Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6631

Guest
Ja to się doczekać nie mogę czatu i wojen gildii :) oby szybko to wprowadzili :)
 

DeletedUser

Guest
Fajnie, fajnie.
Przydało by się powiadamianie o nowych postach na forum gildii, bo zamiast na forum, ludzie spamują w wiadomościach. Np. żeby ikonka forum gildii świeciła tak jak ta od wiadomości.

A dwa, co znaczy: "Zostanie dodana możliwość poprowadzenia swoich wojsk do obrony miasta."? Przecież teraz bronią go moje jednostki nie czyjeś tam?
Już lepiej było by stworzyć możliwość oddelegowania jednostek do obrony miasta kolegi z Gildii. Szczegóły, jakby to miało wyglądać pozostawiam do dyskusjii.
Dobra by była też możliwość dokonania odwetu na jakimś upierdliwym typie, który gnębi kogoś z Gildii. Teraz taką możliwość mają tylko sąsiedzi.

Aaa, no i jak będzie wyglądała mapa po wprowadzeniu nowej epoki? Bo obecnie jest strasznie zamotana. Tam gdzie są jakieś tereny do swobodnego harcowania, mogła by być kolonialna, a tam gdzie kolonialna teraz jest, mógł by być Industrial. Wtedy przechodzenie z jednej epoki do drugiej na mapie było by bardziej płynne.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
Fajnie, fajnie.
Przydało by się powiadamianie o nowych postach na forum gildii, bo zamiast na forum, ludzie spamują w wiadomościach. Np. żeby ikonka forum gildii świeciła tak jak ta od wiadomości.

A dwa, co znaczy: "Zostanie dodana możliwość poprowadzenia swoich wojsk do obrony miasta."? Przecież teraz bronią go moje jednostki nie czyjeś tam?
Już lepiej było by stworzyć możliwość oddelegowania jednostek do obrony miasta kolegi z Gildii. Szczegóły, jakby to miało wyglądać pozostawiam do dyskusjii.
Dobra by była też możliwość dokonania odwetu na jakimś upierdliwym typie, który gnębi kogoś z Gildii. Teraz taką możliwość mają tylko sąsiedzi.

Aaa, no i jak będzie wyglądała mapa po wprowadzeniu nowej epoki? Bo obecnie jest strasznie zamotana. Tam gdzie są jakieś tereny do swobodnego harcowania, mogła by być kolonialna, a tam gdzie kolonialna teraz jest, mógł by być Industrial. Wtedy przechodzenie z jednej epoki do drugiej na mapie było by bardziej płynne.


A dwa, co znaczy: "Zostanie dodana możliwość poprowadzenia swoich wojsk do obrony miasta."?
znaczy to Livewalki Pvp. Czyli że sam będziesz mógł sterować swoja obroną.
 

DeletedUser1724

Guest
A dwa, co znaczy: "Zostanie dodana możliwość poprowadzenia swoich wojsk do obrony miasta."?
znaczy to Livewalki Pvp. Czyli że sam będziesz mógł sterować swoja obroną.

Czyli nie będzie w sumie można już walczyć z osobą, która jest offline :D Lecz jeżeli miałoby się tak stać to 24h czasu do następnego ataku będzie się miało nijak do tego :D Albo zrobią, że będzie można walczyć ile się chce albo system walk będzie zrypany :D
 

DeletedUser314

Guest
Czyli nie będzie w sumie można już walczyć z osobą, która jest offline :D


Nie wiem jak to rozwiążą, ale nie sądzę żeby to pojawiło się w tym roku ;D
Skoro na głupią epokę czekamy już 4 miesiące ... i dalej czekać będziemy
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Czyli nie będzie w sumie można już walczyć z osobą, która jest offline :D Lecz jeżeli miałoby się tak stać to 24h czasu do następnego ataku będzie się miało nijak do tego :D Albo zrobią, że będzie można walczyć ile się chce albo system walk będzie zrypany :D

Ja to widzę tak:
Atakujesz gracza i jeśli on jest online to czekasz np. 10 sekund a jemu wyskakuje okienko że ma szansę sam walczyć w obronie i ma 10 sekund na akceptację ataku, jeśli nie zaakceptuje to walczy za niego system jak do tej pory.
Jeśli jest offline ktoś kogo atakujesz to dzieje się tak jak dotychczas czyli walczysz z systemem.
 

