Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1724

Guest
Jestem przekonany, że żadna osoba z Team-u nie będzie przekierowana do moderowania chatu i tym bardziej żadna inna osoba z poza Team-u nie będzie mogła ubiegać się o moderatora chatu :D Tak więc pewnie będzie na zasadzie foty i ticketa do supportu :D

Ale w takim czymś przydał by się numer alarmowy, gdzie ktoś szybko mógłby wpaść i zbanować jakiegoś natręta :D Bryfft dawaj numer tele do siebie - będziemy dzwonić lub sms-y wysyłać w razie czego :D
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A dlaczego jesteś tak bardzo w tym przekonany, że ani nikt nie zostanie oddelegowany do tej pracy, ani nowo przyjęta osoba nie będzie mogła tego robić?
Może dodadzą taką możliwość do gry (o ile już nie jest) i będą mogły się tym odpowiednie osoby zająć, aby uspokajać hejterów i trollów oraz różnej maści zboczeńców.

A Bryfft lub ktokolwiek z teamu ci akurat poda numer telefonu :D Marzenie ściętej głowy ^^
 

DeletedUser

Guest
a po co ktoś ma to moderować ?
bo ktoś kogoś nazwie de... czy też inaczej ?
Apo mogę dać ci nr to swojej teściowej ;-)
 

DeletedUser1724

Guest
A dlaczego jesteś tak bardzo w tym przekonany, że ani nikt nie zostanie oddelegowany do tej pracy, ani nowo przyjęta osoba nie będzie mogła tego robić?
Może dodadzą taką możliwość do gry (o ile już nie jest) i będą mogły się tym odpowiednie osoby zająć, aby uspokajać hejterów i trollów oraz różnej maści zboczeńców.

Ja zostanę moderatorem na Dinegu ^^ W końcu prowadzę tam najbardziej elitarną i zgraną Gildię na Dinegu więc ja już o porządek bym kurde zadbał :D A tele sobie załatwię na spotkaniu społeczności FoE xD
 

DeletedUser

Guest
poczekajmy na informację od Team'u co do rozwiązań moderatorskich, jakie planują wprowadzić wraz z czatem. Może faktycznie będzie 'wolna amerykanka', ale to by była jedna z większych pomyłek tej gry ;)
 

DeletedUser5192

Guest
Ja bym się zgodził conajmniej na "Industrial Age".
Dalsze epoki zepsują klimat gry.
A co do wojen gildii - jestem na tak, jeśli będzie możliwość wyłączenia tej możliwości.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiele konkretów wynika z tych plotek, jednak jeśli już wchodzą zmiany to mam nadzieję, że rywalizacja PvP zostanie w tych zmianach bardziej oddzielona od kampanii.
 

DeletedUser314

Guest
Ja bym się zgodził conajmniej na "Industrial Age".
Dalsze epoki zepsują klimat gry.
A co do wojen gildii - jestem na tak, jeśli będzie możliwość wyłączenia tej możliwości.

No ale to co chcesz już zostać w kolejnej epoce na zawsze?
 

DeletedUser3669

Guest
Ja tam jestem ciekaw za ile epok opowiemy się po stronie Rycerzy Jedi czy możne po stronie Imperium Sithów i zamiast od tego Srebrnego języka czy jak mu tam będziemy dostawali zadania od mistrza Yody w stylu zniszcz gwiazdę śmierci ..... hahahaha :D:p:haha:
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Masz za dużą wyobraźnie a raczej nadzieje (bo jednak co ma wyobraźnia do tego co już jest wymyślone :D).
Raczej będzie to na zasadzie że będą jacyś wojskowi żołnierze + jakieś skomputeryzowane czołgi itd.
Bynajmniej to jest w granicy zdrowego rozsądku i do tego by coś szło wymyślić co będzie lekko ponad przeszłość.
 

DeletedUser314

Guest
Wszystkie budynki nowej epoki:

4others.jpg



:)
 

DeletedUser1724

Guest
Normalnie piękne budyneczki xD Ładnie się będą w mojej mieścinie prezentować :D
 

DeletedUser314

Guest
Też się właśnie domyślałem, że na tym co zaprezentowałeś wcześniej nie poprzestaniesz xD

W sumie jeszcze dodatkowe info znalazłem ale chyba dopiero robią epoke, ;p Bo każda technologia kosztuje po 1kk młotków monet i diamentów ;D itp ;d
 

DeletedUser1724

Guest
W sumie jeszcze dodatkowe info znalazłem ale chyba dopiero robią epoke, ;p Bo każda technologia kosztuje po 1kk młotków monet i diamentów ;D itp ;d

To jak będziesz miał jakieś info konkretniejsze to pisz mi PW ^_^ Na forum lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca :p

Ps. Spojlerka z budynkami w HD też mi podeśli na PW :D
 

DeletedUser

Guest
jestem pod wrażeniem ;)
@unxpre: wrzuć chociaż budynki wojskowe w jakości Turbo-Extra-Mega-Super-HD , to będzie można zgadywać, czym przyjdzie nam walczyć w nowej epoce. chyba, że już znasz nazwy budynków (także produkcyjnych).

- - - Zaktualizowano - - -

nieznacznie powiększyłem sam:
24xhuup.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Na pewno będzie po jednym budynku z każdej kategorii:
  • Lekkozbrojni
    light_melee.png
  • Krótkiego zasięgu
    short_range.png
  • Szybkie
    fast.png
  • Dalekiego zasięgu
    heavy_melee.png
  • Ciężkozbrojni
    long_range.png
 

DeletedUser314

Guest
jestem pod wrażeniem ;)
@unxpre: wrzuć chociaż budynki wojskowe w jakości Turbo-Extra-Mega-Super-HD , to będzie można zgadywać, czym przyjdzie nam walczyć w nowej epoce. chyba, że już znasz nazwy budynków (także produkcyjnych).

- - - Zaktualizowano - - -

nieznacznie powiększyłem sam:
24xhuup.jpg

armyy.jpg


Nazw budynków nie mam bo je ponumerowali na razie ;p, ale mam nazwy technologii jakie odblokowuje te budynki:
Rifles
Reconnaissance
Flanking Tactics
Ballistics
Breech Loading
 

DeletedUser

Guest
czyli na pierwszy 'rzut oka' mamy (do poprawki):
Lekkozbrojni = Breech Loading = (?)
Krótkiego zasięgu= Rifles = Karabinierzy
Szybkie = Reconnaissance = Zwiad
Dalekiego zasięgu = Ballistics = Balisty
Ciężkozbrojni = Flanking Tactics = (?)
 

DeletedUser314

Guest

DeletedUser

Guest
@unpxre: a masz nazwy technologii odnośnie nowych towarów?
 

DeletedUser314

Guest
@unpxre: a masz nazwy technologii odnośnie nowych towarów?

Industrialization - odblokowuje 3 budynki towarowe
Extraction - odblokowuje 2 budynki towarowe

O ile czegoś nie pomyliłem, bo te dane strasznie mocno zbite i dużo syfu je otacza ;p (skompresowanym JSON'em wysyłane )
 
Do góry