Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16730

Guest
Mnie nadal zastanawia (zwłaszcza po wejściu nowej epoki) kiedy w badaniach będziemy mogli sprawnie i szybko inwestować Punkty Rozwoju....

Faktycznie, jeden z największych problemów w tej grze. Trzeba koniecznie się tym zająć w pierwszym rzędzie.
 

DeletedUser9824

Guest
co z trybem edycji? Ile mozna czekac?
A poza tym oni planuja zrezygnowanie z FlashPlayera który jest coraz gorszy i pewnie niedługo calkiem wykituje (co pewnie naklada ogromne ograniczenia w tworzeniu gry) czy nie ma kto przyjsc do pracy za tych co potrafia pisac w playerze?
 

kasia2389

Arcyksiążę
A u Krashana już jest:


Jack wróci!

Zadania rozpoczną się 19 października . Do 2 listopada

Uwaga, oglądanie może grozić kalectwem a nawet śmiercią albowiem mówią wierszem i nie jest to 13 zgłoskowiec.
 

DeletedUser18348

Guest
Bez przesady... w modernie przechodzi się na spokojnie 3 etap mając perełki na 11 poziomie... wystarczy trochę łotrów i ogarnięcia w kwestii kto-kogo-jak bije. I dostosowania armii do przeciwnika.
Co nie zmienia faktu,że owe wymuszanie przejścia do kolejnej epoki to po prostu złodziejstwo. Nowi gracze będą hurtem kupować diaxy a my..?
Scyzoryk ma rację-z graczy grających dłużej nikt nie kupuje diaxów-mamy wystarczająco dużo studni na kilku światach,robimy wyprawy... diaxy wpadają z gry. Ale nowi nie mają takich możliwości,mają magiczny przycisk na ekranie,i tyle. A on kusi. Wiem bo też zaczynałem grę-jak każdy:) I to oni najgorzej na tym wyjdą. Choć my też nie najlepiej. Jestem w jutrze-owszem,mam w planach wejście w przyszłość,ale najpierw chce ogarnąć kilka rzeczy-poziomy konkretnych pereł przede wszystkim. I nagle event który mi każe olać to,i lecieć na hura do przodu. Bzdura. Nie pójdę-bo mam swój plan i pomysł na grę. Ale nie zyskam na evencie,który jest dla wybranych w tym momencie. Więc event nie jest dla wszystkich,tylko dla robiących techno. Chore,nie?
To samo z zadaniami typu zajmij prowincję. Mam ostatnie prowincje w ep,i nie jest łatwo niestety, jak mam to ogarnąć? Jak cholernych czołgów nawaliło? Zadania powinny się mieścić w epoce,i w granicach możliwości średnio ogarniętego gracza-bo nagrody nie są takie aż och-ach,żeby cudów za nie żądać.



Każdy deweloper tak ma,nie przejmuj się... różna jest tylko skala olewki. Zobacz Anno na przykład-tam ludzi zostawili bez słowa wyjaśnienia.. Tutaj to jeszcze nic...

Wybaczcie,rozpisałem się mocno,nie bardzo ogarniam dzisiaj co i jak-więc cos naprzeciw pw poproszę:)
Pozdrawiam wszystkich:)

W innych firmach \ firmie grrrrr również bez słowa zostawili ludzi i wrócili do eventów z piaskownicy :?
 

DeletedUser11629

Guest
A z innej beczki porzucając te Krakenowe nieścisłości. Mnie nadal zastanawia (zwłaszcza po wejściu nowej epoki) kiedy w badaniach będziemy mogli sprawnie i szybko inwestować Punkty Rozwoju.... To jest, motyla noga, jakaś paranoja żeby inwestycja własnych PR (z paczek) we własne badania wymagała tylu kliknięć..... Sprawa jakże banalna do rozwiązania ciągnie się od lat..... I jeśli ktoś notuje powody dla, których Gracze opuszczają Grę to jest to między innymi jeden z tych, który powoduje że powoli mam serdecznie dość. Nie dlatego, że jest to czasochłonne tylko dlatego, że od lat mimo głosów leje się na tą sprawę totalnie. I zawsze w takich sytuacjach stawiam sobie retoryczne pytanie: czy osoby planujące strategię rozwoju i wprowadzające usprawnienia faktycznie grają w tą grę? Odpowiedź oczywiście nasuwa się sama. Myślałem, że kogoś oświeci po wejściu kolejnej części OP. Ale.... Na becie kolejna linia historyczna a zmiany w tym temacie brak.... <sic>

Przepraszam... to TY byłeś w TEAMie i CZEKAŁEŚ, aż kogoś oświeci...? To już chyba ocieramy się o groteskę... :/

Ale czekam niecierpliwie na wasze tłumaczenie "delete ANY building", obok niebieskiej szczały to najbardziej wyczekiwana przeze mnie część eventu, coś jak widelec w oku...
 

DeletedUser11629

Guest
Przykro mi, ale naszej ulubionej niebieskiej szczały nie będzie.

No to uważam, że powinna pojawić się czarna przepaska w rogu ekranu na znak żałoby... w koncu to nie jest event z historyczną linią zadań, ale event sezonowy... niejaki Żyleta uświadomił mi niedawno tę ważką różnicę...
 

DeletedUser11629

Guest
Wydarzenia losowe będą i u nas, cierpliwości.

Bardzo, bardzo przydatne. To już chyba lepiej było, jak team nie odzywał się wcale... przynajmniej mieliśmy złudzenie, że czymś się przejmujecie i o czymkolwiek myślicie... bo nie o cierpliwość tu chodzi, rozumiesz, prawda...? (to pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać).
 

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Bardzo, bardzo przydatne. To już chyba lepiej było, jak team nie odzywał się wcale... przynajmniej mieliśmy złudzenie, że czymś się przejmujecie i o czymkolwiek myślicie... bo nie o cierpliwość tu chodzi, rozumiesz, prawda...? (to pytanie retoryczne, nie musisz odpowiadać).

Odpowiem ci w podobnym tonie, retorycznie nie odpowiadaj ^^
Jest ogłoszenie ze wprowadzają? Miałam napisać 4 dni przed aktualizacją, przed ogłoszeniem przez Inno, jak ten najmądrzejszy że będzie tego i tego dnia... Żeby forum zalały pytania, a co to, a kiedy dokładnie, a o co chodzi, a na pewno, opisz...
Nie rozumiem totalnie tego przytyku, grzecznie odpisałam, źle, nie odpisuje, źle. Wciskasz mi jakąś ignorancje, jak ja sama bym nie była graczem i mnie również nie zależy na fajnej grze.

Jak nie o cierpliwość chodzi w tych 4 dniach to o co? Bo w sumie nie wiem o co tak się spieniłaś/łeś.
 

DeletedUser17530

Guest
Na becie pojawiły się grafiki z eventu zimowego. Set zimowy będzie zawierał 9 budynków

portrait_260.jpg portrait_261.jpg

WINTER_B_Loading_Screen_1.jpg

WINTER_Loading_Screen_1.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15836

Guest
Ciastkarnie bez powiększenia już? I co z tym budynkiem, co był wybierany przez graczy?
 
Do góry