Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Madderddin

Szlachcic
Trzeba zrobić 10/11 miast aby zrobić 325 zadań, rozłożenie kierowników 4422221 , dwa dni na miasto o ile wystarczy waluty z wydarzenia to przy trochę bardziej intensywnej grze jest to do zrobienia.
Podniesienie na zwykły poziom to 225 zadań nawet dla mniej aktywnych graczy jest do zrobienia.
 
325 na linii zadań.
Zmieniony jest balans minigry w miastach, dłużej trwa ich zrobienie.
Jednak nie jest tak źle... W rezultacie zrobienie miasta trwa nieco krócej, ok. 21 - 22h.
Na 100% jednak zmienią balans bo na tą chwilę otwieranie Rzeźnika / Fajerwerków nie ma sensu, nic kompletnie nie daje.
U mnie kierowniki to 4411110, chyba że zadanie wymusza podniesienie.
Tutaj przewodnik od Mooingcat:

Na tą chwilę działa bardzo dobrze, ale pewnie będzie zmieniony.

wiemy już o tej perle nowoepokowej coś? :)
Nic nowego, cisza...
 

Borisel

Hrabia
Jeśli dobrze wyczytałem nowe perły potrzebują towarów i kasy powyżej 10 lvl . A co potrzeba do 10 lvl ? Plany ?
 

sanyo

Szlachcic zagrodowy
Czyli jeszcze nic nie wiadomo jakie bonusy (o ile w ogóle :]) daje nowa perła?

W tej Epoce zostaną wprowadzone trzy nowe Perły Budowli, każda o rozmiarze 4x4 i z następującymi ulepszeniami:

Saturn VI Gate PEGASUS (4x4)Saturn VI Gate CENTAURUS (4x4)Saturn VI Gate HYDRA (4x4)
Space_GreatBuilding_03_4k%20Kopie.png
Space_GreatBuilding_02_4k%20Kopie.png
Space_GreatBuilding_01_4k%20Kopie.png
  • Wzmocnienie obrony miasta
  • Punkty rozwoju
  • Wzmocnienie armii atakującej
  • Towary Gildii
  • Atakowanie i obrona armii Atak i obrona Atak
  • Dobra
 

hddk

Hrabia
Jeśli dobrze wyczytałem nowe perły potrzebują towarów i kasy powyżej 10 lvl . A co potrzeba do 10 lvl ? Plany ?

Mało konkretnie to opisali w ogłoszeniu, ale w wątku z komentarzami doprecyzowano: "You still need one set of blueprints for every levelup. The goods and coins are now needed in addition." Czyli jak rozumiem, 1-10 normalnie zestaw planów, ale powyżej lvl 10 prócz planów dodatkowo surka Tytanowa...
 
Ostatnia edycja:

Bezio95

Baronet
60/80/100 każdego towaru i 3/4/5 milonów monet i wzrasta o tą kwotę startową co poziom czyli Hydra startuje na 11 poziomie po 100 towaru i 5 milonów monet, 12 poziom to po 200 towaru i 10kk monet. Tanio nie będzie.
 
Osoby, które grają od czasów kiedy dinozaury się ganiały po podwórku raczej tego tak mocno nie odczują :p ja osobiście gram 2 lata i jak przyjdzie mi już wydawać po kilkadziesiąt milionów na poziom, to monetki szybko się rozejdą. Nie narzekam absolutnie, bo moim zdaniem jest to kolejny krok w stronę "uzdatnienia" kolejnego zasobu w grze. Stwierdzam tylko fakt. Niemniej jednak uważam to za krok w dobrą stronę.
 

Bezio95

Baronet
I tak monety nie będą ograniczeniem przy tych perłach a towary(a dokładniej ogromne ilości towarów), więc każda osoba która jest w wyższych epokach ma zapasy na poziomie 30-50G czyli wystarczy na 3 perły do 80 poziomu.
 
Do góry