Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13045

Guest
Sprzedaż diaxów spadła z alternatywami?

A o cóż innego może chodzić.. szczególnie moje ulubione "odkryj technologię" . Ciułam te diaxy, i musiałem wydać na badanie żeby epoki nie zmieniać-a teraz z eventu kiszka będzie. Wpychanie na siłę do wyższej epoki. Pomijając fakt że część graczy nie będdzie mogła zrobić techno.. chyba.
 

DeletedUser14806

Guest
Do ewentu wróciły zadania bez alternatywy:
3 sektory bez walki;
Odkryj technologię.
Odkryj prowincję.



zastanawiam się co to jest i czemu ma służyć.

View attachment 2922

Jak to co , jest to czarne krzesło nominacji do opuszczenia Domu Wielkiego Brata , klikasz i uwalniasz sie od gry która staje sie bardziej nadziana błędami niż dobra kasza skwarkami jak mówi klasyk.
 

DeletedUser14806

Guest
Jak to kiedy, od razu będzie tak że maniacy , klikacze , nołlajfy uzyskają większą przewagę niż dotychczas siedząc po 12-15 godzin na dobę a pozostali gracze będą mieli do wyboru ostro pompować sos w diamenty albo patrzeć jak reszta oddala się od nich w prędkoscią światła. To niema nic wspólnego z teorią "Balansu" którą tak dzielnie od jakiegoś czasu nasz sup promował.
 

DeletedUser16512

Guest
Panowie na spokojnie trzeba podejść do tematu. Dwa tygodnie bawiłem się w zadania dzienne na becie, i już dzisiaj wiem że z takim procentem szans na ciekawe nagrody, jaki oni proponują, to ja nawet tych zadań nie rusze jak to wejdzie. Przez te dwa tygodnie rozwiązywania zadań typu opracuj technologie itd nie dostałem ZADNEJ z głownych nagród, szkoda czasu, wojska surowców itd.
 

kasia2389

Arcyksiążę
No nareszcie wersja 1.111 wprowadzi coś na co gracze czekali, postulowali wprowadzenie i będą zachwyceni, ze wreszcie po wielkich sukcesach w kraju i zagranica sensacyjne, niepowtarzalne, będzię i u nas w foe:

11 nowych osiągnięć, które ku radości gawiedzi będą nam wyskakiwać z nienacka na ekran.

Nie potrafię wyrazić radości, dziękuję, dziękuję, dziękuję.

1337423444_by_Hushabye_inner.gif


A i jeszcze jedna mało istotna zmiana (czy i kiedy zostanie wprowadzona?)
  • Dodano ikonę grabieży do paska społecznościowego
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15268

Guest
Widzałem listę zadań do eventu ghandi i tam były alternatywy w zapisie, szkoda będzie jak to zepsują
 

DeletedUser14806

Guest
i'm sick and tired - jeszcze trochę i popełnię samobójstwo z tą grą. Czy ktoś zajmie się tym wreszcie żeby gracz nie musiał szukać przeglądarki która ogarnie tą gre? Wypróbowałem juz wszystko i ciągle jest jakiś problem z płynnoscią gry.
 

kasia2389

Arcyksiążę
Czy to wypróbowałeś?
No przecież napisał, że wszystko:
Wypróbowałem juz wszystko i ciągle jest jakiś problem z płynnoscią gry.
I to ma się nijak do tematu tego wątku.
Czy wprowadzanie coraz to nowych osiągnięć nie wystarczy? Jeszcze byście chcieli płynności? No bez przesady, no helou, jak mówi Mariolka.

Obecnie ta gra potrzebuje lepszego sprzętu niż Wiedźmiń na ultra.
 

DeletedUser7795

Guest
Czy ktoś z teamu może nam powiedzieć dlaczego mamy na siłę przechodzić do kolejnych epok? Brak alternatywy w zadaniu "zbadaj technologię" jest wielkim minusem. Jak nie zbadam technologii to nie zrobię eventu. Wymusza to postęp w grze u graczy, którzy grają w jednej epoce. Jeżeli wszedłbym do epoki modernizmu na Arvahallu to musiałbym podnosić Zeusa, Castel i Katedrę na pewno o kilkanaście poziomów żeby w ogóle przejść 3 poziomy wypraw za pomocą wojska.

Jeżeli my - gracze - nie chcemy jakiejś zmiany to po cholerę nas denerwujecie wprowadzając ją mimo naszego sprzeciwu? Wasza inteligencja jest chyba ujemna, bo nie ogarniacie naszych prostych wypowiedzi. Idealnymi słowami na te zmiany są wulgaryzmy, bo inaczej się tego nie da skomentować.
 

