Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

Atli

Hrabia
W końcu nagrody na które czekałem! Tylko nie wiem, czy wybrać wieżę zwycięstwa, czy dobosza....cholernie ciężka decyzja. Na szczęście za wykonanie zadań dostanę kopułę dającą monety i zadowolenie. Jestem w pełni ukontentowany!
 

hddk

Hrabia
Więc już tylko 2 pozostałyby do wylosowania bez diaxów, to raczej miła odmiana.
Na Becie w dziennych nagrodach w skrzynkach nie ma ulepszeń. Zostaje około 5 ulepszeń z goli (przyłożeń) i 2 za komplet zadań. Na razie obserwują przebieg eventu i odzew i być może je dodadzą, a być może nie :) Źródło:
[Feedback] - Soccer Cup

PS. Jeszcze 1 ulepszenie będzie można zdobyć za skończenie eventu w jednej z dwóch topowych lig.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser18601

Guest
Nowość w perłach - pokazuje podgląd nagród jakie gracz dostanie, bez konieczności wrzucania pr.
 

hddk

Hrabia
Tak to wygląda w tej chwili, ale wygląd jeszcze się nieco zmieni, żeby miejsca wolne bardziej odróżniały się od zajętych.

xLQvk3V.jpg
 

Fatherland

Książę
The new Great Building - Terracotta Army - is designed to make your troops stronger:



vf_ci1_gb.png

Terracotta Army
The Terracotta Army was built to honor the Chinese emperor Qín Shǐhuángdì. These days, it has been enhanced with virtual overlays to show lifelike animations and additional information for tourists.

The Terracotta Army comes with the new Advanced Tactics skill that provides Attack and Defense Boosts for both attacking and defending armies!
vf_separator.png
 

DeletedUser11629

Guest
Nie ma żadnego specjalnego surowca? Dziwne.
Raczej normalne. Porty pojawiały się w drugiej części poprzednich dwóch epok.

Nowa perła daje 20% do ataku i obrony armii atakującej i obronnej na 10 poziomie, czyli taki lepszy/gorszy Zeus. Na pewno większy, 4x6 kratek.
 

DeletedUser19855

Guest
co za geniusz wpadł na pomysł pozwolenia sąsiadom wrzucania punktow rozwoju w perły ?
nowi gracze lub ci zlosliwi wpychają sie blokuja i zamykają poziom perły
po to inwestuje w moje perły zeby miec nad nimi jakąs władze , to chyba ja powinienem decydowac kogo z znajomych lub czlonkow gildii umiescic na jakim miejscu i to ja powinienem zamykac moje perły . dla tego mam takie pytanie PO CO DODALIŚCIE TAKĄ MOŻLIWOŚĆ ? z normalnej gry strategicznej stał sie burdel i bałagan istna samowowlka . wiecej takich pomyslow zycze powodzenia
 

kasia2389

Arcyksiążę
A ciekawe ile będzie dawała na 50-60 poziomie?
pewnie 40%

powyżej 10 co drugi 1%
poz. 22 to 26%

Nie ma żadnego specjalnego surowca? Dziwne.
Ale potrzeba ponad 1000 prometu. A to pierwsza część...

co za geniusz wpadł na pomysł pozwolenia sąsiadom wrzucania punktow rozwoju w perły ?
Co to ma wspólnego z tym tematem?

Zawsze tak było, jest i będzie. A jak to nie pasuje, to można odłączyć perły od ratusza.

Trudno w to uwierzyć, ale był czas, gdy nie było arek i każda wpłata była na wagę złota.
 
Ostatnia edycja:

Fifi2013

Rycerz
part 1.... :/ jakby nie można zrobić raz a porządnie całości
nie można - w częściach będziemy czekać rok czasu aż będzie całość.

Małe info odnośnie dodawania do gry oceanicznej w częściach
6 - 03.03.2018
5 - 03.12.2017
4 - 10.10.2017
3 - 01.08.2017
2 - 15.05.2017
1 - 14.03.2017
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
Możliwość zamykania poziomu perły powinien mieć TYLKO właściciel perły. Kończenie poziomu przez złośliwych sąsiadów jest chamskie a strat PR z Przylądka Canaveral czy Arktycznej Oranżerii nikt nie zwróci.
 

DeletedUser4282

Guest
Jeżeli nowa perła The new Great Building - Terracotta Army ma 4 X 6 kratek i daje 20% do ataku i obrony armii atakującej i obronnej na 10 poziomie, to lepiej mieć Zeusa (3 X 2) 10 poziom 30 % do ataku i obrony armii atakującej i klasztor (3x3 ) 20 % do obrony armii obronnej. Logiczne że terakotowa armia "roztrzaska się" o mury klasztoru i "ulegnie mocy" Zeusa 8>
Sądzę że perła będzie wzbudzać większe zainteresowanie jak by było 4% lub 5 % na 1 poziomie a nie 2 % a 40 lub 50 % na 10 poziomie do ataku i obrony armii atakującej i obronnej.
Perła ładnie wygląda ale koszty jej postawienia będą za wysokie do korzyści jakie ma dać.
 

DeletedUser18754

Guest
Jak ktoś ma wszystkie perły na 80lvl i nie ma co budować, to akurat fajny pomysł na nową perłę, nawet jak daje mniejszy bonus :)
 

DeletedUser17530

Guest
lepiej mieć Zeusa (3 X 2) 10 poziom 30 % do ataku i obrony armii atakującej i klasztor (3x3 ) 20 % do obrony armii obronnej. Logiczne że terakotowa armia "roztrzaska się" o mury klasztoru i "ulegnie mocy" Zeusa

Klasztor nie daje bonusu do ataku w obronie, a idąc twoim tokiem myślenia co do miejsca, to zamiast klasztoru lepiej postawić 4 rytualne płomienie, wyjdzie 32% na 8 kratkach, klasztor daje 20% na 9 kratkach.

Jak dla mnie perła będzie hitem większym niż BG, krakena raczej nie przebije popularnością, ale kto wie, może po jakimś czasie, jak już towary z nowej epoki będą bardziej dostępne
 
Do góry