Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Auraya

Hrabia
Testy A/B przyspieszenia epok - żelazo - kolonialna
z tego, co widziałam to przesunęli niektóre moduły. wymuszają tym samym awans, np. żeby odblokować osadę trzeba być we wczesnym a antykwariusz w rozkwicie dopiero? koczownicy w żelazie będą niepocieszeni
ktoś słusznie zauważył, że bardziej by się przydało przyspieszyć oceaniczną
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
z tego, co widziałam to przesunęli niektóre moduły. wymuszają tym samym awans, np. żeby odblokować osadę trzeba być we wczesnym a antykwariusz w rozkwicie dopiero? koczownicy w żelazie będą niepocieszeni
ktoś słusznie zauważył, że bardziej by się przydało przyspieszyć oceaniczną
xDDDD przyspieszyć oceaniczną. he he
nowa epoka wychodzi 1 rok + i po co je przyspieszac? Uwielbiam tą krótkowzroczność


w tych startowych epokach zmniejszyli koszta badań, czas ybudwy budynków, czasy rekrutacji etc.
Zachęcają by ludzie szli dalej od razu a nie wegetowali w niskich
 

Marik

Książę
No tak czemu gracze mają wegetować w niskich epokach skoro mogą to robić w Jowiszu czy Tytanie, czekając rok lub dłużej na kolejną epokę? Epoka nie ma znaczenia, tylko to jak ktoś gra. Zobaczcie sobie miasta ludzi w przyszłości i wyżej, to zobaczycie co to naprawdę oznacza wegetować. Hipokryzją jest myślenie że zabranie osad, handlarza i wieży pvp wyciągnie ludzi z takiego żelaza.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
i to jest wlasnie krotkowzroczne. co z tego, ze szybko awansujesz w epokach, skoro nie zdazysz zbudowac solidnej premii do ataku / obrony?
nie, w EP masz na to szmat czasu, a nawet z atakiem 0 zrobisz tam więcej niż w jakiejs jesieni czy rozkwicie.
Wiesz, umiem w to grać, sam zmarnowałem szmat czasu w jesieni-postępie-współczesności i po stokroć żałuje każdego miesiąca tam spędzonego.
Postawić Arke, Castel i PC, towary z gildii na epoke i pruć do EP
 

Auraya

Hrabia
jak ktos sie zderzy ze sciana w postaci tempa rozwoju po tych 6 epokach to nie wiem czy bedzie mu sie chcialo isc do ep
 
Chodzą słuchy, że nastąpią także zmiany w zadaniach linii głównej, co w płynie na brak możliwości pozyskania (lub bardzo utrudnione) jednostek z epoki wyższej niż nasza. Zdaje się, że Inno kombinuje jak zachęcić graczy do przesuwania się w epokach do przodu, tylko może się okazać, że efekt będzie tylko tymczasowy. Uproszczenie technologii wepchnie graczy w pułapkę, w której słabi militarnie nie poradzą sobie z presją gildii na walki i padać będą łupem zadomowionych w swoich epokach sąsiadów. O towarach już chyba nie wspomnę. Nowa epoka też rozczarowuje ,jak do tej pory, pod względem militarnym więc ja poczekam jeszcze w okopach cywilizacyjnego rozwoju na rozwój wypadków.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Chodzą słuchy, że nastąpią także zmiany w zadaniach linii głównej, co w płynie na brak możliwości pozyskania (lub bardzo utrudnione) jednostek z epoki wyższej niż nasza. Zdaje się, że Inno kombinuje jak zachęcić graczy do przesuwania się w epokach do przodu, tylko może się okazać, że efekt będzie tylko tymczasowy. Uproszczenie technologii wepchnie graczy w pułapkę, w której słabi militarnie nie poradzą sobie z presją gildii na walki i padać będą łupem zadomowionych w swoich epokach sąsiadów. O towarach już chyba nie wspomnę. Nowa epoka też rozczarowuje ,jak do tej pory, pod względem militarnym więc ja poczekam jeszcze w okopach cywilizacyjnego rozwoju na rozwój wypadków.
będą leciec do Ep i bedą życ jak pączki w masle, akurat dobry kierunek nawet z zerowym atakiem.
 