DeletedUser

Guest
znaczy to Livewalki Pvp. Czyli że sam będziesz mógł sterować swoja obroną.

To będzie, jak słusznie zauważył jeden z przedmówców, trochę z odbytu wzięte.
PvP w dosłownym znaczeniu miało by sens, gdyby zorganizowali coś w stylu "areny", tak jak jest w innych grach. Miało by to mniej więcej polegać na tym, że bierzesz najbardziej wypasione wojo i rzucasz wyzwanie. System szuka ci przeciwnika i przenosi cię na arenę i tam się tłuczesz na żywca z jakimś typem. Po walce dostajesz ileś tam medali czy punktów. Można by zrobić poziomy lub jakąś inną gradację i po iluś tam zdobytych punktach czy medalach wchodzisz wyżej i za walki dostajesz np. więcej punktów bądź medali lub jakiś bonus dla armii, what ever. Ważne, żeby opłacało się ludziom brać udział w walkach i żeby weterani byli jakoś wyróżnieni.
A tak to będziesz musiał tkwić cały dzień jak snajper na mrozie pod Stalingradem i czekać aż ktoś łaskawie zdecyduje się zaatakować miasto. Zachce ci się np. srać czy coś, wyjdziesz do kibla i akurat w tym czasie ktoś ci zrobi wjazd. Wyjdziesz zadowolony i wyluzowany, a tu czerwona łapka z kciukiem w dół i info typu: "Sory, Gregory ale właśnie twoja armia wzięła ostre baty, bo nie było komu nią dowodzić. Have a nice day".
Już lepiej zostawić obronę po staremu. Natomiast wprowadzić "arenę" bo teraz dochodzi do takich absurdów, że ludzie wolą usunąć całkowicie obronę by rywal z wieży nie zdobył za dużo punktów.
Jako gildia robimy pewien myk z pewnym typem, którego ksywki nie podam bo może to przeczytać.
Koleś atakuje codziennie w tych samych godzinach punktualnie jak Wehrmaht. Taki drugi od nas rywalizuje z nim od tygodni i idą prawie łeb w łeb. Więc postanowiliśmy, że w godzinach kiedy tamten atakuje usuwamy całkowicie obronę miast. Natomiast jak kumpel atakuje to ustalamy co najchętniej by widział w obronie tak by zdobyć sporo punktów i nie ponieść strat. Koleś wychodzi z Gildii, robi swoje i jest git. Zrobiliśmy tak trzy dni z rzędu i typ z Wehrmahtu nie był już w stanie nadrobić różnicy w punktach do niedzieli. Teraz jest to samo. Ciekawe kiedy gość się kapnie, że dzaiała tu "układ", he, he.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser314

