jest znacze bardziej efektywny dla gildii i samego gracza o walkach z sąsiadami + ewentualne plądrowanie nie wspomnę ;)

pod płaszczykiem niby to zabawy z nagrodami , IG otworzyło stanowisko gry w "trzy kubki" znane nam z różnych mrocznych zakamarków np giełd samochodowych czy temu podobnych :haha:
"wyrwać tyle diaxów ile się da" ! tak ten projekt powinien się nazywać a nie figlarnie nazwany "mistrzostwa gildii" :haha:
 

DeletedUser2383

Guest
Może czas odkurzyć zeusa, katedrę i castel i podbić na "rozsądny" poziom? :p
 

DeletedUser12062

Guest
Może czas odkurzyć zeusa, katedrę i castel i podbić na "rozsądny" poziom? :p
Tudzież "odkurzyć" jednostki, z których się nie korzystało, zapomnieć o tych zwykle używanych i wypróbować najnowsze. Pierwszego dnia też byłem w szoku i szło jak... Później mając chwilę czasu i właściwiej (zupełnie inaczej niż zwykle) dobierając jednostki okazało się że wcale tak źle nie jest. Cóż... ;)

P.S.
Ostatnia walka w WG, tak już osławiona, okazała się jedną z prostszych (jak podał Ricky). Tylko należy, tak jak i Gra się nieco zmieniła, zmienić podejście do walk (porzucić "tłuczenie" kinetykami, choć uważam, że nadal są przydatne choć w innym zestawieniu) <- wtedy się uda ;).
 

DeletedUser

Guest
przepraszam , ze nie w temacie (de facto) , jednak gdzieś mi umknęła pewna informacja , która mnie nurtuje ...
więc , z góry przepraszam za wtręt , oraz serdecznie dziękuję za podrzucenie odpowiedzi na pytanie :

czy te 150% z AO jest obliczane z bazowej wartości danej jednostki wojskowej ? (nie uwzględniając aktualnego bonusu gracza w ataku)
czy 150% z AO jest wartością po dodaniu aktualnego % w ataku gracza ?
 

DeletedUser13695

Guest
wyprawy zrobiliscie masakrycznie trudne ale nagrod to juz nie zmieniliscie. Po kiego te 2 plany piramidy w ostatniej skrzyni ? To chyba specjalnie zeby graczy calkowicie zniechecic do wypraw. Zeby zakonczyc wyprawy w arktyce trzeba sie niezle nadenerwowac a jak sie wygrywa jeszcze te 2 super plany do tak wspoanialej perly w ktorej relikty wogole nie leca a jak cos sie juz pojawi to szmelc w postaci altany lub medali . Nie mozna tego zmienic i wywalic ta wspaniala nagrode? Tyle niedociagniec w tej aktualce jest ze masakra. Czlowiek gra tyle lat i zastanawia sie czy jest sens. Ja gram zeby sie odprezyc po pracy ale teraz nie da sie . Gratuluje takich swietnych pomyslow , Robcie tak dalej to sami bedziecie grali w to i sie przekonacie co wy wyprawiacie. Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
wyprawy zrobiliscie masakrycznie trudne ale nagrod to juz nie zmieniliscie. Po kiego te 2 plany piramidy w ostatniej skrzyni ? To chyba specjalnie zeby graczy calkowicie zniechecic do wypraw. Zeby zakonczyc wyprawy w arktyce trzeba sie niezle nadenerwowac a jak sie wygrywa jeszcze te 2 super plany do tak wspoanialej perly w ktorej relikty wogole nie leca a jak cos sie juz pojawi to szmelc w postaci altany lub medali . Nie mozna tego zmienic i wywalic ta wspaniala nagrode? Tyle niedociagniec w tej aktualce jest ze masakra. Czlowiek gra tyle lat i zastanawia sie czy jest sens. Ja gram zeby sie odprezyc po pracy ale teraz nie da sie . Gratuluje takich swietnych pomyslow , Robcie tak dalej to sami bedziecie grali w to i sie przekonacie co wy wyprawiacie. Pozdrawiam.
dlatego zachęcam wszystkich ambitnych graczy do olania w zupełności projektu "mistrzostwa gildii" który swą ułomością i wpędzaniem graczy w przysłowiowe "maliny" promuje chwasta znanego jako "świątyna reliktów" ! wielkie bydle , dające wg widzi mi się :p

nawiązałem łączność z rozumem i zdecydowanie wycofałem się z idiotycznego projektu !

