Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

kasia2389

Arcyksiążę
I znowu ruszyło Las Vegas w Foe. Tym razem zabierają nas w podróż na może karaibskie, gdzie będziemy żeglować z wojskami królewskimi, piratami i kupcami zdobywając dublony a potem kręcić kołem w portowej tawernie.
Głowna nagroda to statek królewski, kupiecki lub piracki.

summer18_upgradeship.png

7x3
Z 6 na 7 poziom jest wybór jak ulepszyć i można wybrać:
Królewski -10/5
Piracki - 15/4
Kupiecki - 20/3
(produkcja towarów/pr)


A ponadto zepsuli Czołg Antygrawitacyjny:

Ponownie zrównoważyć czołg antygrawitacyjny.
Chociaż zawsze było naszym zamiarem, aby Czołg Antygrawitacyjny był potężną, przyszłościową jednostką, nie zamierzano pozostać tak potężną jednostką w kolejnych epokach. Połączenie Stealth i Reactive Armor udowodniło, że jednostka jest trudna w obsłudze nawet dla jednostek AF i OF. Mając to na uwadze, Czołg Antygrawitacyjny został ponownie zrównoważony do:

Wartość Pancerza Reaktywnego wynosząca 4) została zastąpiona Polem Siowym (wartość 2)
Ruch zmniejszono z 20 do 15
Zwiększono obronę z 105 do 120

Kiedy zabiorą się za równoważenie włóczników, to obecnie najpotężniejsza jednostka?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7795

Guest
Będzie czwarta perła do ataku więc po co w ogóle ustawiać obronę miasta?
 

bartekmod

Książę
czy statek piracki da postać Jacka Sparrowa, Kapitana Jacka Sparrowa pływającego w łajbie po wodach okalających miasto? ^^
 

DeletedUser13517

Guest
a może w końcu rozszerzą pasek do zbioru PR bo 100 to już dawno za mało
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czy w tym letnim evencie jest jakakolwiek szansa na zdobycie jednego z tych statków(7 poziom)?
Oczywiście, że tak, aczkolwiek trzeba mieć będzie wiele szczęścia w losowaniach, a biorąc pod uwagę ich "wydajność z kratki" (21 kratek) nie są to najatrakcyjniejsze budynki. Lepiej się przyłożyć do Tolosa (16 kratek). Zainteresowanych zapraszam do tematu na forum bety, gdzie gracze już wyliczyli co i jak.
Być może pod naciskiem społeczności, podobnie ja z ulepszeniami tolosa, ulepszenia statku znajdą się na kole. Oczywiście, o ile analitykom finansowym z inno wyjdzie z obliczeń, że spowoduje to większe wpływy ze sprzedaży waluty premium.
 

DeletedUser17535

Guest
To nie ma znaczenia, ten ewent i tak będzie do pominięcia, jeśli nie zmienią nagród na kole.
 

DeletedUser19962

Guest
Gdzieś się pojawiła informacja że będzie można schować wszystko co wybudowane i ułożyć sobie na nowo. czy coś wiadomo na ten temat ?
 

hddk

Hrabia
Tryb przebudowy na razie chyba cały czas jest w fazie testów. Na Becie też dopytują, kiedy zostanie wprowadzony na normalne serwery i póki co konkretów brak.
 

DeletedUser16585

Guest
I znowu ruszyło Las Vegas w Foe. Tym razem zabierają nas w podróż na może karaibskie, gdzie będziemy żeglować z wojskami królewskimi, piratami i kupcami zdobywając dublony a potem kręcić kołem w portowej tawernie.
Głowna nagroda to statek królewski, kupiecki lub piracki.

View attachment 3218

7x3
Z 6 na 7 poziom jest wybór jak ulepszyć i można wybrać:
Królewski -10/5
Piracki - 15/4
Kupiecki - 20/3
(produkcja towarów/pr)


A ponadto zepsuli Czołg Antygrawitacyjny:

Ponownie zrównoważyć czołg antygrawitacyjny.
Chociaż zawsze było naszym zamiarem, aby Czołg Antygrawitacyjny był potężną, przyszłościową jednostką, nie zamierzano pozostać tak potężną jednostką w kolejnych epokach. Połączenie Stealth i Reactive Armor udowodniło, że jednostka jest trudna w obsłudze nawet dla jednostek AF i OF. Mając to na uwadze, Czołg Antygrawitacyjny został ponownie zrównoważony do:

Wartość Pancerza Reaktywnego wynosząca 4) została zastąpiona Polem Siowym (wartość 2)
Ruch zmniejszono z 20 do 15
Zwiększono obronę z 105 do 120

Kiedy zabiorą się za równoważenie włóczników, to obecnie najpotężniejsza jednostka?
Zamiast poprawić jednostki z wyższych epok znów majstrują przy EP. Z działem kinetycznym było to samo. Wg mnie czołg antygrawitacyjny wcale nie jest przesadzony, a jego użyteczność zależy od sposobu użycia. Zmiana bez sensu i jej jedynym celem jest chyba zmuszenie ludzi do badań i stawiania nowych jednostek... mam nadzieję że się z tego wycofają. Może niech jeszcze pelotke z WS zbalansują bo też daje radę w EJ i EP. Kompletny bezsens jak o mnie chodzi.
 

DeletedUser7795

Guest
Zgaduję, że okno tawerny dalej będzie wyskakiwało po wejściu do tawerny znajomego.
 

DeletedUser

Guest
Witam, skąd taka wiedza, że nowa epoka 18 lipca?
Przeszukałem wszystkie fora i nic takiego nie znalazłem.
Proszę o podanie źródła.
 

DeletedUser15836

Guest
O ile pamiętam, Niemcy i Anglicy wszystko mają z lekkim wyprzedzeniem ;)
 

DeletedUser17852

Guest
Po ile będzie rozszerzenie terenu za diamenty ? będą dwa nowe...
 

DeletedUser19857

Guest
Czyli w evencie letnim najbardziej opłacalnym statkiem będzie królewski bo jest najwięcej PR.
 
Do góry