Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18754

Guest
Dzięki, hmm jeżeli tak będzie to faktycznie z informacją kiepsko.
 

DeletedUser16730

Guest
Oj, to miał być prezent, niespodzianka, gwiazdka 2,5 miesiąca wcześniej, a źli ludzie wszystko popsuli.
 

DeletedUser17530

Guest
A jakie premie oni dostają za to, że są w polskiej ekipie FoE? Bo ja też tak chcę, mieć na forum status FoE Team, ale nie robić nic :D
 

DeletedUser11629

Guest
A jakie premie oni dostają za to, że są w polskiej ekipie FoE? Bo ja też tak chcę, mieć na forum status FoE Team, ale nie robić nic :D
Koszulka z nadrukiem i uścisk dłoni prezesa.

Już myślałam, że powielanie wciąż błędnego tłumaczenia w każdym evencie "sprzedaj budynki produkcyjne" to szczyt ignoranctwa polskiego supportu. Ale nie, doszli na nowy.

Może zamiast brać do supportu kogoś, kto "pała entuzjazmem" czy jaki tam wymóg macie, weźcie kogoś, kto zna języki i faktycznie chce COŚ robić...? Zapytajcie kolegów z innych teamów, jak to się robi. Aha... no tak, niby jak, przecież języków nie znacie... To migowo przez skajpa, czy co...

A nowa perła tylko dla epoki żelaza to promowanie segregacji na graczy lepszych i gorszych, imho. Taki rasizm epokowy.
 

Artur Underwood

Szlachcic
Jeżeli faktycznie jutro będzie następna część OP i Wy nic nie piszecie, to ja Wam podpowiem drogi Teamie co można zrobić - Wchodzisz na strone angielską --- zaznaczacz tekst informacji (można myszką lub shift i strzałki ) --- następnie trzymając ctrl (przycisk na klawiaturze) naciskamy C --- następnie przechodzimy na stronę Polską --- trzymając ctrl naciskamy V -- dopisujemy na końcu "Wybaczcie nie umiemy po Angielsku" i gra. Z resztą sami sobie poradzimy
 

DeletedUser17530

Guest
Jeżeli faktycznie jutro będzie następna część OP i Wy nic nie piszecie, to ja Wam podpowiem drogi Teamie co można zrobić - Wchodzisz na strone angielską --- zaznaczacz tekst informacji (można myszką lub shift i strzałki ) --- następnie trzymając ctrl (przycisk na klawiaturze) naciskamy C --- następnie przechodzimy na stronę Polską --- trzymając ctrl naciskamy V -- dopisujemy na końcu "Wybaczcie nie umiemy po Angielsku" i gra. Z resztą sami sobie poradzimy

Nawet do google translator niech wrzucą i poprawią tylko widoczne błędy :D

PS.
Oni teraz chowają głowę w piasek. Nie ma opcji, ze któryś z "teamu" się wypowie...
 

DeletedUser11629

Guest
Nawet do google translator niech wrzucą i poprawią tylko widoczne błędy :D

PS.
Oni teraz chowają głowę w piasek. Nie ma opcji, ze któryś z "teamu" się wypowie...

Wypowie się zapewne bardzo szacowny mister Shelian, który nie widzi problemu ani powodu, bo zapewne gra tylko w Pokemony i Candy Crush...

A z tą autobitwą to nie jest tak różowo, ludzie na becie piszą, że dość często mylą przyciski i tracą wojsko...
 

DeletedUser14308

Guest
No i pokazali jak mają graczy w tylnej części ciała.A niech któryś zapyta się głupio po co komu wcześniej info to ja mu chętnie odpowiedzi udzielę-bo taki jest twój zas...y obowiązek i jeśli na angielskim jest już od piątku to u nas powinien być najpóźniej w niedzielę.
 

DeletedUser17530

Guest
A z tą autobitwą to nie jest tak różowo, ludzie na becie piszą, że dość często mylą przyciski i tracą wojsko...

Takich graczy można jedynie postawić w jednym rzędzie z kierowcami, którzy jeżdżą na pamięć, a nie patrzą na znaki
 

kasia2389

Arcyksiążę
Jest to opcja, która pozwala wykonać automatyczną bitwę bezpośrednio z ekranu zarządzania wojskiem przed bitwą.
GŁUPIA i całkowicie NIEPRZYDATNA opcja.

Wszyscy gracze wiedzą, nawet dziadek wie, ale zapomina, że obecnie pierwszy ruch wykonuje zwykła jednostka i trzeba ją wstrzymać przed leceniem na złamanie karku do przodu (to znana strategia armii czerwonej z okresu II wojny światowej - rozpoznanie bojem), a taka strategia kończy się zazwyczaj sromotna klęską.
Nawet w ataku na 2 włóczników taka jednostka odnosi obrażenia.
Znowu chcą nas uszczęśliwić na siłę.
 

DeletedUser5256

Guest
GŁUPIA i całkowicie NIEPRZYDATNA opcja.

Wszyscy gracze wiedzą, nawet dziadek wie, ale zapomina, że obecnie pierwszy ruch wykonuje zwykła jednostka i trzeba ją wstrzymać przed leceniem na złamanie karku do przodu (to znana strategia armii czerwonej z okresu II wojny światowej - rozpoznanie bojem), a taka strategia kończy się zazwyczaj sromotna klęską.
Nawet w ataku na 2 włóczników taka jednostka odnosi obrażenia.
Znowu chcą nas uszczęśliwić na siłę.
Dla mnie bardzo przydatna opcja. To że ty chcesz wszystkie walki na ręcznym to twój wybór ale nie wszyscy tak chcą
 

kasia2389

Arcyksiążę
Powiedz to podczas walk na GvG ;)
Oczywiście, że powiem.

Zysk to maksymalnie 3 sekundy.
Zwykła do narożnika, i dwa nagie miecze.

A ryzyko jest.
nie wszyscy tak chcą
Tak, tak.

Prosiłem o zmianę prędkości poruszania jednostek na wolny, b. szybki, natychmiastowy i oczywiście pomijanie ruchu spacją, to zrobili autowalkę.



Z cała pewnością jest to akcja typu "czy jest tu jakiś cwaniak?"
Wyciągamy diaxy za wskrzeszanie denatów.
 
Ostatnia edycja:

kasia2389

Arcyksiążę
Prawie 6 godzin na 7 światach 3 poziomy.
No i to jest argument konkretny 6 godzin tygodniowo razy 4 tygodnie nawet na minimalnej stawce to masz brutto 321 zł to rocznie 3744 zł.

A na poważnie to nie mam nic przeciw wprowadzaniu bezsensownych przycisków, ale, kto wymyślił, żeby zamiast dodać trzeci przycisk, wywalić anuluj, zamiast niego dać atak, a zamiast atak autoatak.
 
Do góry