Tudzież "odkurzyć" jednostki, z których się nie korzystało, zapomnieć o tych zwykle używanych i wypróbować najnowsze. Pierwszego dnia też byłem w szoku i szło jak... Później mając chwilę czasu i właściwiej (zupełnie inaczej niż zwykle) dobierając jednostki okazało się że wcale tak źle nie jest. Cóż... ;)

P.S.
Ostatnia walka w WG, tak już osławiona, okazała się jedną z prostszych (jak podał Ricky). Tylko należy, tak jak i Gra się nieco zmieniła, zmienić podejście do walk (porzucić "tłuczenie" kinetykami, choć uważam, że nadal są przydatne choć w innym zestawieniu) <- wtedy się uda ;).
al , teraz jak twoja wypowiedź wygląda na tle wypowiedzi , którą mi udzieliłeś w temacie idiotycznej strzałki ? znowu ktoś cię poprawi ?
dramat ;<
może ta gra jest robiona pod wasz hura optymizm narzucony wytycznymi ? aaa to szacun i dajmy sobie spokój z opisywaniem problemów , szukaniem rozwiązań , przekazywaniem alternatyw do idiotyzmów serwowanych ! bo co ? niby takie nie mają miejsca ?
nie będę kłaniał się w pas , głupocie ludzkiej , z którą całe życie walczyłem , więc cóż taka gra ;) tu mam mieć relaks i chwilę odpoczynku , a nie użerać się z teamem , który coś niby wie ale nic nie wie i zdania nie zmieni bo ma napisane w dyrektywach ! :haha: jestem wolnym człowiekiem , gram z radochą i nie muszę na ślepo klaskać waszym pomysłom (często głupim) wy zaś pomyliliście zdecydowanie kierunki ! gracie w FoE , tak jak ja i wielu innych myślących graczy , jednak wasze "posady" wyprały wam do dna logiczne rozmumowanie gry ! tak was widzę !

P.S.
nie mamy pańskiego płaszcza więc go nie oddamy i co nam pan zrobi ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12062

Guest
Cóż mam Ci więcej napisać, skoro napisałem, że po "odkurzeniu" niektórych kiedyś nieprzydatnych jednostek i wypróbowaniu nowych ani walki w Wyprawach ani na kontynencie nie idą aż tak źle... Wiem, że mi nie uwierzysz i będziesz brnął w przekonaniu, że Działo Kinetyczne z łotrami załatwiało wszelkie problematyczne konflikty (i najlepiej aby tak pozostało, choć to dziwne, że jednostka z poprzedniej epoki jest bezkonkurencyjna w następnej), ale może postaraj się chociaż wypróbować inne zestawiania. Gra się zmieniła i Gracze też powinni to zrobić (bo i na tym polega również idea Gry). Chociaż spróbować się dostosować, co nie jest sprawą nadzwyczajnie trudną. Oczywiście jeśli nie chcesz uczestniczyć w Wyprawach to przecież przymusu nie ma. Jest to twoja decyzja.

Co do samego "wyparcia" cóż. Pisałem Ci też byłem nieco zdegustowany, nie miałem czasu na "rozkminianie" czym bić i nie szło... Ale odrobina czasu i okazało się, że nie taki diabeł straszny jak go malują.

