Zmiana nazw towarów

Czy popierasz poprawki?


  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

szachimat

Wicehrabia
Mam taki pomysł, aby w Wytwórni Jedwabiu tytuł czwartego przycisku, ustawiającego produkcję na 2 dni, nie był taki sam, jak tytuł trzeciego przycisku, ustawiającego produkcję na 1 dzień. Aktualnie oba noszą tytuł "Ogromna ilość jedwabiu". W czwartym przycisku sugeruję zmianę na np. "Jedwab królewski".

Natomiast w szklarzu, akurat tak się składa, że też na czwartym przycisku, ustawiającym produkcję na 2 dni, sugeruję zmianę tytułu z liczby mnogiej na liczbę pojedyńczą, bo tych szklanych dzbanów jest na rysunku tylko jeden.
 

DeletedUser3876

Guest
Mam taki pomysł, aby w Wytwórni Jedwabiu tytuł czwartego przycisku, ustawiającego produkcję na 2 dni, nie był taki sam, jak tytuł trzeciego przycisku, ustawiającego produkcję na 1 dzień. Aktualnie oba noszą tytuł "Ogromna ilość jedwabiu". W czwartym przycisku sugeruję zmianę na np. "Jedwab królewski".

Natomiast w szklarzu, akurat tak się składa, że też na czwartym przycisku, ustawiającym produkcję na 2 dni, sugeruję zmianę tytułu z liczby mnogiej na liczbę pojedyńczą, bo tych szklanych dzbanów jest na rysunku tylko jeden.

Pomysł z cyklu "niepotrzebne ale i tak chcę" :)
Ogromna ilość jedwabiu to ilość niezapisalna. Masz 100 kilo wieprzowiny - ogromna ilość. Masz 200 kilo wieprzowiny - też ogromna ilość!:) A nie wieprzowina królewska:p

Co do szklarza... A może lepiej zmienić obrazek? A gdy na sklepie monopolowym jest obrazek z jedną butelką to znaczy że sklep oferuje jedną flaszkę?:)

Oj szachimat, znasz takie przysłowie... "Kto rano wstaje... ":p
 

szachimat

Wicehrabia
Ogromna ilość jedwabiu to ilość niezapisalna. Masz 100 kilo wieprzowiny - ogromna ilość. Masz 200 kilo wieprzowiny - też ogromna ilość!:) A nie wieprzowina królewska:p

W takim razie zmieńmy wszystkie czwarte przyciski w reszcie budynków produkcyjnych o takiej samej konstrukcji budowy tych tytułów na taki sam, jaki jest w trzecim przycisku, tj. w winnicy, tartaku, Kamieniarzu, kamieniarzu wapienia, alabastru, granitu itd, 8>

a co do szklarza, może być i zmiana rysunku, byle ię tylko tytuł z rysunkiem zgadzał
 

DeletedUser

Guest
Sądzę, że te opisy mogą być mylące, dlatego jestem za, mimo że to tylko kosmetyczna zmiana.
 

DeletedUser8

Guest
Racja, sprawdzimy to. W sumie powinno być zgłoszone do supportu jako błąd ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry