Aplikacja mobilna - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

Natalia16191

Wielki książę
Ex-Team
Nie działa nic, powiadomienia, odwiedzanie innych, wydawanie punktów, mapa, wyprawy, wszystko powoduje zacięcie,
reinstalacja nie pomaga,

zastanawiam się nad odinstalowaniem to powinno pomóc na wszystko.
 

DeletedUser15149

Guest
to jest mega irytujące @deebree Zwłaszcza, że na mniejszym ekranie telefonu niż na normalnym PC czasami zbierze się więcej PRów. Dodaje do paska 10-11 a później wywala. Warto byłoby naprawić to i zastąpić jakimś komunikatem jak jest w wersji na PC. Swoją drogą zbiory tylko po 10 PR też są dosyć uciążliwe, zwłaszcza jak się wrzuca te PRy do cudzej Perły.
 

HuanMing

Książę
to jest mega irytujące @deebree Zwłaszcza, że na mniejszym ekranie telefonu niż na normalnym PC czasami zbierze się więcej PRów. Dodaje do paska 10-11 a później wywala. Warto byłoby naprawić to i zastąpić jakimś komunikatem jak jest w wersji na PC. Swoją drogą zbiory tylko po 10 PR też są dosyć uciążliwe, zwłaszcza jak się wrzuca te PRy do cudzej Perły.

U mnie na PC jak "za szybko" zbiorę powyżej 10PR to zawsze wyskakuje błąd wewnętrzny i mnie wywala, więc ten komunikat i tak do niczego się nie przydaje....
 

DeletedUser2383

Guest
U mnie na PC jak "za szybko" zbiorę powyżej 10PR to zawsze wyskakuje błąd wewnętrzny i mnie wywala, więc ten komunikat i tak do niczego się nie przydaje....

Mam tak samo jak u Pandzi 10+ PR sie zbierze i już błąd wewnętrzny. O dziwo aplikacja działa...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8110

Guest
W sklepie Google Play i w AppStore powinna pojawić się już nowa wersja aplikacji, dzięki której aplikacja powinna się wieszać nieco mniej. Mam nadzieję, że będzie widać różnicę.
 

DeletedUser15149

Guest
Nie no spoczko, że naprawili. Thx. Gra śmiga* względnie dobrze. Teraz tylko po 50 diaxów rekompensaty** za straty moralne związane z tymi zawiechami i będzie ok.

* może nie z prędkością światła ale na pewno szybciej u mnie niż wersja na PC :)
** żarcik taki mały, tak naprawdę to 60 diaxów by mi się przydało bo brakuje do rozszerzenia terenu :)
 

DeletedUser11123

Guest
A ja bym zagonil osoby odpowiedzialne za wersje mobilna, do wrzucenia komus 1000PR (choc pewnie 200 tez by wystarczylo). Sposob w jaki to jest zrobione wola o pomste to nieba. A tego co wymyslil przewijanie inwentarza na sam poczatek po kazdym kliknieciu, powinno sie oskorowac
 

DeletedUser7795

Guest
A ja bym zagonił osoby odpowiedzialne za wersje mobilną, do wrzucenia komuś 1000 PR (choć pewnie 200 też by wystarczyło). Sposób w jaki to jest zrobione woła o pomstę to nieba.

Prosi się o suwak do ustawiania liczby PR, które chcemy wrzucić ale się doprosić nie możemy.
 

DeletedUser16845

Guest
Aplikacja działała na moim telefonie bez większego problemu. Dzisiaj przywróciłam ustawienia fabryczne telefonu, bo już był zawalony i spowolniały. I po tej operacji nie mogę już pobrać ze Sklepu Play FoE, bo mam komunikat, że moje urządzenie jest niezgodne z wersją gry. Ma ktoś jakąś radę? Wersja systemu to Android 4.4.4 więc nie chodzi o to raczej...

Już ok. Z poziomu telefonu się nie dało, bo ciągle mam ten komunikat, ale z poziomu komputera się udało na szczęście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14538

Guest
Witam,
Są plany wprowadzenia w aplikacji zbiorów całego miasta za diamenty?
 

DeletedUser13591

Guest
Ja w wersji mobilnej nie mogę zrobić ostatniego dostępnego zwiadu prowincji. Cala mapa jest za chmurką, nawet ta podbita i nie mam możliwości wysłania zwiadu. W końcu zalogowałam się na kompie. Tam widzę, że jest.
 

DeletedUser8110

Guest
Zgłoszone już do naprawy, powinno zostać poprawione w wersji 1.89. :)
 

DeletedUser17393

Guest
Aplikacja jest bardzoo niedopracowana ;/. Brakuje GvG, poszukiwania skarbów i wchodzenia do opisów różnych gildii. W dodatku błąd, który źle dolicza punkty i wywala z gry też mi się nie podoba :?. Kiedy nie miałem dostępu do kompa i musiałem polegać na apce mobilnej tej gry bardzo się zawiodłem. Jak dla mnie jest ona do poprawy.
 

DeletedUser8110

Guest
GvG nigdy nie zostanie do wersji mobilnej dodane. Pisałam już o tym jakiś czas temu:
Już jakiś czas temu zorientowaliśmy się, że wojny gildyjne przyciągają głównie Graczy mocno skupiających się na walkach PvP. GvG nie wzbudza zaś absolutnie zainteresowania Graczy, którzy nie przepadają za atakowaniem innych. Dodatkowo, zaimplementowanie wojen gildyjnych w aplikacji mobilnej byłoby niesamowicie trudne w realizacji i przyniosłoby prawdopodobnie więcej problemów niż radości ze strony użytkowników. Dlatego też wciąż będziemy wspierać wojny gildyjne w wersji przeglądarkowej gry, jednak nie zostaną one dodane do aplikacji mobilnej. Zdecydowaliśmy za to, iż stworzymy alternatywną atrakcje, o której mogliście już przeczytać w temacie "Co w trawie piszczy..." - Wyprawy gildyjne. Warto zajrzeć na serwer testowy FoE i się im przyjrzeć. :)
Poszukiwanie skarbów być może kiedyś zostanie dodane do aplikacji. Wiele innych opcji dostępnych w przeglądarce czeka w swojej kolejce i prawdopodobnie wcześniej czy później zostanie dodane. :)
 
Do góry