P.S.
To jakaś trauma z tą strzałką? Już jej nie ma więc może nie odgrzewajmy w ramach najnowszych zmian "starych kotletów".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ok , rozwijając twoją myśl i strukturę wypowiedzi sprowadzę ją na język bardziej powszechnie stosowany , podczas jazdy samochodem dowiadujesz się od przypadkowo napotanego policjanta (nakładfającego na ciebie karę) że przekroczyłeś prędkość , a znak był widoczny 10 km wcześniej , przyjmujesz "na klatę" mandat bo nie będziesz się cofał te cholerne 10 km żeby przywieźć "niebieskiemu" tą tablice jako "corpus delicti" na tym polegają wasze pseudo nowinki , gdzie gracze są zaskakiwani rozmiarem głupoty , która to jest przez Was tłumaczona głupotą graczy itd ... nikt z was nie napisze uczciwie ,,, kochani ! popełniliśmy błąd , przepraszamy ! w ramach przeprosin i dobrych relacji na lini "koryto" - "oni" dajemy wam .... , no właśnie ! coś kiedyś wynagrodziliście graczom oszukanym ? nie ! bo jesteście małymi ludźmi , którzy po pierwsze "głowę w piach - cyk! " a chołta musi zrozumieć / wybaczyć ! co może błędnie określiłem interakcje na lini team - oni ?

P.S.
wstdzę się za Team , który widząć pomysły konstruktywne odwraca głowę , zajmując się bzdurami w postaci upominania graczy oooo np , kulturze wypowiedzi itd , po co wy tam siedzicie ? !

w ogłoszeniach o naborze do teamu , owszem czytamy wszyscy o "poczuciu humoru" a gdzie poczucie honoru ? tam przekaz nie doprecyzowany ? czy chamstwo zastąpiło brak adnotacji o honorze ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12062

Guest
Cóż ja Cię nie przekonam (i niestety nie jestem w stanie Ci przez to pomóc), że spokojnie można walczyć nadal. Że po prostu trzeba się dostosować i zmienić swoje podejście do walk. Że wciskanie przycisku automatycznej walki po ustawieniu Działa Kinetycznego z łotrami poszło w niepamięć. Że trzeba spróbować i się uda... Że tak jak inni, którzy potwierdzają moje słowa nie jest to trudne. Że sama Gra polega na kreatywności i dostosowaniu się, bowiem nie jest to pierwsza zmiana (jak choćby ta sprzed lat zmieniająca bonusy pereł militarnych i po drodze kilka innych zmieniających również bonusy jednostek).

Czy błędnie określiłeś? Owszem. "chołta musi zrozumieć" jest to Twoje prywatne zdanie.

Skoro nie chcesz nawet spróbować się przestawić... Obowiązku uczestnictwa w WG nie ma.
 

DeletedUser13695

Guest
Al widze ze jestes to moglbys odpowiedziec na moje pytanie ? Po co te 2 plany na koniec ? macie w planach zmienic to czy nadal maja za zadanie wprowadzac graczy w szal ?
 

DeletedUser

Guest
błędem jest nabór do teamu aktywnie grających graczy , gdzie z automatu dostaja rozdwojenia jaźni ! to widzą wszyscy , Gracze i tzw team , czepiłeś się kinetyków , ok ! więc wytłumacz ich walory militarne tak dłuuuugo "olewane" przez twórców gry ? tego nikt nie widział , nie pisał wam o tym ? to potwierdza waszą przydatność w projekcie FoE , brak relacji (w miarę natychmistowej na pytania / uwagi graczy jest "gwoździem " w waszym dossier tu nie mam absolutnie żadnych wątpliwości co do swoich uwag popartych FAKTAMI ! nie domysłami .

czy team FoE pl , może sie poszczycić konkretnymi propozycjami , które zaistniały w FoE ? coś tam kiedyś Bryft się chwalił , że coś tam coś tam dłubał przy zmianie naliczania rankingu ale oczywiście głowę w piach - cyk ! i cichosza w temacie ;)
to co ? my tu mamy się produkowac jak górnik na przodku a wy macie to w nosie ? i jak jest wasz udział w czymś tam to tez wara nam od informacji w temacie ? coś mi tu komuną śmierdzi !!! a do walki z komuną jestem przygotowany jak rambo ze skośnoookimi na podmokłym terenie :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17321

