Aktualizacja Gildyjnych Pól Chwały 2023 - komentarze

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
A zerknij na dół obrazka.
Jest tam turniej czy Mistrzostwa?
kurde, wygrałem 5 turniejów więc wiem xD <inni zreszta też> każdy kto wygrał 5 turniejów ma tą wieże na 2 lvl. (każdy turniej 3000 fragmentów)

nagroda jest INNA na każde mistrzostwa, dlatego jest podany czas trwania mistrzostw.

21 grudnia będzie nowa wieża, bo będą NOWE mistrzostwa.

za wygranie mistrzostw (wygranie 6 turniejów) nic "wymiernego" nie ma
 
Się człowiek cały czas uczy a i tak głupi umiera.
Ten puchar na GPC w sumie w jakim celu sobie wisi?
Że za 1 miejsce jest 3k kawałków to i z kuferków wiemy.
Gdyby to tylko za 1 miejsce były kawałki to dla podkreślenia wyjątkowości niech sobie będzie ale za 2i 3 miejsce też dostaniemy trochę.
Jeszcze w Diamentowej lidze to mógłby być ale po co w niższych jest widoczny?
 
Ostatnia edycja:

Futryna

Rycerz
ucięli ogólnie wszystkim, bo są mniejsze szanse na wygranie pr. z rachunku prawdopodobieństwa, na 700 pr trzeba ok 500 walk. nie wiem, czy to takie bardzo osiągalne dla każdego, nie mam dostępu do takich statystyk.
500 walk się robi spokojnie, nawet bez maksa oporu. Ogólnie wstrzymywałem się długo przed podsumowaniem nowych GPC ale parę słów napiszę;) W moim przypadku zmiana na plus, aktualnie jestem takim pół emerytem, lubię pola, lubię bić, lubię foe ale nie mam już parcia na jakieś top1. Gram w fajnej Gildii z super atmosferą gdzie podchodzi się normalnie do wszystkiego ale też lubimy powalczyć. Przy obecnym układzie GPC spokojnie te 5-6k walk na edycję robię, nie ma jakiś spin na wymiany, czasami budzik pójdzie na wyścig, w większości gdy tylko wejdę na grę to praktycznie zawsze jest sektor na 80%, można opór taki bez szaleństwa 120 zrobić w pół godziny na 3-4 sektorach;) Wilk syty i owca cała. PR leci mnóstwo, trochę towaru, diaxów zdecydowanie mniej. To ten minus i główne założenie zmian, gdzie w moim przypadku gdy gram na jednym świecie to jest odczuwalne ale takie życie. Raz w czas coś kupię jak się trafi promo na 100 lub 200 procent ale też się Firmie należy. Jednak za darmo to można dostać tylko po mordzie ;) Co do całych rankingów, doboru Gildii itp itp, kto co lubi. Gra ma sprawiać przyjemność, jeżeli ktoś lubi ostra rywalizację to tak gra, ktoś gra spokojniej - jego wybór;) uszanujmy to i każdemu będzie lżej na duszy, pozdrawiam ;)
 

Endriu*

Baron
Jedna propozycja, w finalnym sezonie wrzucić na mape ekipy z kompletem zwycięstw, niech wygra najlepszy a nie ten co więcej krzaków trafił i pkt natrzepał nic nie robiąc
 
Jedna propozycja, w finalnym sezonie wrzucić na mape ekipy z kompletem zwycięstw, niech wygra najlepszy a nie ten co więcej krzaków trafił i pkt natrzepał nic nie robiąc
Czy aż tak dużo gildii ma szansę na komplet zwycięstw?
Na mapie może być od 5-8 gildii.
Jak rozwiązać punktację kiedy z kompletem zwycięstw będzie 2-4 gildie albo 9 i więcej?
 

