Dyskusja o wersji 1.90

Status
Zamknięty.

DeletedUser15643

Guest
to w jakich tawernach jest taca na stole ? ups , czyżby przyparafialnych ?:haha:

no raczej tylko w przyparafialnych bywają złocone :haha::

avrnsltanvsupqnihzvxkrtcgkvclmrdrmpulgolckkziobyxllazogojakbyegcodjnfcjzktynfhcgwpocmhcsijswcfxwhbax
 

DeletedUser13695

Guest
skoro zmniejszyliscie bonusy jednostek to teraz powinniscie zrekompensowac graczom zużyte diaxy na odblokowanie slotow ( glownie chodzi o dziala ) bo wiekszosc usuwa te budynki bo staly sie bezuzyteczne.
 

Mikekun

Książę
siemanko

Można powiedzieć że wreszcie udana aktualizacja gdzie zamiast coś ulepszać zaczęto poprawiać. Cieszy mnie zmiana odnośnie punktów rozwoju. Z tym czasem to była istna masakra ;) Dodatkowo mam nadzieję że poprawicie inny denerwujący bug odnośnie wiecznie pokazującej się Historii po powrocie do naszego miasta ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

bareu

Szlachcic zagrodowy
Wszystko fajnie,
tylko po wuj ta wielka niebieska strzałka do eventu przy każdym logowaniu. Tego już nie było!
 

DeletedUser12453

Guest
jak juz mozemy odebrac wiecej pr z wioski to tak trudno było dać też taka możliwość dla paczek ?
a tak dalej dla 2pr zostaje klikanie po 10pr ehhh
 

DeletedUser17232

Guest
Jak zwykle same pozytywne zmiany, ale przydałoby się w końcu wprowadzić poszukiwania skarbów na aplikacje mobilne.
 

DeletedUser4614

Guest
róbcie bonus na 300% i nie marudzicie :p

(wiadomość zawiera lokowanie produktu)
 

DeletedUser1495

Guest
Mam nadzieje ze z nową wersja poprawia działa kinetyczne stzrelające co runde bo sa aktualnie bezuzyteczne a na walkach wypraw woja idzie od groma czy o to chodzilo w zamysle niemcom?
 

bzzzz4

Szlachcic
King aerhur ja ci powiem o co chodziło twórcom teraz każda jednostka jest bezużyteczna a czemy tak zrobili bo teraz traci się dużo jednostek na gvg o wyprawach nie wspomnę tam graniczy z cudem żeby przejść 3 poziom wypraw i czemu traci się teraz dużo jednostek a po to żeby leczyć za diamenty i kupować za diamenty stracone wojsko niestety ale taka jest prawda twórcy chcą aby wszyscy zaczeli kupować diamenty ale kto nie będzie chciał nie kupi i tak po prostu większość będzie grała eko
 

bzzzz4

Szlachcic
tu skasowałem swoją odpowiedż fakt pomyliłem się z tym działęm
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14757

Guest
Artyleria plazmowa nie ignoruje umiejętności obronnych, więc czołg jest na 3 strzały a forteca na 4.
 

bzzzz4

Szlachcic
makskard fakt nie zauważyłem ale tak czy siak straty są ogromne i taka jest prawda jak pisałem wyżej chcą żeby za diamenty leczyć wojsko albo kupować stracone wojsko
 

DeletedUser7795

Guest
Wymieniałem następujące plany Dynamic Tower:

0 / 2 / 1
1 / 2 / 1
1 / 1 / 1

Po wymianie było:



0 / 2 / 1
1 / 2 / 1
1 / 1 / 2


Plany górny środkowy i środkowy (północny i centralny), które wymieniłem na południowo-wschodni (prawy dolny róg) nie zniknęły.
Musiałem ponownie otwierać okienko aby się odświeżyło.
 