Guest
To będzie, jak słusznie zauważył jeden z przedmówców, trochę z **** wzięte.
PvP w dosłownym znaczeniu miało by sens, gdyby zorganizowali coś w stylu "areny", tak jak jest w innych grach. Miało by to mniej więcej polegać na tym, że bierzesz najbardziej wypasione wojo i rzucasz wyzwanie. System szuka ci przeciwnika i przenosi cię na arenę i tam się tłuczesz na żywca z jakimś typem. Po walce dostajesz ileś tam medali czy punktów. Można by zrobić poziomy lub jakąś inną gradację i po iluś tam zdobytych punktach czy medalach wchodzisz wyżej i za walki dostajesz np. więcej punktów bądź medali lub jakiś bonus dla armii, what ever. Ważne, żeby opłacało się ludziom brać udział w walkach i żeby weterani byli jakoś wyróżnieni.
A tak to będziesz musiał tkwić cały dzień jak snajper na mrozie pod Stalingradem i czekać aż ktoś łaskawie zdecyduje się zaatakować miasto. Zachce ci się np. srać czy coś, wyjdziesz do kibla i akurat w tym czasie ktoś ci zrobi wjazd. Wyjdziesz zadowolony i wyluzowany, a tu czerwona łapka z kciukiem w dół i info typu: "Sory, Gregory ale właśnie twoja armia wzięła ostre baty, bo nie było komu nią dowodzić. Have a nice day".
Już lepiej zostawić obronę po staremu. Natomiast wprowadzić "arenę" bo teraz dochodzi do takich absurdów, że ludzie wolą usunąć całkowicie obronę by rywal z wieży nie zdobył za dużo punktów.
Jako gildia robimy pewien myk z pewnym typem, którego ksywki nie podam bo może to przeczytać.
Koleś atakuje codziennie w tych samych godzinach punktualnie jak wehrmaht. Taki drugi od nas rywalizuje z nim od tygodni i idą prawie łeb w łeb. Więc postanowiliśmy, że w godzinach kiedy tamten atakuje usuwamy całkowicie obronę miast. Natomiast jak kumpel atakuje to ustalamy co najchętniej by widział w obronie tak by zdobyć sporo punktów i nie ponieść strat. Zrobiliśmy tak trzy dni z rzędu i typ z wehrmahtu nie był już w stanie nadrobić różnicy w punktach do niedzieli. Teraz jest to samo. Ciekawe kiedy gość się kapnie, że dzaiała tu "układ", he, he.

Radził bym najpierw zapoznać się z całym opisem, planowanych udogodnień.
Walki obronne sterowane ręcznie mają powstać przy tworzeniu walk właśnie na czymś w rodzaju wyżej przez Ciebie opisanej areny.

Ciekawą gildią jesteście jak wszyscy na jednym kontynencie czy tam znaczą częścią ;p Takie coś niesie ze sobą więcej szkód niż zalet ;p
 

DeletedUser

Guest
Dlatego właśnie zadałem pytanie: co oznacza to "poprowadzenie swoich wojsk..." bo nigdzie nie doczytałem się uściślenia.
Od nas z Gildii jest pięć osób, które typ atakuje. Tyle, że z czołówki rankingu w sąsiedztwie, plus dwie czy trzy z naszej "akademii", które też zgłosiły się do akcji. I to wystarczy by w miarę skutecznie "manipulować" wynikami PvP. Czy komuś to szkodzi? Hm... no na pewno naszym wrogom. Ale taki w końcu był zamysł. Goście w niższych epokach mogą co najwyżej biernie się przyglądać jak pociska ich typ z koloniala przypakowany bonusem z "perły". Więc to jedyna możliwość wzięcia odwetu: zrobić broń ze swojej słabości.
Warto wziąć to pod uwagę przy następnych modyfikacjach.
Jak również warto by pomyśleć o poszerzeniu możliwości gildii w obszarze ochrony jej członków przed atakami bo teraz tego nie ma.

BTW
A jak będzie wyglądała mapa podbojów z nową epoką, bo nikt mi nie odpowiedział jeszcze na to pytanie? Są już dostępne jakieś graficzki w sieci do podwieszenia na forum gildii?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3

Guest
Bardzo proszę pojawiające się tutaj informacje, które nie pochodzą od Teamu, traktować jako nieoficjalne.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A możesz nam panie Bryfft podać jakieś oficjalne info jakby to miało wyglądać? Chociaż jakiś zarys tej obrony :)
 

DeletedUser1724

Guest
A możesz nam panie Bryfft podać jakieś oficjalne info jakby to miało wyglądać? Chociaż jakiś zarys tej obrony :)

Na to nie licz xD Bartek jest znany z tego, że przed szereg się nie wychyla i wszystko co wie, może przekazać dopiero po akceptacji ze strony IG, gdzie informacja jakaś jest traktowana jako już oficjalna, zresztą wielu myśli, że jak ktoś z Teamu coś napisze to tak będzie chociaż drukowanymi by napisał, że to są nieoficjalne dane czy tam plotki xD
 

DeletedUser314

Guest
Dożo info znajdzie się tutaj: http://forum.en.forgeofempires.com/showthread.php?12371-Upcoming-spoilers-for-the-game-click-only-if-wanting-future-updates-spoiled
szczególnie na dole w poście gdzie cytuje np Anwara.

np:
The Guild vs. Guild feature will give the PvP players an outlet for their energies. As it is an optional feature where friendly/PvE players don't have to participate, this will most likely lessen the number of attacks aimed at them.

when that feature comes up I am sure that they wont "force" you to control your defending troops. I am sure that you can select ai control and the battle takes place as it does now. Off your screen and on your enemies.

