Arktyczna Przyszłość - Część 1 - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14832

Guest
Jakoś przekonany jestem, że Kasia2389 jeszcze do epoki arktycznej nie weszła, przez to nie wie jak niedopracowana ona jest.
Ja teraz męczę wyprawy. Przyznaję, że 4 ostatnie walki są prawie nie do przejścia bez użycia diamentów. Ja poszedłem na łatwiznę i je wydałem.
Nie dość, że nie mamy dostępnych wszystkich jednostek zarówno jako armii, jak i nagród, to jeszcze nagrody "budynkowe" pochodzą z poprzedniej epoki!
Niestety strategia "byle szybciej" odnośnie wprowadzania kolejnych aktualizacji nie powiodła się.... Nie tędy droga Szanowni Państwo. Zauważcie, że z graczy, którzy weszli do epoki Arktyki (a nie siedzą w kolonialnej i cieszą ze zmian) nikt znany mi nie jest z tego zadowolony.
PS jedyny pozytyw - drapacz dna - 300 tyś złota za 8h nie rekompensuje reszty strat
 

DeletedUser7795

Guest
A ktoś wam kazał wchodzić do Arktyki? Lepiej było zostać w epoce Przyszłości.
 

DeletedUser14832

Guest
Jeszcze lepiej w żelazie, prawda? Nie na tym ta gra ma polegać... chyba...
Ostatnio pojawił się jeszcze jeden bug, ale mam nadzieję, że nie zostanie naprawiony - surowce przyznawane jako nagroda w zadaniach powtarzalnych pochodzą obecnie z epoki jutra. Zawsze to lepsze niż bezużyteczne surowce arktyczne
 

DeletedUser14352

Guest
Ja tam czekam na dalsza czesc arktyki mi mowia zebym wchodzil zeby nie byc z tylu ale jedyny powod to chyba te domy nowe.
Wojsko z ap lalem w gvg nie raz i powiem w skrocie.
Wieksze straty mam przeciwko dronom/insektom niz tym robotom nowym.
Surogaty lepiej sie zbija od zolnierzy z ep.
Mam nadzieje,ze kolejne wojaki jakie dadza beda mialy jakis sens,bo narazie te wojaki to strasznie slabe sa.
Wiem,wiem znowu narzekam ale co mozna powiedziec o epoce,ktora nic nie zmienila w grze a byla tylko zrobiona szybko pod kase niestety.
 

DeletedUser14352

Guest
Najwiekszy bonus to chyba w przemysle bedzie potrzebny na wyprawie.tam jak dobrze sie zmiksuje to ciezko
 

DeletedUser11123

Guest
bo przemysł trudną (w walce) epoką jest. tam chyba najlepiej wszystko zostało zbalansowane a przynajmniej tak mi się wydaje, patrząc na to ile łotrów "żrą" poszczególne epoki w GvG. Przemysłowa to ścisła czołówka o ile nie lider tej klasyfikacji
 

DeletedUser10421

Guest
Support wie ;]. Nasi programiści też.
Może to zostać zmienione.

Mi suport odpisał, że jest to błąd i ma zostać wkrótce naprawiony. Zdecydujcie się co piszecie. Kolejna sprawa to nie wiadomo kiedy zostanie naprawiony (ja zakładam specjalne działa INNO i nie zostanie to naprawione szybko).

Co do ostatniego poziomu (mam bonus 99%/90%) - dostawiam 8-10 budynków ultra ap, dzięki czemu bonus w atak wzrasta i pozwala zabić jednostkę w 2, a nie jak poprzednio w 3 strzałach. Wojsko jakie wykorzystuje to miks: czołg z ep, kinetyk i łotry. Jak widzę, że łotry zamieniły w nie te jednostki co trzeba (zamiast w czołgi są działami lub odwrotnie) to rezygnuje z walki i atakuje jeszcze raz.
 

DeletedUser11123

Guest
długo ociągałem się z wejściem do nowej epoki ale pojawienie eventu piłkarskiego niejako zmusiło mnie do tego. w ramach nagród trafiły w do moich zasobów najnowsze jednostki wojskowe. wygląd teletubisiów i tego trzynożnego pokraki to wiadomo że powstał na podstawie rysunków buchniętych z pobliskiego przedszkola. Ale ten kto wymyślił czampiona, powinien skończyć jak Azja Tuhajbejowicz. Takiego dramatu koncepcyjno-graficznego ta gra jeszcze nie widziała. Co się stało z ludźmi którzy stworzyli jednostki z poprzednich epok? Wywalili ich z roboty, czy też wystąpiła u nich katastrofalna utrata poczucia estetyki?
 

DeletedUser8110

Guest
Zapraszamy do rozmów o drugiej części Arktycznej Przyszłości do oddzielnego tematu. -> klik!
 
Do góry