Auraya

Hrabia
o ile mnie pamięć nie myli - kiedyś już były nagrody za codzienne logowanie i zostały one zastąpione incydentami w mieście... czyżby skrzynki z reklamami się nie sprawdziły?
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
o ile mnie pamięć nie myli - kiedyś już były nagrody za codzienne logowanie i zostały one zastąpione incydentami w mieście... czyżby skrzynki z reklamami się nie sprawdziły?
A Forge Plus się sprawdził? Od czasu jak to wprowadzili, to widziałem to coś w użyciu (a widać w postaci ramki wokół portretu) DWA razy!
Ani cena, ani zawartość nie jest atrakcyjna. Moim zdaniem, zwolnili z IG, nie te osoby co trzeba.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
W skrocie co sie ostatnio dzieje na becie:

Glowny CM Bety zadał pytanie - co gracze by chcieli by można było zastąpić gvg - co prawda mówił że to jego prywatny temat by poznać opinie, ale jakos miesiąc później pojawił się spojler gildyjnych rajdów
Saving Jar - university - tu nie wiadomo co to, różne wersje, tylko grafiki i opisy grafik, nie wiadomo czy to nie są bonusy za złotówki, ale ciężko powiedzieć,
Nowa epoka - wstępne grafiki drzewka badań
zmiany na GPC - jakies grafiki budynków, rózne ich poziomy
rajdy gildyjne - grafiki surowców i podejsc (jak w WG), wygląda ze to moze byc cos, ze członkowie walczą zdobywając jakies surowce i coś wspólnie sie gdzies wydaje, tak wstępnie z opisów mozna wywnioskowac.
Dodane nagrody dzienne za logowanie
Nowy wygląd UI gry
 
Nagrody za logowanie już na test serwerze. Foe test Zrzut ekranu 2023-08-04 104452.png
 

Załączniki

  • Foe test Zrzut ekranu 2.png
    Foe test Zrzut ekranu 2.png
    131 KB · Wyświetlenia: 70
  • Foe test Zrzut ekranu 1.png
    Foe test Zrzut ekranu 1.png
    121,5 KB · Wyświetlenia: 67
  • Foe test Zrzut ekranu 4.png
    Foe test Zrzut ekranu 4.png
    107,1 KB · Wyświetlenia: 63
  • Foe test Zrzut ekranu 3.png
    Foe test Zrzut ekranu 3.png
    153,7 KB · Wyświetlenia: 70

ucel

Baron
Czy to tylko moje prywatne odczucie, czy te nagrody sa jakies... takie sobie?
Scena albo zestaw stodoly po miesiacu codziennych logowan? Really?
 

Bezio95

Baronet
Czy to tylko moje prywatne odczucie, czy te nagrody sa jakies... takie sobie?
Scena albo zestaw stodoly po miesiacu codziennych logowan? Really?
Z drugiej strony to jest tylko potwierdzenie nagrody codziennie jak się logujesz, w wieży pvp musisz jeszcze powalczyć a nagrody gorsze.
 

Borisel

Hrabia
A jestem ciekaw - czy w tych nagrodach są diaxy ? Bo stwierdzam , że nagroda w postaci 1000 diaxów za 28 dzień nieprzerwanego logowania to byłby sztos i zachęciłby ludzi do częstego wchodzenia na swoje konta . A te skrzynki takie sobie - chyba tylko pr i towary są jakkolwiek warte .
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A jestem ciekaw - czy w tych nagrodach są diaxy ? Bo stwierdzam , że nagroda w postaci 1000 diaxów za 28 dzień nieprzerwanego logowania to byłby sztos i zachęciłby ludzi do częstego wchodzenia na swoje konta . A te skrzynki takie sobie - chyba tylko pr i towary są jakkolwiek warte .
12k diaxow rocznie? ;D hehe
x 10 światów

120 tysięcy darmowych diaxów na konto :DDD no no :D
 

Borisel

Hrabia
Pomarzyć można - i tak to się nie ziści . Niech będzie 500 diaxów - to chociaż 6k na jedno konto pójdzie , nie będę wybredny . Tak mnie inno rozpasało przez te 11 lat , że mogę mieć wymagania .

EDIT: Jestem ciekaw czy to zadziała , w końcu z tym kapitanem i jego licznikiem też miało zadziałać
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Wydaje mi się, że starych graczy nic nie zachęci do zmiany częstotliwości logowania. Jest za to szansa, że nowi gracze zauważą sens codziennego odwiedzania swojego miasta. ;)
 
Do góry