From what I "think" since I dont know all the exact details is it probably will be that if you dont control your troops it runs as now. No loss of troops or damage but the AI is stupid and you will lose easilly. Or you can choose to defend with your troops and your defending troops will take damage and you could lose troops defending BUT you are smarter than any AI and can defend your troops in a great way.
 

DeletedUser3

Guest
Na to nie licz xD Bartek jest znany z tego, że przed szereg się nie wychyla i wszystko co wie, może przekazać dopiero po akceptacji ze strony IG, gdzie informacja jakaś jest traktowana jako już oficjalna, zresztą wielu myśli, że jak ktoś z Teamu coś napisze to tak będzie chociaż drukowanymi by napisał, że to są nieoficjalne dane czy tam plotki xD
Nie chodzi o widzi mi się, ale o to, co napisałeś w drugiej części zdania. Prawdopodobnie można podać jeszcze trochę niepotwierdzonego info (i nie potrzebuję do tego żadnej akceptacji), ale potem plany się zmienią i będzie "a miało być tak, a jest inaczej". I znowu afera o nic ;/. Wiele osób każde info jakie od nas padnie traktuje jako oficjalne, a nie zawsze tak jest.
 

DeletedUser

Guest
to napięcie niewiedzy, jak to będzie wyglądać oraz to napięcie oczekiwania nie jest pozbawione uroku - i dlatego odkrywanie z każdym dniem kolejnych smaczków nadchodzących zmian ma swoje uzasadnienie. inaczej mówiąc - na miejscu Team'u nie dzieliłbym się tą wiedzą. ;) acz nie dotyczy to terminów - cierpliwość ma swoje granice ;) więc nie pytajmy co dokładnie zmienią, tylko kiedy.
 

DeletedUser

Guest
Niektórzy wiedzą, inni nie... czas potwierdzić niektóre plotki :)

  • Nowe epoki - Po Epoce Kolonialnej zostanie dodana "Industrial Age", jak nazwa wskazuje, związana z rozwojem przemysłowym.
  • Nowe epoki - Dalej nastąpi "Progressive Era", która póki co jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju. Programiści aktualnie skupiają się na erze przemysłowej. Ogólnie, przyszłe epoki dotrą do czasów współczesnych i niedalekiej przyszłości.
Raczej oczywiste dla mnie. Problem byl tylko jak sie bedzie nazywac nastepna epoka.

  • Zostanie dodany do gry czat, planowana jest wersja dla sąsiedztwa oraz gildii. Możliwe też, że pojawi się opcja czata dla całego serwera.
koszmarny pomysl.. bo.. oki zalozmy,ze 150 znajomych+80 osob w gildii. czyli 230 osob wiszacych na chacie, ktory zaslania czesc miasta. Czat jako taki bedzie powodowal spowolnienie przegladarki. U mnie flash pozera koszmarne ilosci RAM-u. Obskoczenie 230 osob w celu motywacji powoduje 2-3 zwis przegladarki. Mowie o FFoxie.. Moze Chrome jest lepszy pod tym wzgledem.
  • Być może umiejętności jednostek, takie jak "kamuflaż" pioniera w Epoce Kolonialnej, zostaną zaimplementowane dla już istniejących jednostek, ale najwyżej od wczesnego średniowiecza wzwyż.
Czarno to widze.. co dawalby kamuflaz? Artyleria(jednostki dystansowe) nie widza pioniera? Jezeli tak to podejrzewam,ze bylby to zamiennik za atak w turze. Jednostka nie atakuje, uzywa kamuflazu i idzie do przodu. Czyli mozemy sie spodziewac,ze nagle kolo naszej artylerii pojawi sie znienacka jednostka melee i tyle widzielismy artylerie. Zakladajac team z 8 pionierow z kamuflazem.. (pytanie czy gracz widzi te jednostki?Bo jesli nie to walka wyglada nastpujaco. Atakujemy miasto, widzimy 8 pionierow, ktorzy znikaja...za kilka tur znika nasza armia.. ). Jezeli gracz widzi jednostki z kamuflazem ale nie moze ich atakowac, to mamy troche szczescia.. ale co dalej? Pionier bedzie mogl wlaczac kamuflaz w nieskonczonosc i uciekac po mapie? brzmi bezsensownie.

