Aktualizacja Gildyjnych Pól Chwały 2023 - komentarze

Ghost Diamond

Szlachcic zagrodowy
Każda nowość jest źle odbierana na początku , ale z czasem to się zmienia , w miarę możliwości i upływu czasu niektóre funkcje są przydatne dla innych zaś dla innych nie ma to znaczenia. Chodzi o zabawę i oderwanie się od rzeczywistości. Gra jak każda wchodzi na nowy rozdział i pewne uzależnienia muszą przejść metafrazowe . Z drugiej strony będzie tyle narzekania ile konkretów. Wszyscy narzekali na 5 poziom wyprawy , a teraz przechodzą bez mrugnięcia oka. Może i się mylę jednak jestem od nie dawna na tej grze i wydaje mi się, że nie które wprowadzane rzeczy są do kitu, a inne nawet spoko i pomocne. Może weterana nie przekonuje ta aktualizacja, ale poczatkujący lub lekko zaawansowany przyjmie to na klatę. Wszystko zależeć będzie od jutrzejszego dnia kiedy to wejdzie i jak wszyscy zobaczą o co chodzi.
 

Agatonka59

Książę krwi królewskiej
Może weterana nie przekonuje ta aktualizacja, ale poczatkujący lub lekko zaawansowany przyjmie to na klatę.
Jeżeli chodzi o weteranów, to możesz ich podzielić na 2 grupy. Dla jednych GPC było farmą, inni domagali się konkretnych zmian.
Jeden zasadniczy plus tej zmiany, to konieczność zaangażowania się wszystkich graczy w gildii. Jak się będzie grało, to ocenimy po pierwszej edycji.
Jedna sprawa nie została sprecyzowana. Mamy 3 kategorie diamentowej ligi. Czy walki/negocjacje i zwycięstwa w każdej z nich są liczone tak samo w mistrzostwach?
 

Hans Voralberg

Wicehrabia
Każda nowość jest źle odbierana na początku , ale z czasem to się zmienia , w miarę możliwości i upływu czasu niektóre funkcje są przydatne dla innych zaś dla innych nie ma to znaczenia. Chodzi o zabawę i oderwanie się od rzeczywistości. Gra jak każda wchodzi na nowy rozdział i pewne uzależnienia muszą przejść metafrazowe . Z drugiej strony będzie tyle narzekania ile konkretów. Wszyscy narzekali na 5 poziom wyprawy , a teraz przechodzą bez mrugnięcia oka. Może i się mylę jednak jestem od nie dawna na tej grze i wydaje mi się, że nie które wprowadzane rzeczy są do kitu, a inne nawet spoko i pomocne. Może weterana nie przekonuje ta aktualizacja, ale poczatkujący lub lekko zaawansowany przyjmie to na klatę. Wszystko zależeć będzie od jutrzejszego dnia kiedy to wejdzie i jak wszyscy zobaczą o co chodzi.
Nie narzekają, bo i nie ma już sensu narzekać i nie wszyscy robią, tylko garstka. V poziom WG podzielił los Areny: ktoś tam coś klika, ktoś coś zbierze, w sumie to niewiele...
 

DonBeker

Baron
Celem nowego GPC jest "ograniczenie nabijania walk" xD Jak dla mnie, to za chwilę, to GPC przestanie być w jakimkolwiek stopniu atrakcyjne...w dużych, zorganizowanych gildiach przy 80% ten opór może nie będzie rósł tak szybko. Jednak w mniejszych gildiach niektórzy się pewnie szybko wystrzelają i po porannej zmianie nie będzie sił na dalsze bicie...
 

- Ogi -

Rycerz
Nowe pola wchodzą od jutra? Ogólnie szkoda że w taką stronę gra idzie. Z jednej strony p2w z drugiej ograniczenie możliwości rozwoju.
 

Don Flamingo

Baronet
125 diax za przyspieszenie budowy każdego budynku XD ? Kto to wymyślił?
Zbyt wielu chętnych do przespieszenia nie będzie. A zatem gra stanie się mniej dynamiczna. To może oznaczać upadek GPC.
Requiescat in Pace FoE [*]
 

MaPS

Szlachcic
u mnie jest dalej
tego nie zabrali moim zdaniem

Na samym dole
 

Marik

Książę

Na samym dole
No raczej nie, tam piszą o dodaniu nowego bonusu a nie zabraniu starego do zbiorów
 

Scou

Szlachcic
Więcej o budynkach możesz poczytać w naszej Bazie Wiedzy [klik].
Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy w przypadku wybudowania więcej niż jednego "nowego budynku" na prowincji wszystkie bonusy są sumowane czy nie? Np. Jeśli na jednym sektorze wybuduje 3x Umocnione stanowisko dowodzenia gildii, to oczywiście szansa na to że opór nie wzrośnie na sąsiadujących sektorach jest 80% (ograniczenie) ale czy dana prowincja w tym przypadku da mi 3x100% więcej punktów czyli 300% i wygeneruje 3x30% więcej wymaganych walk do jej podbicia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry