Czwarty poziom trudności w wyprawach gildyjnych - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8110
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16730

Guest
Miałem w zamiarze abyście rozumieli to zdanie w sensie, jeśli dla danej osoby wartość nagród jest za niska w stosunku do wkładu pracy i wkładu ekonomicznego to nich sobie odpuści ten poziom i zacznie go robić dopiero kiedy już tak nie będzie.

Tyle, że większości ( w tym mnie) chodzi o to, że nagrody na 4 etapie są momentami słabe w porównaniu do poziomu. Inaczej ujmując, każda nagroda ma swoją wartość, są mniej i więcej przydatne. Na 4 poziomie są właśnie mniej wartościowe. I nie ma tutaj znaczenia kto jak sobie z tym radzi bo to jest indywidualne i subiektywne. Obiektywna jest natomiast przydatność nagród.

I dlatego właśnie
jeśli dla ciebie w całokształcie opłaca ci się go robić to nie powinieneś narzekać na nagrody.
nie jest to prawdą, bo to moja sprawa co mi się opłaca, a co nie. Czy już to ogarnąłem żeby mieć łatwo czy jeszcze nie. Jeśli będę patrzył na całość przez swój pryzmat to będzie to zakrawało na megalomanię.
A zwyczajnie jeśli coś ma różne stopnie trudności to nagrody są adekwatne do tych stopni. Na łatwiejszych levelach są słabsze, na trudniejszych lepsze. Tak to w normalnych i logicznych zasadach działa, że nie daje się śmieci za wysokie levele.


Właśnie że mogą być dla gildii i są dla każdego kto tak uważa i to że takich osób jest 5 czy 500 w cale nie dowodzi że tak nie jest.

Wyrwałeś cytat z kontekstu. Oczywiście, że może być dla gildii, ale nie może być przede wszystkim dla gildii dedykowane.
 

DeletedUser15836

Guest
Uważasz, że nie są wyprawy przede wszystkim gildiom dedykowane? Dobrze rozumiem? ;) Czy przez późną porę nie myślę?
 

DeletedUser16730

Guest
Uważasz, że nie są wyprawy przede wszystkim gildiom dedykowane? Dobrze rozumiem?

Nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie, ale zapytam. Jeśli nie będzie nagród indywidualnych to ile osób w nich weźmie udział?

Oczywiście napisać sobie można wszystko i równie dobrze Unimil może twierdzić, że jego produkty są dekoracjami przyjęć urodzinowych. I pewnie taki sam odsetek klientów używałby wtedy w obu przypadkach produktu zgodnie z tym co twierdzi producent.
 

DeletedUser16512

Guest
@mismen takie małe porównanie,ale myślę że trafne. Gdzieś na początku drugiego poziomu wypraw,do wygrania była wieża zwycięstwa. Jak na ten poziom wypraw nagroda powiedzmy ok. Ale co ciekawe,ta sama wieża pojawia się też jako nagroda w połowie 4 poziomu wypraw. Ta sama nagroda,za konflikty dużo,dużo bardziej skomplikowany. Nie mówię tu już o paczkach monet czy młotkow,które są poprostu śmieszne jako nagrody na tym poziomie. Skoro poziom trudności idzie w górę,to i nagrody powinny iść adekwatnie w górę,a jak pokazałem na przykładzie,niestety nie idą.
 