DeletedUser14757

Guest
Może i straty będą ogromne (może będą bo nie jestem w arktycznej) ale żadne straty nie są dla mnie staszne :D
 

herde

Baron
III etap wypraw jest teraz trudniejszy, trzeba dobrze wojsko dobierać i raczej nie grać na automacie. Kilka walk przeszedłem wciąż niezastąpionym czołgiem antygrawitacyjnym i łotrami, dwie czy trzy dronem i łotrami. Od 43 konfliktu do końca poradziłem sobie zestawem: 2 fortece, 6 łotrów(tylko 45 przeszedłem dronem i łotrami)
Podsumowując: działa kinetyczne można oddać na złom(a szkoda, bo mam ich ponad 700) :)
 

DeletedUser

Guest
Wymieniałem następujące plany Dynamic Tower:

0 / 2 / 1
1 / 2 / 1
1 / 1 / 1

Po wymianie było:



0 / 2 / 1
1 / 2 / 1
1 / 1 / 2


Plany górny środkowy i środkowy (północny i centralny), które wymieniłem na południowo-wschodni (prawy dolny róg) nie zniknęły.
Musiałem ponownie otwierać okienko aby się odświeżyło.
do supportu pisałeś , podając przykład gracza yakii ?
 

DeletedUser

Guest
III etap wypraw jest teraz trudniejszy, trzeba dobrze wojsko dobierać i raczej nie grać na automacie. Kilka walk przeszedłem wciąż niezastąpionym czołgiem antygrawitacyjnym i łotrami, dwie czy trzy dronem i łotrami. Od 43 konfliktu do końca poradziłem sobie zestawem: 2 fortece, 6 łotrów(tylko 45 przeszedłem dronem i łotrami)
Podsumowując: działa kinetyczne można oddać na złom(a szkoda, bo mam ich ponad 700) :)
potwierdzam , walki sa trudniejsze niż zwykle , świątynia defektów jak nigdy beznadziejna !
 

DeletedUser14403

Guest
To co zrobiliście z wojskiem to jest masakra ,30 razy robiłem już ostatnia walke w wyprawach na 3 poziomie i za cholerę zrobić nie mogę ,dochodzi do tego kilkadziesiąt razy negocjacja w której zawsze zostaje min jedno nietrafione pole ,koszmar w GVG tym wojskiem zdobył bym masę sektorów ,doprowadziliście do tego że wyprawy z tymi nagrodami które są w reliktach są totalnie nieopłacalne .Wyprawy to miała być przyjemność rywalizacji a nie koszmar gdzie gracz traci mnóstwo wojska i towarów za 3000 potencjału ,pisaliście że to gracze na becie pisali aby zmienić % ataku wojska ,proszę napisać którzy to gracze a napisze im że są KRETYNAMI, a wyprawy z nagrodami typu altanka kwiatowa (wygrywana 10 razy ) , 25 towarów lub wieża sygnałowa ,wsadźcie sobie w buty .Wyprawy teraz stały się tylko tworem gdzie tracimy mnóstwo wojska i towarów na który szkoda czasu i zgromadzonych środków ,DNO I 2 METRY MUŁU .
 

DeletedUser

Guest
To co zrobiliście z wojskiem to jest masakra ,30 razy robiłem już ostatnia walke w wyprawach na 3 poziomie i za cholerę zrobić nie mogę ,dochodzi do tego kilkadziesiąt razy negocjacja w której zawsze zostaje min jedno nietrafione pole ,koszmar w GVG tym wojskiem zdobył bym masę sektorów ,doprowadziliście do tego że wyprawy z tymi nagrodami które są w reliktach są totalnie nieopłacalne .Wyprawy to miała być przyjemność rywalizacji a nie koszmar gdzie gracz traci mnóstwo wojska i towarów za 3000 potencjału ,pisaliście że to gracze na becie pisali aby zmienić % ataku wojska ,proszę napisać którzy to gracze a napisze im że są KRETYNAMI, a wyprawy z nagrodami typu altanka kwiatowa (wygrywana 10 razy ) , 25 towarów lub wieża sygnałowa ,wsadźcie sobie w buty .Wyprawy teraz stały się tylko tworem gdzie tracimy mnóstwo wojska i towarów na który szkoda czasu i zgromadzonych środków ,DNO I 2 METRY MUŁU .
świetnie to ujęłeś kolego ! nic dodać , nic ująć
100 % popieram
 

DeletedUser14403

Guest
Dodam jeszcze krótko, że mam bonus do ataku 127 % ,specjalnie za 8.000 srebrników kupiłem +30 % w tawernie co razem daje bonus 157 % ,pytam się obsługi gry JAKI TRZEBA MIEĆ DO CHOLERY BONUS DO ATAKU ABY ZAKOŃCZYĆ WYPRAWY ? szlag mnie trafia ,koniec z wyprawami ,mam tego dziadowania dość ,moze o to właśnie chodziło .
 
Status
Zamknięty.
Do góry