Guest
Witam o co chodzi z tym paskiem PR jeśli dobrze rozumiem to po 20 godzinach powinno być
20 PR u mnie jest cały czas 10 a gdzie reszta miało być do 99
 

DeletedUser15643

Guest
Witam o co chodzi z tym paskiem PR jeśli dobrze rozumiem to po 20 godzinach powinno być
20 PR u mnie jest cały czas 10 a gdzie reszta miało być do 99

źle zrozumiałeś zmianę - limit "cogodzinnych" punktów nadal wynosi 10, zmiana dotyczy możliwości jednorazowego zbioru punktów z różnych budynków je dostarczających (perły, bazary, itd.) - teraz można zebrać ich do 99 za jednym zamachem, a przy okazji nie reseetuje sie licznik czasu "normalnych" punktów
 

DeletedUser8110

Guest
Poniżej odpowiedzi na kilka postów oraz szersze wyjaśnienie z mojej strony w temacie dyskusji. Mam nadzieję, że będzie przydatne. :)
Wymieniałem następujące plany Dynamic Tower:

0 / 2 / 1
1 / 2 / 1
1 / 1 / 1

Po wymianie było:



0 / 2 / 1
1 / 2 / 1
1 / 1 / 2


Plany górny środkowy i środkowy (północny i centralny), które wymieniłem na południowo-wschodni (prawy dolny róg) nie zniknęły.
Musiałem ponownie otwierać okienko aby się odświeżyło.
Błąd ten został już zgłoszony do naprawy. Dzięki za zwrócenie uwagi. :)

wyprawy zrobiliscie masakrycznie trudne ale nagrod to juz nie zmieniliscie.
Jesteśmy świadomi, że Gracze nie są zadowoleni z obecnie otrzymywanych nagród i będziemy wprowadzać w tej kwestii zmiany. :)

wstdzę się za Team , który widząć pomysły konstruktywne odwraca głowę , zajmując się bzdurami w postaci upominania graczy oooo np , kulturze wypowiedzi itd , po co wy tam siedzicie ? !
Nie rozumiem porównania doprawdy - wszelkie konstruktywne, ciekawe i możliwe w realizacji pomysły są przekazywane dalej. :) Robimy to równolegle do pilnowania przestrzegania zasad gry - te kwestie nie mają ze sobą związku i zajmują się nimi inne osoby. Są one jednak równie ważne i obu kwestii nie zamierzamy zaniedbywać.

czy team FoE pl , może sie poszczycić konkretnymi propozycjami , które zaistniały w FoE ? coś tam kiedyś Bryft się chwalił , że coś tam coś tam dłubał przy zmianie naliczania rankingu ale oczywiście głowę w piach - cyk ! i cichosza w temacie ;)
to co ? my tu mamy się produkowac jak górnik na przodku a wy macie to w nosie ? i jak jest wasz udział w czymś tam to tez wara nam od informacji w temacie ?
Do naszych zadań należy przekazywanie opinii oraz pomysłów ze strony Graczy, nie mamy bezpośredniego wpływu na to, co faktycznie w grze się pojawi. Wiele opinii oraz pomysłów przedstawionych przez polskich Graczy zostało wprowadzonych do gry. Nie chwalimy się na co dzień konkretami, ponieważ istotny jest jedynie ciągły rozwój gry w dobrym kierunku. Forge of Empires zmienia się niesamowicie z biegiem czasu i dodawana jest masa nowinek, które bardzo często oparte są na pragnieniach naszych Graczy. Jeśli jednak mam podać konkretne przykłady zmian wspominanych przez polską społeczność, które zostały dodane do gry to ze znacznych zmian, które pojawił się w grze stosunkowo niedawno przychodzi mi na myśl chociażby:
  • Wprowadzenie historii skarbca gildyjnego do gry.
  • Zmiana słabych z punktu widzenia Graczy nagród za ukończenie historycznych linii zadań na nagrody wyjątkowe.
  • Ograniczenia wprowadzone w GvG (które były szeroko dyskutowane na naszym forum i mocno się oparliśmy na Waszych wypowiedziach).
  • Zmiany w liczbie punktów rankingowych dawanych przez Perły Architektury, które pociągnęły za sobą przebudowę całego rankingu.
  • Dodanie możliwości Wsparcia innych Graczy przy użyciu jednego przycisku.
  • Wprowadzenie poziomów gildii powyżej 50.
Te kilka przykładów wymyśliłam w przeciągu 5 minut, mogłabym tak wymieniać jeszcze długo. ;) Do tego obecnie trwają prace nad identyfikatorem w Tawernie, przywróceniem wszystkich okien zakończenia poziomu Pereł, ułatwieniem inwestycji znacznych ilości Punktów Rozwoju w Perły Architektury... masa innych ulepszeń czeka w kolejce. :) Tak więc odpowiadając na Twój post @yakiii - jak najbardziej przekazujemy wszelkie uwagi ze strony Graczy i wiele z nich zostaje zrealizowanych. Niestety, nie jest możliwa realizacja wszystkich próśb Graczy, jednak staramy się jak możemy.