Co do walk.. chcialbymm by zostalo usuniete pewne ograniczenie majace na celu uniemozliwienie zabicia jednostki jednym strzalem. Wchodzac do walki, trafiajac wlocznika z katapulty (+40% do ataku i obrony) a wlocznik jest bez bonusa obrony - powinien pasc od razu.. ale nie, trzeba go jeszcze dobic. Fajnym jak sadze pomyslem byloby ograniczenie ruchu jednostek z jednym kwadracikiem zycia. Jednostka w stanie agonalnym porusza sie tylko jedno pole.. a nie,ze mi beserker skacze po mapie a ledwo zyje.

  • Będą wojny gildii, natomiast to jak będą wyglądały, okaże się dopiero gdy zostaną do końca napisane. Dość prawdopodobnym rozwiązaniem są walki o terytoria, które będą wymagały od graczy intensywnej i przemyślanej współpracy.
Ok.. ale po co o te terytoria walczyc? Jedyny sens walki o terytorium jest taki, ze jest tam cos co moze byc uzyteczne. Jezeli dany sektor bedzie dawal np. zachwyt czy surowce.. ale jakos tego sobie nie wyobrazam. Skoro to wojna gildii.. to gildia powinna miec z tego zysk a nie pojedynczy gracz. Zalatuje mi to Grepolis, gdzie opanowanie jednej wyspy dawalo gildii mozliwosc postawienie dodatkowego cudu, ktory dawal okreslona premie. Poza tym.. chyba powinna sie pojawic nowa mapa z obszarami do zajecia.. bo jakos sobie nie wyobrazam,ze mam walczyc o ziemie, ktore juz zdobylem.

  • Zostanie dodana możliwość wykorzystania zdublowanych planów już postawionych Pereł.
hmm.. fantazje jakies? wolabym, by sie te plany nie pojawialy w grze wiecej. Zeus stoi u mnie w miescie i mam 3 dodatkowe plany tegoz. To jest bezsens. Moze by tak pozwolic na wymiane 1-1 z tej samej epoki? 2-1 z epoki wyzej? etc? Albo w ogole wyeliminowac pojawianie sie planow raz zbudowanej perly.

  • Zostanie dodana możliwość poprowadzenia swoich wojsk do obrony miasta.
Czyli to oznacza koniec walki z AI? Nie sadze... znow Grepolis. Tak to czuje. Czyli mozliwosc unikniecia walki poprzez wyprowadzenie armii z miasta i powrot, gdy invader sobie pojdzie.
Jaki to ma sens? Obecnie zaden.. jezeli bede widzial,ze ktos atakuje moje miasto, to niech to robi. Niczego nie zlupi, a swoje wojska porani.
Czyli de facto obrona powinna odnosic trwale obrazenie, a z tego wynika,ze jeden atak i nie mamy armii obronnej i mamy 32 godziny na wyprodukowanie 8 piechociarzy. Rewelacja :/!!
I kazdy nastepny atak trafia na bezbronne miasto a gracz musi siedziec i oprozniac produkcje, by przez poltorej doby go nikt nie obrabowal. Wrecz cuuudo!
 