Zoltar64

Szlachcic
Sposób na przyszłość dla średnich Gildii
1 runda - 6 lokata
2 runda - 1 miejsce - 3000 fragmentów
3 runda - 6 lokata
4 runda - 1 miejsce - 3000 fragmentów
5 runda - 6 lokata
6 runda - 1 miejsce - 3000 fragmentów
Finał to 3 zwycięstwa, 9000 fragmentów, 1000PL więc nawet TOP 10 w zasięgu
Inaczej to nie ma sensu. Ale czy to mieli na celu twórcy nowego rankingu?
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Sposób na przyszłość dla średnich Gildii
1 runda - 6 lokata
2 runda - 1 miejsce - 3000 fragmentów
3 runda - 6 lokata
4 runda - 1 miejsce - 3000 fragmentów
5 runda - 6 lokata
6 runda - 1 miejsce - 3000 fragmentów
Finał to 3 zwycięstwa, 9000 fragmentów, 1000PL więc nawet TOP 10 w zasięgu
Inaczej to nie ma sensu. Ale czy to mieli na celu twórcy nowego rankingu?
rozumiem, ze gracze z chęcia przez 14 dni nic nie bedą bić? bawi mnie takie kombinowanie, bo przez te 14 dni mozna odinstalować gre xd i to z własnego wyboru

Na szczecie jest szansa ze 925 LP będzie dopchane do 1000 LP i cały plan moze legnąć

nagrody - fragmenty powinny byc tylko w 1000 lp
(plus końcowe starcie tych co mają szanse na ostateczny sukces)
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Finał to 3 zwycięstwa, 9000 fragmentów, 1000PL więc nawet TOP 10 w zasięgu
Inaczej to nie ma sensu. Ale czy to mieli na celu twórcy nowego rankingu?
Nie mam pojęcia co mieli na celu twórcy gry, ale na B mamy jeszcze ciekawszą sytuację:
4 zwycięstwa i 4 miejsce ma gildia: 7 graczy, 0 zwycięstw w diamencie, 1 w platynie, 2 w złocie, po 1 w srebrze i brązie (jeśli jeszcze te statystyki w profilu gildii są aktualne)
3 zwycięstwa i 5 miejsce ma gildia: 74 graczy, na profilu 11 zwycięstw w diamencie (aktywna, nie było w niej ostatnio żadnych rewolucji)

Brawa dla projektantów!
 
Sposób na przyszłość dla średnich Gildii
1 runda - 6 lokata
2 runda - 1 miejsce - 3000 fragmentów
3 runda - 6 lokata
4 runda - 1 miejsce - 3000 fragmentów
5 runda - 6 lokata
6 runda - 1 miejsce - 3000 fragmentów
Finał to 3 zwycięstwa, 9000 fragmentów, 1000PL więc nawet TOP 10 w zasięgu
Inaczej to nie ma sensu. Ale czy to mieli na celu twórcy nowego rankingu?
Jeszcze taki mały warunek.
Na starcie Gildia musi mieć 1000PL i trafić na rozdanie gdzie na mapie będzie 8 Gildii.
W innym wypadku wypada do Platyny i cały misterny plan pipipiiiii :p
 

Zoltar64

Szlachcic
Jeszcze taki mały warunek.
Na starcie Gildia musi mieć 1000PL i trafić na rozdanie gdzie na mapie będzie 8 Gildii.
W innym wypadku wypada do Platyny i cały misterny plan pipipiiiii :p
No jak wygrasz 6 rundę, to raczej będziesz miał te 1000 pkt, jak się zacznie kolejny sezon. Jak będzie 7 Gildii to zajmiesz 5 miejsce..
Niektórym trzeba wyraźnie napisać że trzeba się utrzymać w diamencie

rozumiem, ze gracze z chęcia przez 14 dni nic nie bedą bić? bawi mnie takie kombinowanie, bo przez te 14 dni mozna odinstalować gre xd i to z własnego wyboru

