Proponowane perły architektury

szachimat

Wicehrabia
A ja mam pytanie do wszystkich Was, ale wydaje mi się, że jeśli ktoś ma to wiedzieć, to chyba nasz Team

Latem "wróżka" wyjawiła nam przyszłość, podając 4 obrazki. 3 z nich się ziściły, ale co czwartym? Co wiadomo na temat pereł Angkor Wat i Chicken Itza? Zostaną kiedykolwiek wprowadzone czy ten projekt umarł śmiercią naturalną?
 

DeletedUser8507

Guest
Nom, też czekam na perły, jakie bonusy? Ile miejsca? Kiedy? Chitzen jest ciekawe chyba. oby było dobre ale kiedy będzie?!
 

DeletedUser625

Guest
To były perły, które miały się pojawić, ale ostatecznie z nich zrezygnowano i zamieniono innymi. Było czytać to co pisze wróżka.
 

DeletedUser

Guest
szachimat napisał:
Latem "wróżka" wyjawiła nam przyszłość, podając 4 obrazki. 3 z nich się ziściły, ale co czwartym? Co wiadomo na temat pereł Angkor Wat i Chicken Itza? Zostaną kiedykolwiek wprowadzone czy ten projekt umarł śmiercią naturalną?
Chicken Itza, powiadasz?
DTltchX.png


Perły te zostały wycofane, ponieważ nie pasowałyby do zachodniego kręgu kulturowego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak. Bizancjum i Europa Zachodnia miały wspólne dziedzictwo kulturowe (Grecja, Rzym), a także było cywilizacją chrześcijańską (prawosławną, ale nie wyklucza jej to z kręgu chrześcijańskiego (tak, jak Rosji, Bułgarii, czy Ukrainy). Natomiast Majowie i Khmerowie to zupełnie inne światy.
 
Do góry