Aplikacja mobilna - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser7795

Guest
Na chwilę obecną nie planują wprowadzenia GvG i poszukiwacza.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
Poszukiwacz pewnie i będzie. Natomiast jest pewne, że nie będzie GvG, w zamian w to miejsce powstały wyprawy :)
 

DeletedUser18245

Guest
A coś na temat czatu wiadomo ? Pytam bo pracuję jako kierowca i nie zawszę mogę z niego korzystać w trasie
a jest dość przydatny
 

DeletedUser14109

Guest
Jak jest u was z oznaczeniem nowych wiadomości (wykrzyknik)? U mnie, jak wchodzę i przeczytam wszystkie nowe wiadomości, wychodzę do wioski, a wykrzyknij dalej jest. Powtarzam czynność, czyli wchodzę do wiadomości, tam oczywiście nic nowego nie ma, wracam do wioski i wykrzyknik znika.
 

DeletedUser17220

Guest
Mamy tak samo. To taki nowy ficzer. Bo nie przypuszczam, żeby devsi nie potrafili poprawić takiej pierdoły.
 

DeletedUser7795

Guest
W aplikacji mobilnej po zakupie 9 PR za monety okienko znika i aby dokupić ten dziesiąty punkt trzeba klikać na znak +.

Ponadto nie widać dodanych punktów do pereł jeśli nick gracza jest za długi.

IMG_20170618_213557_662.jpg

Wypuszczacie nowe wersje ale błędy są te same.
Zajmijcie się robotą a nie opierdzielaniem się.
 

DeletedUser17220

Guest
Ponadto nie widać dodanych punktów do pereł jeśli nick gracza jest za długi.

A wydaje mi się, że rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste. Wystarczy zmienić tekst "Punktów Rozwoju" na "PR". A jeśli składa się z 2 elementów to "Punktów" na spację a ""Rozwoju" na "PR". I prawdopodobnie problem byłby rozwiązany.
 

PablooS

Wielki książę
Ex-Team
A wydaje mi się, że rozwiązanie tego problemu jest banalnie proste. Wystarczy zmienić tekst "Punktów Rozwoju" na "PR". A jeśli składa się z 2 elementów to "Punktów" na spację a ""Rozwoju" na "PR". I prawdopodobnie problem byłby rozwiązany.
Pisała już Siorprajs, że taka zmiana zmieniłaby wszystkie "Punkty Rozwoju" na "PR". A tego nie chcemy.
 

DeletedUser17220

Guest
Pewnie większość graczy wolałaby PR w całej aplikacji w zamian za widoczne wkłady w perłach, niż odwrotnie.
 

Rafal.77

Rycerz
Witam,
chciałem się zapytać czy jest przewidziane wprowadzenie czata i poszukiwacza w wersji mobilnej? Jeśli tak to kiedy można się spodziewać wprowadzenia tych dodatków?
 

Molthess

Baron
Wystarczy, że nazwa użytkownika była by w pozycji pionowej (na górze) w kratce, a ilość punktów rozwoju na dole kratki. Śmiało zmieściłoby się wszystko. Teraz jest wszystko w środkowej części kartki i widać, że się nie mieści przy długich nazwach.
 

DeletedUser7795

Guest
Świetnie, teraz nie da się rozegrać bitwy w wyprawach, bo mi od razu wywala do pulpitu :mad:
 

DeletedUser14109

Guest
Po ostatniej aktualiacji, wiadomości przestały normalnie "działać". Przy dłuższym wpisie, nie widać to co jest w drugiej linijce.
 

DeletedUser14109

Guest
Wiadomo co z tymi wiadomościami? Naprawią, naprawiają czy są inne priorytety? Nie wiem jak u was, ale u mnie obcina wyrazy, litery, ostatni wyraz przenosi na dwa wiersze. Naśladując klasyka: cuda na kiju.
 

DeletedUser11629

Guest
Kiedy w końcu naprawicie wiadomości, zamiast dalej je psuć? Od wprowadzenia linków do pereł wiadomości zaczęły się jąkać, ale od wczoraj to już ucina wiadomości dłuższe niż linijka, to przestało być zabawne!
 

wSCIEKLY23

Wicehrabia
To i ja się zapytam: czy będzie może kiedyś wprowadzone zbieranie wszystkich zbiorów za pomocą jednego kliknięcia( diamentów) tak jak to jest w wersji na kompa?
Może i było już takie pytanie, ale nie chce mi się wertować tego tematu i szukać odpowiedzi
 

DeletedUser18901

Guest
Wszystkim chyba ucina wiadomości, a co do powiadomień to też mi przychodziły po 2 ale jest już ok.
 
Do góry