Statystyki jednostek
A wracając do tematu aktualizacji do 1.90 oraz zmian w statystykach jednostek - rozumiemy, że początkowo jest to zmiana kłopotliwa, była jednak ona nieunikniona, ponieważ jednostki musiały zostać wcześniej czy później zbalansowane. Działo kinetyczne było po prostu za silne, zaś Gracze narzekali na statystyki jednostek z Arktycznej Przyszłości. Jak najbardziej zależy nam na jak największej ilości szczegółowych informacji jakie konkretnie walki przysparzają najwięcej problemów. @rickyvampire już podał przykład, że z częścią z nich można sobie poradzić przyjmując odpowiednią taktykę, możliwe jednak że coś przegapiliśmy. Dlatego też nie wahajcie się podawać swoich armii atakujących, armii atakowanych, bonusów do obrony/ataku i wyników jakie udało Wam się uzyskać - przeanalizujemy je wspólnie. :)
Obecne statystyki są efektem kilku modyfikacji, które zostały dokonane po przejrzeniu uwag Graczy z serweru beta jednak interesują nas również odczucia Graczy z wszystkich wersji językowych. Czekam więc na jak najwięcej informacji z Waszej strony. :)
 

DeletedUser

Guest
Poniżej odpowiedzi na kilka postów oraz szersze wyjaśnienie z mojej strony w temacie dyskusji. Mam nadzieję, że będzie przydatne. :)

Błąd ten został już zgłoszony do naprawy. Dzięki za zwrócenie uwagi. :)


Jesteśmy świadomi, że Gracze nie są zadowoleni z obecnie otrzymywanych nagród i będziemy wprowadzać w tej kwestii zmiany. :)


Nie rozumiem porównania doprawdy - wszelkie konstruktywne, ciekawe i możliwe w realizacji pomysły są przekazywane dalej. :) Robimy to równolegle do pilnowania przestrzegania zasad gry - te kwestie nie mają ze sobą związku i zajmują się nimi inne osoby. Są one jednak równie ważne i obu kwestii nie zamierzamy zaniedbywać.