DeletedUser13672

Guest
Pamięta ktoś bonusy obronne w postępowej 4 etapu? Wypraw
 

DeletedUser17290

Guest
oj ludzie
źle patrzycie na te nagrody
w czwartym poziomie nagrodami (tylko dla graczy już o gildii nie wspominając)
jest szansa na trafienie większej ilości reliktów, szczególnie dla osób z dużą świątynią reliktów,
diasy, które pozyskuje się głównie z:
1. eventów kilku na rok
2. zadań liniowych (te misje można zaliczyć tylko raz)
3. zadania powtarzalne (szansa po prostu nikła nagroda i tak prawie żadna)
4. z fontann (szansa po prostu nikła nagroda i tak prawie żadna)
5. bank nasion
6. wyprawy
każdy chcę jak najszybciej pozyskać diamenty bo nawet po zrobieniu wszystkich zadań liniowych brakuje ich bardzo dużo na odblokowanie wszystkich terenów
no i przede wszystkim w ostatnim konflikcie jest szansa na na prawdę dobre budynki, i reszta poziomu nie ma znaczenia, jak chcesz grać dla nagrody to grasz po to aby dostać właśnie tą upatrzoną nagrodę
(reszta nagrud to tylko w miarę marna nagroda pocieszenia jeśli nie uda się zdobyć tej ostatniej)

Na łatwiejszych levelach są słabsze, na trudniejszych lepsze.
no a na niższych poziomach masz też tak duże szanse na diasy i święte obserwatorium ?

jak by nie było nagród prywatnych za wyprawy to najlepsze gildie robiły by je i tak
a pozostałe decydowały by czy wolą towary poświęcać na GvG czy na wyprawy, tak czy siak by funkcjonowały i dalej nie były by dla każdego
 

DeletedUser16730

Guest
no a na niższych poziomach masz też tak duże szanse na diasy i święte obserwatorium ?

Niespecjalnie rozumiem co mi chcesz tym przekazać. Poza tym za dużo piszesz o diamentach, a właściwie tylko o diamentach. Nie dla wszystkich ciułanie diamentów w wyprawach jest najważniejsze w tej grze.

jak by nie było nagród prywatnych za wyprawy to najlepsze gildie robiły by je i tak
a pozostałe decydowały by czy wolą towary poświęcać na GvG czy na wyprawy, tak czy siak by funkcjonowały i dalej nie były by dla każdego

Jakby babcia stała na głowie to by była skarbonką. Jest tak jak jest teraz, a tak jak jest nie jest dla gildii skierowane. Jakby nie było nagród indywidualnych to by było.
 

DeletedUser19788

Guest
Odgrzeję trochę kotleta,
czy mogę prosić support lub kogoś wtajemniczonego o odpowiedz na pytanie:
Czy nagroda za skończenie 4 poziomu jest losowana ? i czy przypadkiem coś w algorytmie się nie zepsuło ?
- ponieważ obecnie jest czwarty tydzień rzędu gdzie nagrodą jest :
Fontanna Młodości
lub
zestaw renowacji

To nie jest tylko moje spostrzeżenie dużo osób w gildii ma podobnie

rzecz się dzieje na świecie "Greifental"- jeśli to coś pomoże.

Dziękuję :)
 

DeletedUser19777

Guest
Odgrzeję trochę kotleta,
czy mogę prosić support lub kogoś wtajemniczonego o odpowiedz na pytanie:
Czy nagroda za skończenie 4 poziomu jest losowana ? i czy przypadkiem coś w algorytmie się nie zepsuło ?
- ponieważ obecnie jest czwarty tydzień rzędu gdzie nagrodą jest :
Fontanna Młodości
lub
zestaw renowacji

To nie jest tylko moje spostrzeżenie dużo osób w gildii ma podobnie

rzecz się dzieje na świecie "Greifental"- jeśli to coś pomoże.

Dziękuję :)
na E tez kolejny tydzien ta sama nagroda, to nie blad, raczej po prostu pech :)
 

DeletedUser15836

Guest
Zdaje się, że na danym świecie w danym tygodniu są identyczne.
 

n3rvous

Szlachcic zagrodowy
B - coś tam/obserwatorium
E - zestaw do renowacji/fontanna
F - zestaw do renowacji/fontanna
G - zestaw do renowacji/fontanna
H - przechowaj budynek/fontanna

:D

I z tego co rozmawiałem z innymi to nagrody za ostatni konflikt są takie same dla wszystkich na danym świecie.

Wiec ta Pani się myliła.
 
Do góry