Arktyczna Przyszłość - Część 1 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13591

Guest
Ja na razie nie przechodzę. Poczekam, może coś się zmieni. Mam tylko nadzieję i w sumie to byłoby najbardziej ok, gdyby event piłkarski (mój ulubiony) nie zmuszał mnie do przechodzenia do kolejnej epoki. Zadanie opracuj technologię ZABRONIONE :haha:
 

DeletedUser15643

Guest
jak na razie nie było :)
jest 'przejmij sektor bez walki', ale mapę zrobiłem bez wchodzenia do "nowej epoki"
 

DeletedUser13596

Guest
Może twórcom nie podobało się, że Chateau po wejściu do nowej epoki służy do nabijania surowców?

Mało prawdopodobne. Z questów pobocznych dostałem 3000 towarow z nowej epoki za friko, bo bazowo było 50 za quest. Gdyby chciano nas odciąć od towaru, to spadła by podstawa towaru za zadanie powtarzalne z 5 do np. 3 czy 2. A spadły monety i młotki. To chamskie burzenie strategii gry, silni są jeszcze silniejsi, a CF jeszcze słabsi. To tak jakby mi support usunal w CF tak z 50 poziomów, taki jest rozmiar strat.
 

DeletedUser14832

Guest
Jako że wątek obecny ma służyć do dyskusji napiszę co mi się podoba, a co nie w nowej epoce i jak to można naprawić:



Podoba się:



  1. nowa mapa GVG i sposób płacenia za nią


Nie podoba



  1. nowa perła, praktycznie bezużyteczna – jeśli ktoś będzie chciał zdobywać medale poprzez budynki postawi w jej miejsce kilkanaście świątyń grozy i zyska więcej


ROZWIĄZANIE – pozwolić, by Gaja produkowała również zasoby wsparcia Gildii – ale na poziomie podobnym do obserwatorium (nie jak Cerkiew – gdyż to za mało) – wówczas stanowić będzie ona silne wsparcie, ludzie będą szukali planów do niej oraz surowców z nowej epoki



  1. perły „gildijne” produkujące bezużyteczne surowce – mam wrażenie, że Twórcy po prostu zapomnieli o Atomium i o tym, co ma robić


ROZWIĄZANIE – wspomniany już wcześniej powrót do GVG przywiązanej do epoki. I tyle. Odciąży to GvG „All Ages”, zwiększy zużycie diamentów, spowoduje chęć wejścia do nowej epoki przez większą liczbę graczy



  1. bezużyteczne nowe surowce – czyli surowce których nie ma na co wydawać i po co produkować


ROZWIĄZANIE – dwa wspomniane już wyżej. Trzecie –to nowa perła, ale tym razem przydatna ;).

Osobiście optowałbym za czymś wyjątkowym i podam tu swoją propozycję: https://pl.wikipedia.org/wiki/Winda_kosmiczna – perła 3 x 3, do 10 poziomu na każdy poziom zwiększa produkcję młotków i złota o 3%, później o 1%.

Będą się wówczas ludziska zabijać o nowe surowce? Będą. Będą kupować plany za diamenty? Będą :)



  1. popsute zadania poboczne – nie wszedłem w nową epokę, znam je jedynie z przekazu. Niemniej jednak uważam, że zmniejszanie wartości nagród oraz stopniowe zwiększanie wymagań (czego we wcześniejszych epokach nie było) psuje przyjemność i satysfakcję z gry.


ROZWIĄZANIE - powrót do znanych, sprawdzonych zasad.



Mam nadzieję, że ktoś Obsługi Gry naprawdę przeczyta to i rozważy me propozycje. Forumowiczów zaś proszę o uwagi :) Pozdrawiam
 

DeletedUser14832

Guest
Bartekmod masz rację - niech będzie 10% na poziom do 10, 5% do 20, 3% do 30, i po 1% dalej. Albo więcej. Niezależne ile - taką perłę zawsze wartoby mieć
 

DeletedUser13563

Guest
witam.
Jaki % do ataku daje zakątek mówców w nowej epoce i ile potencjału daje galeria sław bo w poradniku jeszcze nie ma?
 