Do naszych zadań należy przekazywanie opinii oraz pomysłów ze strony Graczy, nie mamy bezpośredniego wpływu na to, co faktycznie w grze się pojawi. Wiele opinii oraz pomysłów przedstawionych przez polskich Graczy zostało wprowadzonych do gry. Nie chwalimy się na co dzień konkretami, ponieważ istotny jest jedynie ciągły rozwój gry w dobrym kierunku. Forge of Empires zmienia się niesamowicie z biegiem czasu i dodawana jest masa nowinek, które bardzo często oparte są na pragnieniach naszych Graczy. Jeśli jednak mam podać konkretne przykłady zmian wspominanych przez polską społeczność, które zostały dodane do gry to ze znacznych zmian, które pojawił się w grze stosunkowo niedawno przychodzi mi na myśl chociażby:
  • Wprowadzenie historii skarbca gildyjnego do gry.
  • Zmiana słabych z punktu widzenia Graczy nagród za ukończenie historycznych linii zadań na nagrody wyjątkowe.
  • Ograniczenia wprowadzone w GvG (które były szeroko dyskutowane na naszym forum i mocno się oparliśmy na Waszych wypowiedziach).
  • Zmiany w liczbie punktów rankingowych dawanych przez Perły Architektury, które pociągnęły za sobą przebudowę całego rankingu.
  • Dodanie możliwości Wsparcia innych Graczy przy użyciu jednego przycisku.
  • Wprowadzenie poziomów gildii powyżej 50.
Te kilka przykładów wymyśliłam w przeciągu 5 minut, mogłabym tak wymieniać jeszcze długo. ;) Do tego obecnie trwają prace nad identyfikatorem w Tawernie, przywróceniem wszystkich okien zakończenia poziomu Pereł, ułatwieniem inwestycji znacznych ilości Punktów Rozwoju w Perły Architektury... masa innych ulepszeń czeka w kolejce. :) Tak więc odpowiadając na Twój post @yakiii - jak najbardziej przekazujemy wszelkie uwagi ze strony Graczy i wiele z nich zostaje zrealizowanych. Niestety, nie jest możliwa realizacja wszystkich próśb Graczy, jednak staramy się jak możemy.

Statystyki jednostek
A wracając do tematu aktualizacji do 1.90 oraz zmian w statystykach jednostek - rozumiemy, że początkowo jest to zmiana kłopotliwa, była jednak ona nieunikniona, ponieważ jednostki musiały zostać wcześniej czy później zbalansowane. Działo kinetyczne było po prostu za silne, zaś Gracze narzekali na statystyki jednostek z Arktycznej Przyszłości. Jak najbardziej zależy nam na jak największej ilości szczegółowych informacji jakie konkretnie walki przysparzają najwięcej problemów. @rickyvampire już podał przykład, że z częścią z nich można sobie poradzić przyjmując odpowiednią taktykę, możliwe jednak że coś przegapiliśmy. Dlatego też nie wahajcie się podawać swoich armii atakujących, armii atakowanych, bonusów do obrony/ataku i wyników jakie udało Wam się uzyskać - przeanalizujemy je wspólnie. :)
Obecne statystyki są efektem kilku modyfikacji, które zostały dokonane po przejrzeniu uwag Graczy z serweru beta jednak interesują nas również odczucia Graczy z wszystkich wersji językowych. Czekam więc na jak najwięcej informacji z Waszej strony. :)
a może my gracze oczekujemy , że się będziecie chwalili swoim wkładem w rozwój projektu ? przez co morale nas wszystkich może tylko zyskać , owszem nie wszystkie pomysły będą zasługiwały na aplauz , jednak brak takich informacji , że oto my team FoE pl wraz z wami kochani fani gry ! mordki nasze kochane <3 "przepchneliśmy" następujący pomysł / ulepszenie

kurcze ! ja czekam na takie informacje , pokażcie , że kreatywność graczy ma sens , bo wy jak lwy będziecie walczyli o owoce naszej kreatywności i to nie tylko dla serwera pl , to znacznie głębszy sens i ewentualny powód do dumy naszej lokalnej wioski ;)
 

DeletedUser12029

Guest
Jak już jesteśmy przy jednostkach i balansie. Powiem tak... to jest dramat. Nawet nie chcę wchodzić głębiej w temat,bo nie ma sensu. I tak zawsze wiecie lepiej. Trudność wypraw -poziom EXPERT,też pominę milczeniem. Mam natomiast pytanie odnośnie dział plazmowych,a konkretnie ich skuteczności przeciwko jednostce "Rój" Tak mi wychodzi,że 1 jednostka typu Rój jest w stanie położyć mi 8 szt dział plazmowych. Ponieważ jest odporna na atak z dystansu,jak i z kontaktu. Tak ma być,czy jest to błąd?
 
Status
Zamknięty.
Do góry