Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11629

Guest
O, znowu secik, który się nie komponuje sam ze sobą, nie mówiąc już o miejscu w mieście... Geniusze...
 

DeletedUser12453

Guest
Zastanawiam się, co te Pomysłowe Dobromiry kombinują?
Zmienili kolejność przycisków, zapewne chcą pomimo miażdżącej krytyki wcisnąć autoatak w miejsce obecnego ataku.
Że zacytuję klasyka: Nie idźcie tą drogą.

View attachment 2982

w poniedziałki po lewo w wtorki po prawo bedzie co by Nam życie urozmacić :p
btw ja akurat czekam niecierpliwie na AutoAtak ;)
 

DeletedUser16965

Guest
Znów dyskutujemy w temacie co w trawie piszczy zamiast w odpowiednim ogłoszeniu o wersjii 1.113
Ale z tego co wyczytałem dorzucą 2 rozszerzenia za medale i diaxy..?
 

DeletedUser14806

Guest
Ten autoatak to bedzie w gvg też działać? czy tylko w tych lamerskich wyprawach
 

DeletedUser13045

Guest
Ja jestem ciekaw jednego-nie zaglądam tutaj często,więc jeśli pytanie będzie głupie nie wyśmiewajcie tylko poprawcie..
Mianowicie od kiedy jest dostępna zmiana nicku po kilku latach,mimo że nick nie naruszał żadnego pkt. regulaminu,nie był obraźliwy ani nic z tych rzeczy.. bo zaczynam się powoli gubić.
 

DeletedUser17530

Guest
Ciastkarnie bez powiększenia już? I co z tym budynkiem, co był wybierany przez graczy?

Jest na tej grafice, oznaczyłem poniżej. 1 - ten był wybierany m.in w Polsce, 2- ten był wybierany w Anglii, Niemczech i więcej nie sprawdzałem :p

WINTER_B_Loading_Screen_1.jpg
 

DeletedUser16512

Guest
A ja mam pytanie, skąd wy bierzecie te zdjęcia budynków z takim wyprzedzeniem?:)
 

DeletedUser16730

Guest
Można z tego ułożyć ciekawe konstrukcje. Wyszedł mi kwadrat 8x8, 16PR, 12% ataku i towary dodatkowo, ale 26 elementów, więc bez diaxów raczej miszynimposibil.
 

DeletedUser7795

Guest
Jak w ogóle będzie wyglądał event zimowy? Na jakiej zasadzie będzie się odbywało zdobywanie nagród?
 
Do góry