Na szczecie jest szansa ze 925 LP będzie dopchane do 1000 LP i cały plan moze legnąć

nagrody - fragmenty powinny byc tylko w 1000 lp
(plus końcowe starcie tych co mają szanse na ostateczny sukces)
To ciekawe jak utrzymasz 6 lokatę lub 5 jak bedzie mniej Gildii, jak nie bedziesz walczył.
My Polacy mamy to w genach, narzekać, wszystko krytykować, i najlepiej nic nie robic
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
To ciekawe jak utrzymasz 6 lokatę lub 5 jak bedzie mniej Gildii, jak nie bedziesz walczył.
My Polacy mamy to w genach, narzekać, wszystko krytykować, i najlepiej nic nie robic
troche nie wiem w jaki sposob to się odnosi do mojego komentarza xd bo ja akurat wysmiewam pomysl wegetowania i kampienia na 6 miejsce.

by zając 2-3 miejsce nic nie trzeba robić (czasem zając jakis sektor na plazy), zajęcie 6 miejsce wymaga doslownie nic nie robienia. Czasem jak widze takie gildie to celowo usune budynek by zajęli sektor (lubią nabijać flage na full i nie zamykac) i by im punkty leciały.
 

Don Flamingo

Baronet
Nie mam pojęcia co mieli na celu twórcy gry, ale na B mamy jeszcze ciekawszą sytuację:
4 zwycięstwa i 4 miejsce ma gildia: 7 graczy, 0 zwycięstw w diamencie, 1 w platynie, 2 w złocie, po 1 w srebrze i brązie (jeśli jeszcze te statystyki w profilu gildii są aktualne)
3 zwycięstwa i 5 miejsce ma gildia: 74 graczy, na profilu 11 zwycięstw w diamencie (aktywna, nie było w niej ostatnio żadnych rewolucji)

Brawa dla projektantów!
Ten ranking jest śmiechu warty.
Tak samo bawi mnie 1 miejsce na Arvahall - zajmuje je gildia, ktora ma 5 zwycięstw + w większości rozdań trafiała na słabe gildie, na ktorych nabijała darmowe pkt.
Moim zdaniem na 1 miejsce zasługuje gildia, która w większości rozdań pokonała znacznie silniejszych przeciwników. System naliczania pkt powinien być zmieniony i bazować na sile wylosowanych przeciwników na danej mapie. Dla przykładu: Jak wylosujesz 3 silnych przeciwników, realnie mogących walczyć z Tobą o 1 miejsce w danej edycji GPC, to wartość punktów chwały zdobywanych za każdy sektor powinna być wyższa o te 20-30% w porównaniu do mapy, na której silna gildia wylosuje same gildie-warzywa.
Aktualny ranking promuje gildie, które mają farta do losowania. Zamiast promować tych którzy byli realnie najlepsi przez cały okres mistrzostw (6 edycji) to najwyższe lokaty zajmują Ci co mieli farta w losowaniu. Bez sensu to.
 

Endriu*

Baron
nowe pola a boty dalej lecą, kilka kont krzaków i se elegancko można przerzucać między nimi, wszyscy o tym wiedzą, support też i uj tego. Za taki rażący brak kompetencji to z każdej roboty by wyjebali, żylety i jej/jemu podobni, po co w ogóle jest support? łapania wulgarów na czacie?
 

Endriu*

Baron
Ten ranking jest śmiechu warty.
Tak samo bawi mnie 1 miejsce na Arvahall - zajmuje je gildia, ktora ma 5 zwycięstw + w większości rozdań trafiała na słabe gildie, na ktorych nabijała darmowe pkt.
Moim zdaniem na 1 miejsce zasługuje gildia, która w większości rozdań pokonała znacznie silniejszych przeciwników. System naliczania pkt powinien być zmieniony i bazować na sile wylosowanych przeciwników na danej mapie. Dla przykładu: Jak wylosujesz 3 silnych przeciwników, realnie mogących walczyć z Tobą o 1 miejsce w danej edycji GPC, to wartość punktów chwały zdobywanych za każdy sektor powinna być wyższa o te 20-30% w porównaniu do mapy, na której silna gildia wylosuje same gildie-warzywa.
Aktualny ranking promuje gildie, które mają farta do losowania. Zamiast promować tych którzy byli realnie najlepsi przez cały okres mistrzostw (6 edycji) to najwyższe lokaty zajmują Ci co mieli farta w losowaniu. Bez sensu to.
no przecie kocie te pkt są tylko po to żebyś wywalił kase na diax
 