DeletedUser13596

Guest
Info z bety - podobno ekspedycje w Arktyce są nie do przejścia, albo z całą salą martwych ciał. Dziękujemy za kolejną "dobrą zmianę". Nie da się grać w tej epoce po prostu. U nas w gildii dzisiaj 2 osoby zakończyły grę, wiele osób się waha.
 

DeletedUser775

Guest
Info z bety - podobno ekspedycje w Arktyce są nie do przejścia, albo z całą salą martwych ciał. Dziękujemy za kolejną "dobrą zmianę". Nie da się grać w tej epoce po prostu. U nas w gildii dzisiaj 2 osoby zakończyły grę, wiele osób się waha.

Może to lepiej, że w Arktyce trudniej jest przejść ekspedycję. Przecież im więcej niepowodzeń w walce tym wyższe miejsce w rankingu :p
 

DeletedUser14685

Guest
Info z bety - podobno ekspedycje w Arktyce są nie do przejścia, albo z całą salą martwych ciał.

To w ekspedycjach beda wszystkie jednostki z Arktyki, czy tylko te, ktore dostepne sa w tej czesci ?
Bo jesli beda tylko te, ktore my mozemy miec to raczej nie bedzie tak trudno. Gralem juz na mapie All Ages na te jednostki i dzialem z lotrami wchodzilo jak w maslo :)
 

DeletedUser13596

Guest
Nie chodzi tylko o jednostki z arktyki, będą też jednostki z przyszłości. Ale zaczynają z wysokim bonusem do walki (podobno +70% - może ktoś potwierdzić?) już na 1 poziomie trudności!
 

DeletedUser10653

Guest
Ja jestem na 3 poziomie (90%) i ten poziom jest trudniejszy pierwsze dwa na auto można przejść
 

DeletedUser14685

Guest
Nie chodzi tylko o jednostki z arktyki, będą też jednostki z przyszłości. Ale zaczynają z wysokim bonusem do walki (podobno +70% - może ktoś potwierdzić?) już na 1 poziomie trudności!

Bez sensu, ze bonus sie zwieksza. Jednostki z Przyszlosci tez nie sa trudne do pokonania - oprocz niektorych kombinacji. Szczerze to czasami wydaje mi sie, ze jednostki z e.jutra sa lepsze od tych z Przyszlosci :)
 

DeletedUser15643

Guest
na III poziomie pod koniec wypraw w arktycznej jest 105% (a przynajmniej tyle było w zeszłym tygodniu, teraz na razie nie mam zbytnio czasu zaglądać na betę) - i co prawda straty są poważne, ale spokojnie przeszedłem (najwięcej problemów przy takim bonusie jest w konfliktach, gdzie w jednej fali są same nowe jednostki, a w drugiej z Przyszłości)
 

DeletedUser15227

Guest
W Arktyce podobno z Arki, Atoma, Obs wychodzi przyszłość...ktoś poszedł po rozum do głowy? :D
 

DeletedUser5324

Guest
czy ktoś może podać jaki jest koszt wyprawy za gracza z nowej "epoki"?
 

Fatherland

Książę
Jeśli ktoś chce plany do nowej perły Gaja to zapraszam do siebie do znajomych na świecie A. Poziom 5 otwarty :)

Poziom trudności na wyprawach można sobie zwiększyć póki co poprzez zastosowanie nowych czempionow w ataku. Gwarantuje emocje większe niż z działami z przyszłości :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Amadeuss

Rycerz
Nie wiem czy już o tym ktoś wspominał ale czy to od tej aktualizacji wprowadzono limit na uwalnianie sektorów w GVG??
 

DeletedUser12464

Guest
Poziom trudności na wyprawach można sobie zwiększyć póki co poprzez zastosowanie nowych czempionow w ataku. Gwarantuje emocje większe niż z działami z przyszłości :D

Zawsze można też zasłonić jedno oko plus żonglować nożami, a klikanie wykonywać lewą nogą przerzuconą przez prawe ramię - tak tak, obraz w monitorze będziemy oglądać w lustrze. To też będą emocje ale chyba jednak pozytywniejsze niż słaby balans jednostek ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14806

Guest
Dobra to czekamy na Część 2 epoki ...bo w zasadzie to epoki dalej niema;)
 
Do góry