Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia
Teraz ruszyły posty by wywalić uszkodzone jednostki na koniec bo w tej chwili pojawiają się obok/za zgrupowanymi jednostkami tego samego typu, co znacząco obniża przydatność grupowania skoro i tak trzeba przewijać uszkodzone by wyświetlić następną grupę.


Screenshot_80.png
 

hddk

Hrabia
Dokładnie tak. Po zmianach muszę i tak kliknąć/przesunąć pasek, bo ranne jednostki spychają stosy, ale tym razem muszę trafić konkretnie w jedno okienko ze stosem zdrowych łotrów, a nie grupę 20 zdrowych łotrów. Nie pierwszy przykład, że programiści FoE nie grają w FoE :haha:
 
Ostatnia edycja:

Yasioo77

Szlachcic
Dokładnie tak. Po zmianach muszę i tak kliknąć/przesunąć pasek, bo ranne jednostki spychają stosy, ale tym razem muszę trafić konkretnie w jedno okienko ze stosem zdrowych łotrów, a nie grupę 20 zdrowych łotrów. Nie pierwszy przykład, że programiści FoE nie grają w FoE :haha:
echhh 5 etap za trudny, teraz klikniecie w 1 okienko za trudne. to rozdzielczość zmień będzie łatwiej. No ręce opadają wszystko źle.
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
echhh 5 etap za trudny, teraz klikniecie w 1 okienko za trudne. to rozdzielczość zmień będzie łatwiej. No ręce opadają wszystko źle.
akurat tu z tymi narzekaniami się mega zgodzę. W domyśle to miało wyglądać tak, że otwierasz panel armii i widzisz OD RAZU wszystkie jednostki.
Ranne powinny być "na dole stosu" i powinna być max 1 ikonka każdej jednostki.

IG niestety uważa, że rannych nie da się stackować i niestety dało je obok... czyli jak się używa 1 jednostki. To i tak w walce będziesz musiał pierw kliknąć "kategorie" - lekkozbrojne i dopiero łotry.... nie o to w tym chodziło.
 
Też się zgadzam z tymi narzekaniami, wstawianie uszkodzonych jednostek zaraz za stosem znacząco obniża przydatność stosów.
Uszkodzone nie muszą / nie powinny być stackowane, tylko wywalone na koniec.
Jeśli ktoś ma chęć uleczyć za diamenty pojedyncze jednostki, stackowanie znacząco to utrudni.
 

Borisel

Hrabia
Specjalnie dali te uszkodzone jednostki na początek - trzeba je leczyć za diaxy . A nuż ktoś kliknie przypadkiem - i zarobek będzie . Ale jest progres - po 11 latach gry wreszcie dodali to . Hip hip hurra ...
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jak zawsze, mieli szansę pozbyć się wyświetlania chorych jednostek o ile są w dyspozycji zdrowe, ale niestety nie skorzystali z niej, na szczęście można to wyłączyć.
1682101039157.png


A wystarczy chore wstawić na koniec stosu, jak zabraknie zdrowych to zaczną się pojawiać w kolejności malejącego zdrowia.
Wiem zbyt dużo wymagam. Może za następne 11 lat?
 

Arisei

Baron
Teraz ruszyły posty by wywalić uszkodzone jednostki na koniec bo w tej chwili pojawiają się obok/za zgrupowanymi jednostkami tego samego typu, co znacząco obniża przydatność grupowania skoro i tak trzeba przewijać uszkodzone by wyświetlić następną grupę.


View attachment 7379
oj tam oj tam, mi akurat nie przeszkadza
ja tylko dodaje kolejne jednostki jak poprzednie zgina xD
wiec dla mnie zmiana super
 

ucel

Baron
Praktycznie polowa letniego eventu na becie za nami i powiedziec, ze biednie to wyglada, to jakby nic nie powiedziec. Najpierw plusy:
+ nagroda glowna - ladnie sie dopasuje do nagrod z poprzednich lat a i statystyki tez niczego sobie. Powinno dac sie ja bez problemu zgarnac (ze zlotym upgradem juz gorzej)
+ nagrody dzienne 1x1 - produkuja nowe butelki i zapewniaja niebieskie bonusy