DeletedUser

Guest
czyli 230 osob wiszacych na chacie
mam nadzieje, że będzie opcja wyłączenia czatu - tak, by nie irytowało jego mryganie i by nie obciążał ram'u.
Moze Chrome jest lepszy pod tym wzgledem.
nie jest :)
Czarno to widze.. co dawalby kamuflaz?
myślę, że chodzi o dokładnie taki sam rodzaj kamuflażu, jaki jest obecnie dla pionierów.

Jednostka w stanie agonalnym porusza sie tylko jedno pole.. a nie,ze mi beserker skacze po mapie a ledwo zyje.
wówczas wszyscy by inwestowali w dalekosiężne wojsko (działa..itp).

Zalatuje mi to Grepolis, gdzie opanowanie jednej wyspy dawalo gildii mozliwosc postawienie dodatkowego cudu
proponuję wstrzymać się z oceną do czasu, gdy poznamy więcej szczegółów. jestem ciekaw, jak to wymyślą, ale nie zgaduję ;)
hmm.. fantazje jakies?
ponownie: proponuję wstrzymać się z oceną do czasu, gdy poznamy więcej szczegółów.
Jaki to ma sens? Obecnie zaden.. jezeli bede widzial,ze ktos atakuje moje miasto, to niech to robi. Niczego nie zlupi, a swoje wojska porani.
Czyli de facto obrona powinna odnosic trwale obrazenie, a z tego wynika,ze jeden atak i nie mamy armii obronnej i mamy 32 godziny na wyprodukowanie 8 piechociarzy. Rewelacja :/!!
I kazdy nastepny atak trafia na bezbronne miasto a gracz musi siedziec i oprozniac produkcje, by przez poltorej doby go nikt nie obrabowal. Wrecz cuuudo!
ponownie: proponuję wstrzymać się z oceną do czasu, gdy poznamy więcej szczegółów.
 

DeletedUser314

Guest
Samantha Delficka?

koszmarny pomysl.. bo.. oki zalozmy,ze 150 znajomych+80 osob w gildii. czyli 230 osob wiszacych na chacie, ktory zaslania czesc miasta. Czat jako taki bedzie powodowal spowolnienie przegladarki. U mnie flash pozera koszmarne ilosci RAM-u. Obskoczenie 230 osob w celu motywacji powoduje 2-3 zwis przegladarki. Mowie o FFoxie.. Moze Chrome jest lepszy pod tym wzgledem.

Gdy jest ukryty zasłania 20x20px około... to jest tyle co jeden domek...
Ram nie ulega praktycznie zmianie, płynność przeglądarki również...
No ale rozumiem że wyrocznia wie wszystko najlepiej....
BTW: http://forum.pl.forgeofempires.com/showthread.php?t=4379

Czarno to widze.. co dawalby kamuflaz? Artyleria(jednostki dystansowe) nie widza pioniera? Jezeli tak to podejrzewam,ze bylby to zamiennik za atak w turze. Jednostka nie atakuje, uzywa kamuflazu i idzie do przodu. Czyli mozemy sie spodziewac,ze nagle kolo naszej artylerii pojawi sie znienacka jednostka melee i tyle widzielismy artylerie. Zakladajac team z 8 pionierow z kamuflazem.. (pytanie czy gracz widzi te jednostki?Bo jesli nie to walka wyglada nastpujaco. Atakujemy miasto, widzimy 8 pionierow, ktorzy znikaja...za kilka tur znika nasza armia.. ). Jezeli gracz widzi jednostki z kamuflazem ale nie moze ich atakowac, to mamy troche szczescia.. ale co dalej? Pionier bedzie mogl wlaczac kamuflaz w nieskonczonosc i uciekac po mapie? brzmi bezsensownie.
Kamuflaż to przykład inne jednostki będą miały inne nowe umiejętności..
Poza tym kamuflaż jest już teraz od 4 miesięcy, racze zapoznać się z podstawami tej gry.... a nie hejcić nie mając zielone pojęcia o czym się mówi.

Co do walk.. chcialbymm by zostalo usuniete pewne ograniczenie majace na celu uniemozliwienie zabicia jednostki jednym strzalem.
Nie ma takiego ograniczania bez problemu można niektórymi jednostkami nawet bez pereł zabijać inne na strzała..

