Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
ale koszt czego ? złota ? młotków ??
zgadnijmy, do rozwoju ponad 10 lvl potrzeba planów, towarów i monet

Czego może być potrzeba miliardy....

Nie bedziemy kazdego posta tworzyć pisząc wszystko od zera. Minim wysiłku trzeba włożyc - chociażby przeczytać link dotyczacy nowej epoki, albo przejrzeć wcześniejsze komentarze w tym zakresie.
 

piotresz

Hrabia
Dołożyłeś do pieca :haha:
A tak z pewną nieśmiałością moje spostrzeżenia:
- mapa - do zrobienia na szybko w 2-3 godziny wykupując przyspieszenia po 50 diamentów, zrobiłem całość Szybowcami z Jowisza przy parametrach w ataku 1700/1300
- drzewo technologii + zadania Tytanowe - dzisiaj skończyłem wiec robiłem niecałe trzy tygodnie.
- perły - są trzy ale jeszcze nie postawiłem więc się nie wypowiem jak to jest z kosztami bo ważniejsza dla mnie była technologia i tam szły towary ale plany w międzyczasie skompletowałem więc teraz zbieram na perły a potrzebujemy na start łącznie aż po 7500 sztuk z każdego rodzaju towaru = sporo.
- towary głównie z budynków eventowych, te maksymalne podłączone do BG + trochę wymian na targowisku. ponieważ nastawiłem się na robienie drzewka i zadań to nie wpadały towary z powtarzalnych, teraz będzie łatwiej, Chateau zrobi swoje.
- armia - na razie cały czas walczę Jowiszem, robię nim 10 stacji WG, wciąż szukam najepszej kombinacji wojska z Tytana.
- zadania powtarzalne - w zasadzie te same co w Jowiszu ale trudniejsze np. było wydaj 400 srebrników, teraz wydaj 1000; zbierz 4 wydarzenia losowe - teraz zbierz 8; zwerbuj 5 jednostek - teraz 10 itd.
- diamenty -do zdobycia z zadań linii głównej (60 zadań) i bocznej (45), wpadło mi prawie 3000 diamentów
- trzeba uważać ze zmianą epoki, zwłaszcza jeśli WG robi się negami, więc najpierw kończymy WG a dopiero potem lecimy na Tytana, omijamy pułapkę braku towarów z Tytana do negocjacji
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
zwłaszcza jeśli WG robi się negami, więc najpierw kończymy WG a dopiero potem lecimy na Tytana, omijamy pułapkę braku towarów z Tytana do negocjacji
W tym zakresie coś się zmieniło? Jeżeli mnie pamięć nie myli, to wymagania WG pozostawały zgodne z epoką w jakiej rozpoczęliśmy edycję. Zmiana epoki we wtorek po 8:00 dawała najwięcej czasu na przygotowanie się do pierwszej w nowej epoce.
 

piotresz

Hrabia
W tym zakresie coś się zmieniło? Jeżeli mnie pamięć nie myli, to wymagania WG pozostawały zgodne z epoką w jakiej rozpoczęliśmy edycję. Zmiana epoki we wtorek po 8:00 dawała najwięcej czasu na przygotowanie się do pierwszej w nowej epoce.
Może masz rację, wolałem na wszelki wypadek nie sprawdzać na żywo i robic sobie problemy dlatego szybko zrobiłem WG jeszcze na Jowiszu
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
W tym zakresie coś się zmieniło? Jeżeli mnie pamięć nie myli, to wymagania WG pozostawały zgodne z epoką w jakiej rozpoczęliśmy edycję. Zmiana epoki we wtorek po 8:00 dawała najwięcej czasu na przygotowanie się do pierwszej w nowej epoce.
100% tak jest
Ale
Jowisz wszedł w Poniedziałek - stąd takie podejście. Zawsze epoka była w czwartek po starcie GPC. Jowisz był wyjątkiem - wszedł w poniedziałek
 

piotresz

Hrabia
Na to wygląda bo w zakończonym Fellowship też już były dwie płatne
Ta gierka eventowa jest wzorowana na tej z któregoś z poprzednich eventów

Gierka.png
 

Auraya

Hrabia
oczopląsu idzie dostać. wygląda na to że jeszcze tylko patryk... tfu fellowship będzie w klimacie, a potem już zbyt cukierkowo

kurort egejski jest za to prześliczny i daje powiew świeżości... obecnie z wiatrakiem na razie tylko się komponuje, ale może ktos jeszcze zdecyduje się przeskórkować opactwo... ciekawi też brak konieczności drogi
 

piotresz

Hrabia
oczopląsu idzie dostać. wygląda na to że jeszcze tylko patryk... tfu fellowship będzie w klimacie, a potem już zbyt cukierkowo

kurort egejski jest za to prześliczny i daje powiew świeżości... obecnie z wiatrakiem na razie tylko się komponuje, ale może ktos jeszcze zdecyduje się przeskórkować opactwo... ciekawi też brak konieczności drogi
To prawda, budynki prezentują się fantastycznie
Za to wraca normalna linia zadań, bez durnych portretów

linia.png
 
Do góry