DeletedUser17220

Guest
Brak alternatywy jest celowy i właśnie wymusza postęp technologiczny. Jak siedzimy długo w jednej epoce, to wyprawy robi się coraz łatwiej. Jak się robi coraz łatwiej to NIE WYDAJE SIĘ DIAMENTÓW.
To samo z mapą. Im dalej dojdziemy na mapie, tym większy % mają obrońcy w wyprawach (a przynajmniej tak mi się wydaje). I wracamy do poprzedniej konkluzji - im trudniej w wyprawach, tym więcej diamentów jest wydawanych.
A jak można wymusić postęp technologiczny i "mapowy"? Tylko eventami. To dlatego minieventów jest jak nasr....
 

DeletedUser7795

Guest
Chyba właśnie o to chodzi w grze żeby ponosić jak najmniejsze koszty, prawda? To właśnie jest niezgodne z logiką InnoGames.
 

DeletedUser17220

Guest
Ale maksymalizacja naszych kosztów to szansa na większy zysk dla Inno. I nasze samopoczucie i komfort zawsze będą na drugim planie, gdy tylko pojawi się szansa na zwiększenie zysków firmy.
I jest to całkiem normalne. Po to firma działa, aby generowała zysk.
Nienormalna jest wyłącznie skala olewania graczy przez Inno. Ale jak widać jeszcze nie przekroczyli granicy, bo graczy wciąż jest multum.
 

DeletedUser16730

Guest
Ale jak widać jeszcze nie przekroczyli granicy, bo graczy wciąż jest multum.

Na papierku? Gdzieś chyba czytałem, że jak się nie zalogujesz przez jakiś czas to konto jest usunięte. Ale mam PRki w perłach ludzi którzy się nie logowali od roku. Wtf?
FoE poszło w reklamę i miało dużo dołączeń, teraz robią to z Elvenarem. To był target, szybkie i krótkie mikropłatności.

Z jednej strony masz rację.
A jak można wymusić postęp technologiczny i "mapowy"? Tylko eventami. To dlatego minieventów jest jak nasr....
A z drugiej, kto grający 2-3 lata diaxy kupuje?
Ci co zaczynają prą do przodu, chyba każdy tak robił dopóki się nie opamiętał. I dlatego to jest target. Starzy gracze to wabiki, ich miasta rozbudzają wyobraźnię.

Dlatego moim zdaniem na dłuższą metę strzelają sobie w kolano. Jak przestaną grać starzy to kogo będą ścigać młodzi?
 

DeletedUser13045

Guest
Jeżeli wszedłbym do epoki modernizmu na Arvahallu to musiałbym podnosić Zeusa, Castel i Katedrę na pewno o kilkanaście poziomów żeby w ogóle przejść 3 poziomy wypraw za pomocą wojska.

Bez przesady... w modernie przechodzi się na spokojnie 3 etap mając perełki na 11 poziomie... wystarczy trochę łotrów i ogarnięcia w kwestii kto-kogo-jak bije. I dostosowania armii do przeciwnika.
Co nie zmienia faktu,że owe wymuszanie przejścia do kolejnej epoki to po prostu złodziejstwo. Nowi gracze będą hurtem kupować diaxy a my..?
Scyzoryk ma rację-z graczy grających dłużej nikt nie kupuje diaxów-mamy wystarczająco dużo studni na kilku światach,robimy wyprawy... diaxy wpadają z gry. Ale nowi nie mają takich możliwości,mają magiczny przycisk na ekranie,i tyle. A on kusi. Wiem bo też zaczynałem grę-jak każdy:) I to oni najgorzej na tym wyjdą. Choć my też nie najlepiej. Jestem w jutrze-owszem,mam w planach wejście w przyszłość,ale najpierw chce ogarnąć kilka rzeczy-poziomy konkretnych pereł przede wszystkim. I nagle event który mi każe olać to,i lecieć na hura do przodu. Bzdura. Nie pójdę-bo mam swój plan i pomysł na grę. Ale nie zyskam na evencie,który jest dla wybranych w tym momencie. Więc event nie jest dla wszystkich,tylko dla robiących techno. Chore,nie?
To samo z zadaniami typu zajmij prowincję. Mam ostatnie prowincje w ep,i nie jest łatwo niestety, jak mam to ogarnąć? Jak cholernych czołgów nawaliło? Zadania powinny się mieścić w epoce,i w granicach możliwości średnio ogarniętego gracza-bo nagrody nie są takie aż och-ach,żeby cudów za nie żądać.

Nienormalna jest wyłącznie skala olewania graczy przez Inno.

Każdy deweloper tak ma,nie przejmuj się... różna jest tylko skala olewki. Zobacz Anno na przykład-tam ludzi zostawili bez słowa wyjaśnienia.. Tutaj to jeszcze nic...

Wybaczcie,rozpisałem się mocno,nie bardzo ogarniam dzisiaj co i jak-więc cos naprzeciw pw poproszę:)
Pozdrawiam wszystkich:)
 
Do góry