Wyniki wyszukiwania

  1. Moje zgłoszenie

    15 pozdrawiam szachimat jak wygram to nagrodę poproszę na świat nr 5 (East Nagach)
  2. Moje zgłoszenie

    1. Zimowa wieża – poz. 12 2. Domek z piernika 3. Zimowa piramida 4. Budowniczy sań 5. Śnieżna kula 6. Warsztat Mikołaja 7. Ciastkarnia 8. Urocza chatka pozdrawiam, szachimat jeśli wygram, to nagrodę poproszę na świat nr 5 (East Nagach)
  3. [Budynki] Perła Architektury

    Ostatnio przyszedł mi do głowy (moim zdaniem) świetny, choć nieco ironiczny pomysł: Niech w kolejnej epoce jeden z bonusów, jaki będzie dawać jedna z dwóch Pereł Architektury, działał tak, że podwyższa nagrody za pomoc w budowie Pereł. Powiedzmy, niech wygląda to tak: 1. poziom: +10 % nagród...
  4. Losowe wypadanie wartości pisanek

    A ja mam pytanie co do tego, jak wypadają wartości zbieranych pisanek? Jaki mechanizm jest do tego użyty? Czyżby jakaś forma random-u czy też może coś związanego z czasem?
  5. Badania archeologiczne

    Dziś wpadłem na (moim zdaniem) ciekawy pomysł. Ogólnie rzecz biorąc jest to ładnie "zapakowane" wydawanie towarów, młotków i monet, a także PRów w celu uzyskania innych dóbr. Opakowaniem są tu badania archeologiczne zamierzchłej przeszłości. Stwierdziłem, że tuż po wejściu w epokę...
  6. Proponowane perły architektury

    A ja mam pytanie do wszystkich Was, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś ma to wiedzieć, to chyba nasz Team Latem "wróżka" wyjawiła nam przyszłość, podając 4 obrazki. 3 z nich się ziściły, ale co czwartym? Co wiadomo na temat pereł Angkor Wat i Chicken Itza? Zostaną kiedykolwiek wprowadzone czy...
  7. Okienko z prawej strony

    Mam taki pomysł, aby ujednolicić i jakoś napisać bardziej po polsku oba teksty
  8. Zmiana nazw towarów

    Mam taki pomysł, aby w Wytwórni Jedwabiu tytuł czwartego przycisku, ustawiającego produkcję na 2 dni, nie był taki sam, jak tytuł trzeciego przycisku, ustawiającego produkcję na 1 dzień. Aktualnie oba noszą tytuł "Ogromna ilość jedwabiu". W czwartym przycisku sugeruję zmianę na np. "Jedwab...
  9. Perełka c.d.

    Witam! Mam taki pomysł, aby lista towarów w "wymaganiach dotyczących towarów" w oknie "budowa perły architektury" z zakładki "perły architektury" w inwentarzu była w tej samej kolejności, co w ratuszu, bo: na przykładzie Katedry Akwizgrańskiej: lista wymagań towarów...
  10. Gildia "... All for One"

    Witamy na stronie naszej drużyny ;) Zasady którymi chcemy się kierować są następujące: Jeśli te zasady są Ci bliskie, chcesz je szanować, zapraszamy do nas, miasta budować :D :D :D Aktualnie Rada Gildii prezentuje się w składzie sześcioosobowym: przy czym...
  11. IGNOR

    Gdzieś niedawno czytałem,że planuje się zrobienie czegoś takiego, aby samemu mozna było zdjąć komuś ignora. Jeśli te pogłoski są prawdziwe, to mam taki pomysł, aby zrobić też okienko, w którym będzie spis osób, które nas ignorują. Co Wy na to?
  12. SYSTEM [+]

    a gdyby u nas na czacie wprowadzić coś podobnego? (zdjęcie pochodzi z TheWest)
  13. strona logowania

    co to znaczy:"Gdy zadanie sąsiedzkie zostanie ukończone, wszyscy otrzymują Diamenty i zadanie rozpoczyna się od nowa"?
  14. Witam - szachimat

    Mimo, że na forum jestem od dawna, nie witałem się jeszcze oficjalnie, więc robię to teraz :p Dzień dobry.
  15. "Ignoruj"

    kilka dni temu chciałem zaprosić do gildii pewnego gracza, ale pojawiło się okienko z napisem: "Nie możesz zaprosić tego gracza, gdyż jest on na twojej liscie ignorowanych". Czyli zignorowanie kogoś dotyczy nie tylko czatu, ale i zapraszania innych do gildii. W związku z tym zaskakującym mnie...
  16. Cruciatus

    Gildia ta zrzesza przede wszystkim byłych członków spod dyktatury Monikaty w jej gildii 'Imperium Tajemnic' (tera jest to już szeroko pojęta 'Demokracja'), ale też i inne osoby zainteresowane :) Chcemy się tu czuć demokratycznie i bezpiecznie, bez cudzej dyktatury, uprawiając handel i...
  17. szary kwadrat

    Mam pytanie-do czego służy szary kwadrat w prawytm górnym zdjęciu avatara w np. liście sąsiadów?
  18. Produkty

    a tak z ciekawości zapytam, jaka jest maksymalna ilość dla przetrzymywania jednego towaru?
  19. zakładki

    Co myslicie o czyms takim?: mam taki pomysl, aby powstaly 3 nowe zakladki, gdzie bedziemy mogli dodac np. maxymalnie 20 osob z sasiadztwa, znajomych lub gildii. do czego by to sluzylo?: Załóżmy, że chcę postawić perłę - np. Hagię Sophie... "W sąsiedztwie mam 1 osobę z nią, która jest na...
  20. Pochwalcie się...

    Witam! Pochwalcie się regulaminami waszych gildii. Ciekawe, czy będą się powtarzać czy nie? :) Od razu napiszcie nazwę gildii i świat, aby się nie powtarzać :D
Do góry