Niech zablokują możliwość przerzucania diaxów między kontami tak żeby można było ich używać tylko tam gdzie się je zdobyło będzie ciekawiej
 

Grzechu Junior

Książę krwi królewskiej
Niech zablokują możliwość przerzucania diaxów między kontami tak żeby można było ich używać tylko tam gdzie się je zdobyło będzie ciekawiej
między światami, si, wtedy by nie musieli zmieniac wszystikiego w tej grze zwiazanego z diaxami, bo całą ekonomię diamentową farmy diaxów rozwaliły.
 

DonBeker

Baron
Niech zablokują możliwość przerzucania diaxów między kontami tak żeby można było ich używać tylko tam gdzie się je zdobyło będzie ciekawiej
Szkoda tylko, ze nie ma możliwości przerzucania diax między kontami xD

między światami, si, wtedy by nie musieli zmieniac wszystikiego w tej grze zwiazanego z diaxami, bo całą ekonomię diamentową farmy diaxów rozwaliły.
Jakby nie było możliwości korzystania z diax na wszystkich światach, które są dostępne, to szybko byśmy ukatrupili grę. Nie byłoby sensu grać na kilku światach, a wtedy liczba graczy na poszczególnych światach spadłaby pewnie o ponad połowę xD
 

Marik

Książę
Jakby nie było możliwości korzystania z diax na wszystkich światach, które są dostępne, to szybko byśmy ukatrupili grę. Nie byłoby sensu grać na kilku światach, a wtedy liczba graczy na poszczególnych światach spadłaby pewnie o ponad połowę xD
Słowo klucz ,, grali,, . Aktualnie Gram na 3, czyli ewenty wg gpch dzienne wrzutki... Natomiast jeśli chodzi ci o wchodzenie na farmy żeby zrobić zbiory to nie nazywajmy tego grą. Nie rozumiem w jaki sposób gra by umarła, a osobiście zbytnio bym jej nie odzczuł. Umarły by farmy i chyba o to byłby lament
 

DonBeker

Baron
Ten ranking jest śmiechu warty.
...
Aktualny ranking promuje gildie, które mają farta do losowania. Zamiast promować tych którzy byli realnie najlepsi przez cały okres mistrzostw (6 edycji) to najwyższe lokaty zajmują Ci co mieli farta w losowaniu. Bez sensu to.
Na H dwie najlepsze gildie nawet się nie spotkały przez te 6 tygodni na jednych polach...
Słowo klucz ,, grali,, . Aktualnie Gram na 3, czyli ewenty wg gpch dzienne wrzutki... Natomiast jeśli chodzi ci o wchodzenie na farmy żeby zrobić zbiory to nie nazywajmy tego grą. Nie rozumiem w jaki sposób gra by umarła, a osobiście zbytnio bym jej nie odzczuł. Umarły by farmy i chyba o to byłby lament
Ludzie na farmach też coś tam grają i robią eventy/wg...na GPC sam mam na farmach po ponad 1k walk xD Granie dla zdobycia diax...a jak tego miałoby nie być, to bym sobie odpuścił i został na jednym świecie, bo po co więcej ciągnąć? A jak się przegląda gildie na różnych światach, to w wielu można spotkać znajome nicki...
 

DonBeker

Baron
Przejrzysta, ale też dużo mniejsza i pewnie trzeba by łączyć światy, a nowych nie otwierać...

...choć z drugiej strony pewnie grałoby się lepiej, bo serwery nie byłyby tak zlagowane xD
 
Bez przepływu diaxów zginą konta widma i farmy i oto chodzi sytuacja na polach by się ciut wyrównała a ludzie diaxy i tak by kupowali jak kupują i tyle
na podstawowe rzeczy diaxów z gry wystarcza bez kupowania
 
Do góry