Niestety minusow jest o wiele wiecej
- mechanika z zimowego eventu (RNG RULEZ!!!)
- biedne nagrody dzienne (ale i tak na nie nie traficie, bo patrz wyzej)
- nagrody w skarbonce. Ja i tak nie kupuje, ale w mojej pelnej skarbonce za 3000 diaxow mam: 3x25PR, zakoncz prod. spec, epicki pakiet, 1 fragment klucza (z 4), 5 fragmentow zlotej aktualizacji nagrody glownej i 1x 200% def dla atakujacej armii. I bynajmniej wybieralem te lepsze nagrody...
- kalendarz - nagroda z kalendarza jest niezla, ale przygotujcie sie na mase diamentow do wydania, bo patrz pkt. 1
- dublony ze smieci - 2 tygodnie za nami, a ja trafilem 1 raz - 5 sztuk, gdzie otwarcie kratki kosztuje 10

Moje wrazenie jest takie, ze albo event pojdzie do poprawy, albo od czerwca czeka nas znowu fala hejtu i narzekania.
 

piotresz

Hrabia
Praktycznie polowa letniego eventu na becie za nami i powiedziec, ze biednie to wyglada, to jakby nic nie powiedziec. Najpierw plusy:
+ nagroda glowna - ladnie sie dopasuje do nagrod z poprzednich lat a i statystyki tez niczego sobie. Powinno dac sie ja bez problemu zgarnac (ze zlotym upgradem juz gorzej)
+ nagrody dzienne 1x1 - produkuja nowe butelki i zapewniaja niebieskie bonusy

Niestety minusow jest o wiele wiecej
- mechanika z zimowego eventu (RNG RULEZ!!!)
- biedne nagrody dzienne (ale i tak na nie nie traficie, bo patrz wyzej)
- nagrody w skarbonce. Ja i tak nie kupuje, ale w mojej pelnej skarbonce za 3000 diaxow mam: 3x25PR, zakoncz prod. spec, epicki pakiet, 1 fragment klucza (z 4), 5 fragmentow zlotej aktualizacji nagrody glownej i 1x 200% def dla atakujacej armii. I bynajmniej wybieralem te lepsze nagrody...
- kalendarz - nagroda z kalendarza jest niezla, ale przygotujcie sie na mase diamentow do wydania, bo patrz pkt. 1
- dublony ze smieci - 2 tygodnie za nami, a ja trafilem 1 raz - 5 sztuk, gdzie otwarcie kratki kosztuje 10

Moje wrazenie jest takie, ze albo event pojdzie do poprawy, albo od czerwca czeka nas znowu fala hejtu i narzekania.
Co do kalendarza to ja akurat jest zaskoczony pozytywnie, u mnie to wygląda na razie wręcz niesamowicie.
Ale nie sądzę żeby bez diamentów udało się otworzyć komplet.
Trzy razy trafiłem kalendarz przy odkrywaniu planszy, pozostałe poskładałem z kawałków z nagród dziennych.
Przede wszystkim zmniejszono ilość wymaganych kawałków do 4 sztuk więc ciut łatwiej niż wcześniej kiedy było 5.
Dublonów znalazłem dotychczas 17 sztuk
Kalendarz.png
 
Co do kalendarza to ja akurat jest zaskoczony pozytywnie, u mnie to wygląda na razie wręcz niesamowicie.
Ale nie sądzę żeby bez diamentów udało się otworzyć komplet.
Trzy razy trafiłem kalendarz przy odkrywaniu planszy, pozostałe poskładałem z kawałków z nagród dziennych.
Przede wszystkim zmniejszono ilość wymaganych kawałków do 4 sztuk więc ciut łatwiej niż wcześniej kiedy było 5.
Dublonów znalazłem dotychczas 17 sztuk
View attachment 7387
Może powinieneś rozważyć zagranie w Lotto? Szczęściarz... ;)
 

ucel

Baron
My tu gadu gadu, a od jutra na becie w tawernie bedzie mozna wykupic niebieski bonus do ataku. Czy mi sie wydaje, czy to jest pierwsza zmiana w sklepie tawerny od jej wprowadzenia?
 
Jeszcze nie weszła aktualizacja. Trzeba sprawdzić po południu.

Niestety, falszywy alarm :(
Racja, fałszywy.
Zmienili tylko ikonę w dymku do Rajskiej Róży bo była z monetami, których nie produkuje.
Została zastąpiona ikoną niebieskich mieczy, zgodnie z bonusem do ataku armii obronnej który daje.
 
Do góry