Fajnym jak sadze pomyslem byloby ograniczenie ruchu jednostek z jednym kwadracikiem zycia. Jednostka w stanie agonalnym porusza sie tylko jedno pole.. a nie,ze mi beserker skacze po mapie a ledwo zyje.
Jedyne mądre co do tej pory napisałaś, możesz dodać do pomysłów może przejdzie :)

*walki gildii
Nie ma co gdybać jak będzie to wyglądało, póki nie znamy nawet tego zarysu.

Czyli to oznacza koniec walki z AI? Nie sadze... znow Grepolis. Tak to czuje. Czyli mozliwosc unikniecia walki poprzez wyprowadzenie armii z miasta i powrot, gdy invader sobie pojdzie.
yyyyy?
Po co porównujesz FoE do całkowicie innej gry bez praktycznie żadnego elementu wspólnego?
Ucieczka armią jest bez sensu, ponieważ armii w obronie i tak nie tracimy. Możliwość livewalki w obronie zwiększy naszą szanse na obronę w zamian za obecność w grze :)
TO co ty wypisujesz to jakaś bzdura, jednostek w obronie się nie traci i tracić nie będzie.
 

DeletedUser1724

Guest
unpxre, Ty lepiej napisz jak się chat sprawuje :D Nie chce mi się tam konta zakładać, bo bym jeszcze komuś nawtykał :D
 

DeletedUser314

Guest
unpxre, Ty lepiej napisz jak się chat sprawuje :D Nie chce mi się tam konta zakładać, bo bym jeszcze komuś nawtykał :D

Nawet fajnie prócz tego za sami Rumuni, Brazole itd dalej tam gadają ;D

W sumie ostatni raz taką dobra nowość była jak weszła kolonialna :>
 

DeletedUser1724

Guest
Nawet fajnie prócz tego za sami Rumuni, Brazole itd dalej tam gadają ;D

W sumie ostatni raz taką dobra nowość była jak weszła kolonialna :>

ehh tych Rumunów to wszędzie pełno ^^ W sumie tak sobie pomyślałem, że może jednak wprowadzą ten chat jeszcze do wersji 0.26 :D W sumie jeszcze 4 dni do update ale mogliby go przenieść nawet o kilka dni ale żeby ten chat z tym changelogiem wszedł :D
 

DeletedUser314

Guest
ehh tych Rumunów to wszędzie pełno ^^ W sumie tak sobie pomyślałem, że może jednak wprowadzą ten chat jeszcze do wersji 0.26 :D W sumie jeszcze 4 dni do update ale mogliby go przenieść nawet o kilka dni ale żeby ten chat z tym changelogiem wszedł :D

Przetestować go pewnie dokładnie muszą jeszcze, dlatego sądzę że dopiero w 0.27 się pojawi ;p
Choć Beta ciągle ma numerek 0.26 :>, więc nic nie wykluczajmy chyba że Nasz CM się wtrąci do dyskusji :>
 

DeletedUser3

Guest
Chat nie będzie uruchomiony wraz z 0.26, mimo że technicznie jest już w kodzie. Jak napisał unpxre - wymaga jeszcze paru testów i dopieszczenia - dlatego jest na serwerze testowym.
 

DeletedUser

Guest
prócz przetestowania, uruchomienie czatu wiąże się z jego nadzorem. ciekawe, kto będzie moderował i czuwał nad nim 24/7 .
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
24/7 Nikt nie będzie w stanie się nim zajmować.
Fajnie jakby było jak w grze Settlers Online gdzie na każdym serwerze jest po kilka moderatorów którzy czuwają i w razie czyjegoś chamstwa czy trollowania dostawali bana na czat na jakiś określony czas.
Sam raz dostałem bana na 30 minut za dyskusje o piersiach z kurczaka bo moderatorowi się kojarzyły z innymi piersiami (był wcześniej temat o tych innych piersiach ale trzeba było zejść z tego tematu bo PEGI-7 :D)
 
Do góry