Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7795

Guest
Przydałby się nowy budynek, który by produkował podejścia do wypraw.
 

Valhan

Wójt
Przydałby się nowy budynek, który by produkował podejścia do wypraw.

Z tym bym się nie zgodził :p, dzienna produkcja podejść to 24, aa na wyprawy mamy 6 dni więc łatwo policzyć że tych podejść mamy 144 do wykorzystania ( pod warunkiem regularnego wykorzystania), do tego dochodzą podejścia które można zdobyć jako nagroda po wygranej potyczce w wyprawie, na 3 etapie za jednym zamachem można zgarnąć 4 podejścia. Łącznie mamy 144-180 podejść, a walk jest tylko 64 ;). W razie potrzeby tak jak ktoś wcześniej wspomniał można sobie jeszcze dokupić za śladowe ilości medali, które np mi zalegają tylko i aż się proszą o to żeby je do czegoś wykorzystać ;D

Jeżeli chciałbym nowy budynek, to taki który zwiększałby % produkcji towarów

Ale chyba odbiegamy od tematu ;) bo o tym nic nie piszczy
 

kasia2389

Arcyksiążę
Oceania część 5, ale pewnie nie ostatnia.

image


Nowy obraz mapy bitowej.jpg
  • 20 głównych zadań fabularnych
  • 10 zadań pobocznych
  • 1 nowy poziom Terminala (czwarty załogant?)
  • 2 nowych członków załogi
  • 4 rozszerzenia (medalowe i diamentowe już dostaliśmy)
  • 8 nowych technologii do badań
  • 1 nowy budynek mieszkalny (3x3 4h)
  • 2 nowe budynki produkcyjne
  • 1 budynek wojskowy z nowym oddziałem
  • 2 nowe budynki kulturowe
  • 1 nowa dekoracja
  • 8 prowincji map kampanii zawierających 39 sektorów.
  • 3 nowe awatary gracza
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser14308

Guest
Od jutra nowy event historyczny.Czy ktoś coś raczy napisać na ten temat oficjalnego?
 

DeletedUser18949

Guest
Gdzie znajdę linie zadań? Bo w tym linku to nie ogarniam za bardzo.
 

DeletedUser15836

Guest
Ale to nie ma sensu - bo przecież ciężk określić jaka jest gildyjna (mogą być niezaktualizowane, etc.)
 

DeletedUser19158

Guest
Mnie dziwi w tej grze brak wykorzystania potencjału obiektów kulturalnych, wydaje mi się, że raczej mało kto je stawia, a wystarczyło by dodać do nich jakiś sensowny bonus do czegokolwiek oprócz samego zadowolenia
 

DeletedUser7795

Guest
Dobrym urozmaiceniem byłby nowy budynek, który zwiększa zasięg strzału jednostki albo wartość ruchu.
 

DeletedUser7795

Guest
Kiedy zostanie cofnięta ta kretyńska zmiana w PvP (strategia wojskowa - bitwy PvP) ?
 

DeletedUser7795

Guest
@OldShaterhan dopóki nie zbadasz technologii strategia wojskowa z epoki żelaza to nie możesz atakować sąsiadów. Działa to również w drugą stronę - nie zaatakujesz graczy, którzy tej technologii nie zbadali. Mam na Cirgardzie sąsiada, który ma 100k pkt. Jest on w epoce żelaza ale nie zaatakuję go, bo nie ma on zbadanej tej technologii.

To jest jakaś żałosna pomyłka. Albo zmieńcie położenie tej blokady albo całkiem ją usuńcie. Gościu może ładować PR w perły ale zaatakować go nie można...
 
Do góry