Co w trawie piszczy - czyli przyszłe zmiany na FoE [SPOILERY]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11683

Guest
Event zimowy. Kolejna porażka, kolejny nerf.
Łezka się w oku kręci na wspomnienie wcześniejszych eventów zimowych, w których można było wygrać budynki premium, budynki wojskowe, diamenty. A w tym roku 9 badziewiastych budyneczków, których - statystycznie rzecz ujmując - nie ma szans uzbierać bez mocnego sypania diaksami.
Ech...
 

DeletedUser7795

Guest
W evencie zimowym na becie nie ma przemieszania i nowych zestawów prezentów po przemieszaniu.
Co się do cholery dzieje z FoE?
Czy zawsze muszą wszystko spieprzyć?

Głupcy, myślą że gracze będą diamenty kupować.
Zimowy zestaw budynków eventowych jest dużo, dużo słabszy od poprzednich zestawów eventowych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19146

Guest
Ano właśnie tak myślą i niestety dla nas mają rację. Są przecież gracze którzy kupią diaxy tylko po to żeby móc sobie pozwolić na eventowe budynki, bo w inny sposób ich nie zdobędą i nie będą mogli się pochwalić przed ziomkami jacy to oni nie są super że mają wszystko co zaoferowali twórcy i są lepsi od innych. Drugą grupą są kolekcjonerzy, którzy nie patrząc na cenę po prostu muszą mieć te specjalne niedostępne w inny sposób budowle, a trzecia grupa ludzi która zasili sakiewki Inno to dzieciaki, które po obejrzeniu reklamy w TV albo necie zarejestrują się i będą piszczały bo gra oferuje super bonusy (wtedy jeszcze nie będą wiedzieć że to chłam nie z tej planety) tylko że trzeba za nie zapłacić i zaczną słać sms-y albo wezmą kartę kredytową rodziców.
Inno doskonale wie że po ostatniej wpadce ze skryptem porządnie nadszarpnęli zaufanie graczy i pewnie strumyczek forsy za diamenty troszkę wysechł. Teraz będą próbowali nadrobić straty na nowy, nieświadomych i tych hardcorowych graczach. Zwykła polityka marketingowa. Nas to oburza ale zarząd Inno ma to gdzieś. Kasa na kontach musi się przecież zgadzać.
 

DeletedUser16730

Guest
Oczywiście, że jest.

I oczywiście zaraz po wylosowaniu co wielu przyprawi o palpitację serca.

Zimowy zestaw budynków eventowych jest dużo, dużo słabszy od poprzednich zestawów eventowych.

Wręcz przeciwnie, w sieci jest już kilka pomysłów na to żeby układanka dawała moc świątyń reliktów. Tyle, że trzeba trochę tego nastukać z wybranych elementów.
 

DeletedUser7795

Guest
Wręcz przeciwnie, w sieci jest już kilka pomysłów na to żeby układanka dawała moc świątyń reliktów. Tyle, że trzeba trochę tego nastukać z wybranych elementów.

Ja tam nie zamierzam zbierać tego zestawu. Nie rozumiem też tego całego szału na zdobycie jak największej ilości poszczególnych elementów tego zestawu. Lepiej jest nakupować Świątyń wiedzy, bo zestaw zajmuje jednak trochę miejsca a Świątynia wiedzy zajmuje tylko cztery kratki.
 

DeletedUser17201

Guest
Event zimowy. Kolejna porażka, kolejny nerf.
Łezka się w oku kręci na wspomnienie wcześniejszych eventów zimowych, w których można było wygrać budynki premium, budynki wojskowe, diamenty. A w tym roku 9 badziewiastych budyneczków, których - statystycznie rzecz ujmując - nie ma szans uzbierać bez mocnego sypania diaksami.
Ech...
Na becie gram całkowicie lajtowo (tzn, jeszcze bardziej niż tu) budynki eventowe już w tym momencie mam wszystkie (oprócz tego jednego który jest nagrodą za skończenie eventu), nie wydałam ani pół diamentu na to.
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
Jak na głównym świecie kupisz to co chcesz to wtedy możesz zalogować się na pobocznym, bo tam już Ci oferta nie wyskoczy, ale tylko na chwilę i później z powrotem na główny i jak tam pojawi się kolejna oferta, to znów będziesz mógł się na pobocznych logować i tak w kółko.
 

DeletedUser11629

Guest
Jak na głównym świecie kupisz to co chcesz to wtedy możesz zalogować się na pobocznym, bo tam już Ci oferta nie wyskoczy, ale tylko na chwilę i później z powrotem na główny i jak tam pojawi się kolejna oferta, to znów będziesz mógł się na pobocznych logować i tak w kółko.
Tak w kółko przez cały dzień czyhać... już biorę wolne w robocie.
 

DeletedUser14109

Guest
Legendarna, a taką mam oprócz młotków daje uśmiech. Z tego co wiem, to chyba nie ma już lepsiejszych wersji?
 

DeletedUser16807

Guest
Czy ktoś ma dostęp do ilustracji przedstawiającej najkorzystniejszy układ budynków z najbliższego eventu zimowego?
 

kasia2389

Arcyksiążę
X0hLbsyVT3epSp-38gjqew.png
 
Do góry