Perełka c.d.

Co o tym myślisz?


  • W sumie głosujących
    11

szachimat

Wicehrabia
Witam!



Mam taki pomysł, aby lista towarów w "wymaganiach dotyczących towarów" w oknie "budowa perły architektury" z zakładki "perły architektury" w inwentarzu była w tej samej kolejności, co w ratuszu, bo: na przykładzie Katedry Akwizgrańskiej: lista wymagań towarów wymienia towary w kolejności:
miedź, złoto, granit, miód, alabaster,
a w ratuszu jest:
miedź, alabaster, granit, złoto, miód.


takie drobne ułatwienie wtedy by było ;)
 

DeletedUser9101

Guest
Jakie ułatwienie? Co to da?


Uprzedziłeś mnie byłeś, Hikari, szlag:mad:
 

DeletedUser9101

Guest
Dokładnie. Grafiki są tak sugestywne i różniące się, że zwyczajnie oczy same pamiętają. Ponadto perły ZAWSZE mają koszt we wszystkich towarach swojej epoki.
 

szachimat

Wicehrabia
owszem, ale ilość każdego z towarów prawie zawsze jest różna, co dopiero mówić o ilości towarów posiadanych przez gracza.
 

Hikari36

Polonista
Polonista
A to się już pamięci nie ćwiczy i zapamiętać 5 liczb dla 5 obrazków nie można ? ;) :rolleyes: Albo karteczek się nie ma ? :haha:
 

DeletedUser9101

Guest
Ponadto NIKT nie załatwi na raz wszystkich towarów do perły. Po kolei, wkuwamy:130 bazaltu i prochu... sto trzydzieści..

A potem: 250 proszku talkowego, o dziesięć więcej jedwabiu...



Aż uzbieramy na cerkiew:-)
 

DeletedUser625

Guest
Ponadto NIKT nie załatwi na raz wszystkich towarów do perły. Po kolei, wkuwamy:130 bazaltu i prochu... sto trzydzieści..

A potem: 250 proszku talkowego, o dziesięć więcej jedwabiu...



Aż uzbieramy na cerkiew:-)



Mówisz? Ja na Dinegu będąc w epoce wczesnego średniowiecza w ciągu 1,5h postawiłem Castel del Monte :p (mając już plany, a startując z zerowymi zasobami)
 

DeletedUser625

Guest
Za jednym podejściem do targu się nie da to chyba logiczne. Umówić trzeba się przecież z ludźmi. Poza tym wydaje mi się że Tobie chodziło o to że nie da się w ciągu jednego dnia zdobyć wszystkich. Byłem dwie epoki do tyłu a mimo to znalazłem ludzi którzy podzielili się zasobami z jesieni średniowiecza. To chyba jakieś osiągnięcie nie? :)
 

Hikari36

Polonista
Polonista
Za jednym podejściem do targu się nie da to chyba logiczne. Umówić trzeba się przecież z ludźmi. Poza tym wydaje mi się że Tobie chodziło o to że nie da się w ciągu jednego dnia zdobyć wszystkich. Byłem dwie epoki do tyłu a mimo to znalazłem ludzi którzy podzielili się zasobami z jesieni średniowiecza. To chyba jakieś osiągnięcie nie? :)

Wiesz, da się za jednym podejściem, ale musisz wtedy mieć dużoooo znajomych, aktywnych sąsiadów i aktywną gildię. Wtedy za pierwszym podejściem da się uzbierać wszystko :p
 

DeletedUser625

Guest
Da o ile czytają Ci w myślach i wiedzą że o tej godzinie tego dnia będziesz chciał wymienić tyle i tyle towarów za takie i takie. Ja osobiście używam chatu ogólnego.
 

DeletedUser

Guest
Trochę odbiegliście od tematu ;)

Ogólnie, fakt, jest to kosmetyka, która była by miłą dla oka, jednak nie widzę większego wpływu na grywalność.
Nie mam nic przeciwko, ale nie pałam dziką potrzebą wprowadzenia.
 
Do góry