Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

hddk

Hrabia
Walczy się, ale bonusy do ataku i obrony z miasta nie działają tam. Łotrów też nie ma. Jednostek niezależnych dostaje się 10 na start, potem chyba trzeba będzie mieć koszary każdego rodzaju z odblokowanymi slotami. Walki są 3 dziennie, o różnym poziomie trudności, im trudniejsza tym więcej waluty do produkcji surki można zgarnąć.

Nagroda główna: 3x4, 6 poziomów, 8 PR, 8 losowych jednostek, 25 towarów do skarbca.
Nagroda z puzzli za czas: 2x2, 4 poziomy, 2 PR, +6% obrony armii atakującej, 4 towary
 

Azulena

Baron
Osada Egipt - widzę z tego czym się podzielili tutaj Gracze z Bety, że ten Egipt zdecydowanie nie dla mnie.

Poza tym... płatne drogi w osadach.

Będę wdzięczna za informację, czy to jest tylko w tym .... Egipcie, czy aktualizacja we wszystkich osadach???
 

hddk

Hrabia
No raczej nie, bo bez walk nie zdobędzie się waluty do produkcji surek. W Egipcie monety są tylko do budowy dróg, odblokowania slotów w koszarach i produkcji wojska.

Płatne drogi wprowadzili we wszystkich osadach. Na Becie oczywiście odzew jest mega negatywny, bo o ile w Egipcie nie jest to tak uciążliwe, o tyle w Wikingach i Japończykach jak najbardziej i nie rekompensuje tego kilkaset monet z Ratusza. Inno chce wymusić na graczach zmianę sposobu rozgrywki, żeby nie usuwali masowo dróg i nie stawiali hurtem budynków do dyplomacji, żeby odblokować szybko techno. Poniżej link do tego ogłoszenia, z pokrętnym tłumaczeniem:

 

Von Grun

Wicehrabia
Plus tego wszystkiego jest taki, że nagrody z Egiptu nie są warte poświęconego czasu, więc można śmiało sobie pograć w sapera/iść na spacer/ugotować obiad itp. zamiast marnować czas w Egipcie
 

hddk

Hrabia
Akurat statystyki głównej nagrody mogą zmienić kilkoma kliknięciami :) Drzewko Wikingów też było takie sobie, a nagle dostało 30% do ataku :) Co nie zmienia faktu, że będzie to czasochłonne.
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
@Von Grun
Zawsze możesz budować na zmianę każdą dostępną Osadę kulturową - nikt nie zmusza do budowania jednej wiele razy z rzędu. Ewentualnie możesz robić sobie przerwy między kolejnymi Osadami, bądź po ukończeniu zadań, nie odbierać nagrody, tylko budować sobie dalej - tylko wówczas główne miasto nie dostanie żadnych profitów aż nie zdecydujesz się ukończyć budowy Osady.
Takie urozmaicenie może pomóc w zachowaniu treści żołądka w sobie.

Każde ukończenie Osady kulturowej daje bonus do głównego miasta - w postaci nagrody za ukończenie. Pozostawienie wioski na stałe uniemożliwiłoby robienie nowych wiosek w przyszłości.
 

Azulena

Baron
No raczej nie, bo bez walk nie zdobędzie się waluty do produkcji surek. W Egipcie monety są tylko do budowy dróg, odblokowania slotów w koszarach i produkcji wojska.

Płatne drogi wprowadzili we wszystkich osadach. Na Becie oczywiście odzew jest mega negatywny, bo o ile w Egipcie nie jest to tak uciążliwe, o tyle w Wikingach i Japończykach jak najbardziej i nie rekompensuje tego kilkaset monet z Ratusza. Inno chce wymusić na graczach zmianę sposobu rozgrywki, żeby nie usuwali masowo dróg i nie stawiali hurtem budynków do dyplomacji, żeby odblokować szybko techno. Poniżej link do tego ogłoszenia, z pokrętnym tłumaczeniem:

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie.

Jeśli z tymi płatnymi drogami nie da się ukończyć osady Japońskiej ze złotą skrzynką, to traci to jakikolwiek sens. "Ponadczasowe dojo" spodobało mi się i to dla jego ulepszeń staram się zrobić osadę jak najszybciej.
Czyli "przypominajka" w komórce, wchodzenie na czas kilka razy na dzień, czyli destrukcja mojego czasu na inne sprawy w tym inne rozrywki.

A to, że IG nie rozumie, dlaczego Gracze usuwają drogi i zamiast nich stawiają "dyplomatyczne", to jest to kolejny już dowód na to, że tam NIKT nie gra we własną grę! WSTYD!!
Gra jest tak marna, że sami w nią nie grają???
Na mnie widok osady z masą tych znaczków oznaczających, że budynek nie przylega do drogi, to jest jak ból wszystkich zębów naraz! ALE JAK mam w inny sposób zdobyć złotą skrzynkę????????

Jeśli Inno Games będzie dalej iść w tym kierunku, to najpierw przestanę kupować diamenty, nawet w najlepszej promocji, a potem porzucę FoE tak samo, jak porzuciłam Elvenar. :(
 

Zyleta1991

Zespół FoE
Co-Community Manager
Na mnie widok osady z masą tych znaczków oznaczających, że budynek nie przylega do drogi, to jest jak ból wszystkich zębów naraz! ALE JAK mam w inny sposób zdobyć złotą skrzynkę????????

Kupić więcej Rozszerzeń Terenu (za towary oczywiście).
Akurat Feudalną Japonię skończyłem 5 razy, z czego tylko raz nie zmieściłem się w najkrótszym czasie (brakło mi w zasadzie 9 godzin), ale tylko dlatego, że były dni, gdzie mimo nastawienia produkcji na 8 godzin, zbierałem ją raz, dwa razy dziennie. Innym razem udało mi się ledwo zmieścić w czasie, ale wówczas miałem mniej wykupionego terenu.
 

piotresz

Hrabia
Ciekawe, coś się stało w Egipcie, wioska zablokowana, ukończony automatycznie pierwszy poziom, nagrody przyznane.
Do wioski nie da się wejść

Taki komunikat:
Thanks, we intentionally reset the Ancient Egypt Settlement, please finish the Settlement to collect your rewards.
 

hddk

Hrabia
Gra się powoli, ale jakoś idzie. Płatne drogi nie przeszkadzają, jedynie czas rekrutacji wojska mogliby skrócić, bo już szybkie jednostki szkolą się 8h, przesada.
 

asdasdsad2

Szlachcic
Następny... Dokładnie, event do bani, najlepiej dać taki co by sam się zrobił, jedyny wymóg to jedno logowanie dziennie. A nagrody też do kitu, przecież takie tarasy rolne 100x lepsze.... No, ale każdy gra jak chce :)
 

DeletedUser18223

Guest
sorry , wyraziłem tylko swoją opinie , nie oceniam nikogo i nie zamierzam wdawać się w dyskusje , pozdrawiam
 

DeletedUser20434

Guest
Jedno miasto można spokojnie robić 3 dni i się z całością wyrobić.
 

piotresz

Hrabia
Na Becie rozpoczął się kolejny event - Wiosenny.
Nagroda główna ma wymiary 4x6, 8 poziomów, 2 wersje:
- Most Mikawa 25 towarów, 10 PR, ludność, zadowolenie, medale
- Most Mikoto 15 towarów, 7 PR, ludność, zadowolenie, medale, 18% do ataku armii obronnej
W nagrodzie dnia pojawiło się ulepszenie Pagody
 
Do góry